Stadion "Karađorđe"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

ZIG wrote:Poštovani,
prema dinamici radova na izgradnji osvetljenja stadiona “Karadjordje” do 10. jula se očekuje uvoz opreme iz inostranstva za trafo stanicu, zatim slede radovi na montaži koji treba da traju oko 7 dana, a
datum završetka svih radova se očekuje krajem jula meseca, jer je nakon svega potrebno izvršiti tehnički pregled i ishodovati upotrebnu dozvolu.
Na žalost, uvoz opreme je bilo nemoguće skratiti na kraći rok, pa iako ostali radovi teku planiranom dinamikom, kompletan završetak radova je kraj jula meseca.

Odeljenje za odnose sa javnošću
Jel ta trafo stanica krenula peske iz Holandije za Novi Sad kad joj treba vise od 30 dana da stigne?
Last edited by novosadjanin on Wed Jun 08, 2011 5:53 pm, edited 1 time in total.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Milan
Posts: 4229
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Ovo oko dinamike uvoza se sigurno znalo od početka! Bitno je da su radovi koji su najprimetniji (čitaj stubovi) odrađeni, pa gradonačelnik i svita mogu da se slikaju po 7. put pored njih... Ma nismo bre ni za taj cirkus više...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Post by Jole »

Junior wrote:Znaci ostaje nam da se nadamo da cemo prvu evropsku utakmicu igrati u gostima...
Tako smo se nadali i protiv Austrije zbog onog atletskog prvenstva pa ispalo kontra, ocekujem isti scenario.
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Ne mogu da se otmem utisku koliko impresivno deluje kada se vide visoki reflektori na nebu gledano sa strane iz grada.
Onaj osecaj kao kada udjes u BG pa vidis reflektore iznad svega, toliko smo ih cekali nadam se da ce zasvetleti za tu Evropu a ne kada vec ispadnemo iz nje... :D
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Post by kowalski »

Koliko je zapravo jadno sto se mi kao mala deca radujemo reflektorima u 2011. godini :cry: U Srbiji su se pre drugog svetskog rata igrale nocne utakmice...
Image
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

novosadjanin wrote:
ZIG wrote: Jel ta trafo stanica krenula peske iz Holandije za Novi Sad kad joj treba vise od 30 dana da stigne?
Verujem da taj problem nije zbog ovih nasih.Nije to prodavnica pa da udjes i kupis opremu koja ti treba vec narucis pa proizvodjac kad nadje prvo slobodno vreme napravi naruceno.To jeste mali posao i moze brzo da se uradi ali sigurno je da veliki poslovi vredni stotine miliona eura (Kina, Indija, Brazil, Afrika, Rusija) imaju prioritet.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1409
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

Ima da zasvetle za Evropske utakmice,makar ja od kuce vuko struju :lol:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Post by Akcent »

Uvek sa tobom wrote:Ima da zasvetle za Evropske utakmice,makar ja od kuce vuko struju :lol:
Evo dacu i ja struje ako treba :D
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Firmas iz medicinske wrote:
Uvek sa tobom wrote:Ima da zasvetle za Evropske utakmice,makar ja od kuce vuko struju :lol:
Evo dacu i ja struje ako treba :D
Изгледа да ћете стварно морати да дајете струју.:oops: Како сам незванично чуо, Спенс је последњи рачун за струју за наш Стадион платио пре шест година! Пре који дан су стигли мајстори са маказама.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8885
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

podbara wrote:
Firmas iz medicinske wrote:
Uvek sa tobom wrote:Ima da zasvetle za Evropske utakmice,makar ja od kuce vuko struju :lol:
Evo dacu i ja struje ako treba :D
Изгледа да ћете стварно морати да дајете струју.:oops: Како сам незванично чуо, Спенс је последњи рачун за струју за наш Стадион платио пре шест година! Пре који дан су стигли мајстори са маказама.
Jedna losa vest sustize drugu, sta je ovo pobogu vise???? :roll:
Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Radoye wrote:
podbara wrote:
Firmas iz medicinske wrote: Evo dacu i ja struje ako treba :D
Изгледа да ћете стварно морати да дајете струју.:oops: Како сам незванично чуо, Спенс је последњи рачун за струју за наш Стадион платио пре шест година! Пре који дан су стигли мајстори са маказама.
Jedna losa vest sustize drugu, sta je ovo pobogu vise???? :roll:
Neka svako ponese punu kesu struje na sledecu utakmicu i ima da za :idea:
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Post by kowalski »

I mobilne sa blicevima i bater lampama.
Image
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

Koliko je meni poznato stadion je dat na upravljanje JKP "poslovni prostor" tako da sa SPENS-om vise nemamo nikakve veze..
JBŠ fabrike, svi na polje, svi na fudbal, da trenirate.. ajd zdra`o..
User avatar
Jataganac
Posts: 92
Joined: Wed Mar 02, 2011 4:51 pm

Post by Jataganac »

dapokalypto wrote:Koliko je meni poznato stadion je dat na upravljanje JKP "poslovni prostor" tako da sa SPENS-om vise nemamo nikakve veze..
Trebalo je da bude tako , ali su Maja i G17 to tada stopirali , ima skoro godina , pošto spens-om oni upravljaju , a sada kada su im DS-ovci im uzeli vlast , direktore i odbornike u gradu , sad bi moglo ponovo da se razagovara o tome jer postoji većina u ovom sazivu . Sa druge strane nisam siguran koliko bi to pomoglo klubu i samom stadionu ,ako jedno javno parazitsko preduzeće postane vlasnik tj. upravitelj umesto drugog.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

Ne bih da mracim ili slicno, ali zaista je jadno da se u 2011. godini radujemo kao mala deca reflektorima. Jbt ne znam tacno kada su oni stari postavljeni ali kontam da su jedno 70tih postavljani! Mislim srecan sam ja i sve to ali...
Image
Post Reply