Gde je Franciskovic?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
Post Reply
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Gde je Franciskovic?

Post by van der iV a.k.a Totti »

Da li neko zna sta radi ovaj covek,gde i da li uopste igra?Ipak je u pitanju nas proslogodisnji najbolji igrac!!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Interesantno pitanje,mada ne znam ni Belic gde je,a i naprimer veliko pojacanje iz ere Smiljanica Kostic...
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

Dejan wrote:Interesantno pitanje,mada ne znam ni Belic gde je,a i naprimer veliko pojacanje iz ere Smiljanica Kostic...
Belic je na Kipru, a veliko pojacanje i "A reprezentativac" Kostic je posle Vose pronasao inostrani angazman i to, ni manje ni vise, u Azerbejdzanu.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Francišković na dolasku

Najavljeno inozemno pojačanje, potvrdio nam je trener Verudeža, bio bi 27-godišnji Ivica Francišković, vojvođanski Hrvat rodom iz Subotice koji je posljednjih godina bio ponajbolji igrač novosadske »Vojvodine«, a kratko vrijeme i član beogradskog »Partizana«.

Francišković je prije nekoliko godina bio i član mlade reprezentacije SCG-a (U-21), čak je u srazu s reprezentacijom Hrvatske postigao pogodak, kada je mlada hrvatska selekcija superiorno izborila završnicu Europskog prvenstva u Češkoj.

Prema informacijama iz Srbije i Crne Gore riječ je o veznjaku lijeve strane sredine terena, koji ima veoma kvalitetne »slobodnjake«. No, njegov eventualni angažman još uvijek treba pričekati, sporan je izgleda rok vezivanja (jednogodišnji ili dvogodišnji ugovor) za Puljane.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Zadnja prica koju sam cuo za Franca je da treba da ide u Madzarsku da igra za platu(bez kinte za prelazak). Strasna je i zacudjujuca cinjenica da najbolji igrac Vojvodine iz prosle sezone ne moze da nadje inostrani angazman!?
Znam licno da je pri odlasku rekao da ce u Srbiji samo igrati za Vojvodinu. Sad ovu pricu za Hrvatsku? Mozda Zilic okuplja ekipu!
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Franc je jos uvek bez kluba i mislim da se kaje sto je napustio klub.Imao je varijantu za Pulu ali nije nista uradio.Belic je u Pafosu(ili tako nekako) na Kipru i mora da domece para za zivot koliki mu je ugovor.Kostic isto nije nigde.Bio je u Azerbedzanu,ali su mu otkrili povredu kolena i trazili dodatne preglede.Posto je vec uzeo oko 15000usd na ruke,on je napustio klub.To je bilo zimus a letos je pokusao u Ukrajini i Kazastanu ali po mojim saznanjima nije nista uradio.Ali u subotu na utakmici sam video i Cilinseka.On je bio u Poljskoj i izjavljivao u novinama da je odbio velike pare u Azerbedzanu i da ga interesuje samo zapad.Verovatno je mislio na ovaj nas deo stadiona.Pozdrav.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Koliko se secam Franc je jednom rekao da je njegov brat cesto ovde sa nama na forumu,pa bi mozda najbolje bilo da nam on kaze trenutno stanje!!!?
Image
neko iz mase
Posts: 59
Joined: Wed Feb 02, 2005 1:10 am
Location: Novi Sad

????????

Post by neko iz mase »

slusaj ovo,AZERBEJDZAN....KAZAHSTAN sve same kolevke fudbala


da nije tuzno smejao bi se
Sick boys!!!
Post Reply