Jelen Super Liga 2011/2012

Locked
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Post by Salvador »

menager wrote: ...
ne branim nikog ja, da je ostao kiza vosha bi mogla i do 4tog kola, umesto da se vredjaju drugi
ovo sto pisem je cisto fudbalski, to sto nekog neko ne voli , ne znaci da je kanta uvek na svakom mestu i u svako vreme
dupe bi dali za pola ekipe zvezde ili partizana, nemojte mi reci da vam je branovic bolji od tosica, da je mojsov bolji od adija, da je ilic bolji od borhe i slicno

zaista mi nisu jasna ta vredjanja, ostrasceno i bez potrebe
Delimično si u pravu, ali kada kažeš 'da je ostao kiza vosha bi mogla i do 4tog kola' onda se seti zašto je i kako Kiza otišao, i koliko je to imalo veze sa spomenutim omraženim klubovima.
Kada god se analiziraju naši rezultati i ovom slučaju neuspeh, jednostavno se ne može smetnuti sa uma širi društveni kontekst, inače je čitava analiza uzalud.
Možemo se mi praviti da živimo u zemlji kao što je Švajcarska, ali to jednostavno nije istina - ovde nažalost važe drugačija pravila.
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Post by TomaNS »

Neusatzer wrote: onda se seti zašto je i kako Kiza otišao, i koliko je to imalo veze sa spomenutim omraženim klubovima.
Odlazak Kize nema veze ni sa suspenzijom ni sa "onim klubovima", vec samo sa stvarima koje su se desavale u nasem dvoristu, a nisu trebale!
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
User avatar
Charlie
Posts: 44
Joined: Mon Dec 14, 2009 11:38 am
Location: Liman 1

Post by Charlie »

menager wrote: kad vosha ne bude ispala od drugoligasa iz swice , tad ima prava pa komentarise druge i da im se podsmeva
zar je bitno kakvi su golovi pali, ja sam video akcije, trcanje i sve sto skoro nisam video u nasoj smesnoj ligi
taj ventspils je jaci od vaduza, tako da bolje da ne pricamo o tome

i partizan je odigrao dobar dvomec, aj sad da pricamo kako je i genk smejurija od tima, da svaki uspeh nekog kluba posmatramo kao nekvalitet rivala

sa takvim razmisljanjima i nije cudo sto ti vaduz da 3 gola u n sadu

ne branim nikog ja, da je ostao kiza vosha bi mogla i do 4tog kola, umesto da se vredjaju drugi
ovo sto pisem je cisto fudbalski, to sto nekog neko ne voli , ne znaci da je kanta uvek na svakom mestu i u svako vreme
dupe bi dali za pola ekipe zvezde ili partizana, nemojte mi reci da vam je branovic bolji od tosica, da je mojsov bolji od adija, da je ilic bolji od borhe i slicno

zaista mi nisu jasna ta vredjanja, ostrasceno i bez potrebe
Image
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Blizance treba da gledamo pre svega kao rivale a manje kao neprijatelje.

I zato ne treba da cudi ako se zanimamo za njihovu igru ili rezultate,i pritom naravno navijamo za njihove protivnike.
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

...

Post by johnny »

Seirim i igram kolo nad svakim njihovim neuspehom.


Brick Liman, kakav majstor!!! :D
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Post by Salvador »

TomaNS wrote:
Neusatzer wrote: onda se seti zašto je i kako Kiza otišao, i koliko je to imalo veze sa spomenutim omraženim klubovima.
Odlazak Kize nema veze ni sa suspenzijom ni sa "onim klubovima", vec samo sa stvarima koje su se desavale u nasem dvoristu, a nisu trebale!
Dobro, možda si u pravu i možda imaš više informacija do mene, ali hajde da zamislimo da se desio sledeći scenario: igralo se jedno pošteno finale kupa, mi pobedili, i? Kako garantuješ da bi Kiza otišao na isti način?

P.S. Bio sam još klinac i nisam znao puno o životu kada sam navijao za sve naše klubove (pa i ove) u Evropi. Danas, posle svega što sam od njih video, mogu apsolutno da se složim sa Brick Limanovom konstatacijom.
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

vojvodina jedna jedina wrote:Blizance treba da gledamo pre svega kao rivale a manje kao neprijatelje.
Blizance treba da gledamo kao tumor srpskog sporta i kamen oko vrata svim ostalim klubovima koji bi da postignu nešto u ovoj državi i Evropi. Kada predsednik države izađe u javnost i kaže da bi voleo da se dva ista kluba svake godine smenjuju na prvom mestu, onda je jasno koliko je trulež doprla u svaku poru domaćeg sporta (ograničiću se samo na sport). Hitna deratizacija je potrebna!
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

budababa wrote:
vojvodina jedna jedina wrote:Blizance treba da gledamo pre svega kao rivale a manje kao neprijatelje.
Blizance treba da gledamo kao tumor srpskog sporta i kamen oko vrata svim ostalim klubovima koji bi da postignu nešto u ovoj državi i Evropi. Kada predsednik države izađe u javnost i kaže da bi voleo da se dva ista kluba svake godine smenjuju na prvom mestu, onda je jasno koliko je trulež doprla u svaku poru domaćeg sporta (ograničiću se samo na sport). Hitna deratizacija je potrebna!
Sve je rečeno!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4043
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

budababa wrote:
vojvodina jedna jedina wrote:Blizance treba da gledamo pre svega kao rivale a manje kao neprijatelje.
Blizance treba da gledamo kao tumor srpskog sporta i kamen oko vrata svim ostalim klubovima koji bi da postignu nešto u ovoj državi i Evropi. Kada predsednik države izađe u javnost i kaže da bi voleo da se dva ista kluba svake godine smenjuju na prvom mestu, onda je jasno koliko je trulež doprla u svaku poru domaćeg sporta (ograničiću se samo na sport). Hitna deratizacija je potrebna!
gos'n budababa kapa do poda.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Buda objasnio!

:cheers:
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

Nismo mi imali nikakav kamen oko vrata od doticnih klubova kad smo ispadali od Vaduca.
Dosli smo do toga da se vise ne moze napisati ni da su igrali dobro na nekoj utakmici, nego treba svi kao neka deca da stalno urlamo ''fuj blizanci!''. Sudeci po do sada prikazanom kidace nas i jedni i drugi, a razlika ce na kraju biti starih dobrih 30 bodova. To je cinjenica. Imaju bolje timove od naseg. I, sta sad? Ko ce to ovde da porekne?
Mozemo samo Boga da molimo da su nasi igraci shvatili kakvu su sramotu naneli klubu i da ce ozbiljno zagristi da povrate ugled.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4043
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

kej wrote:... Imaju bolje timove od naseg...
???

Kojom magijom???

Imaju mesetare po klubovima koji steluju za njih! Timovi su im katastrofa! To je tuzna realnost! A opet im niko ne moze nista!
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Post by TomaNS »

Rabba wrote:
kej wrote:... Imaju bolje timove od naseg...
???

Kojom magijom???

Imaju mesetare po klubovima koji steluju za njih! Timovi su im katastrofa! To je tuzna realnost! A opet im niko ne moze nista!
Nije problem sto su oni tuzni. Problem je sto smo mi jos tuzniji u nekim segmentima, pa izmedju ostalog, i u takmicarskom... Sebe precenjujemo, druge potcenjujemo. A, na kraju, sto rece neko gore, -30.. Ok, jasno je sve i Tole i sudije i menadzeri i meseteranje i pritisci i Tadiceva izjava i cinjenica da im je liga puna filijala, sve to stoji i to je dovoljno za -6, -9, -12, ali za ostatak smo sami krivi. Odatle treba poceti svaku pricu, analizu i delanje! Prvo da sredimo svoje dvoriste, a sa njima cemo posle, konsolidovani, jaki i ispravni - mnogo lakse!
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

kej wrote: Sudeci po do sada prikazanom kidace nas i jedni i drugi, a razlika ce na kraju biti starih dobrih 30 bodova. To je cinjenica. Imaju bolje timove od naseg. I, sta sad? Ko ce to ovde da porekne?
Zar su se blizanci zaista toliko pojacali ove sezone? Pitam jer ih nisam gledao (ne zanimaju me njihove utakmice), a prosto mi je neverovatno da su se bas toliko popravili u odnosu na proslu sezonu.

Jedino sto je cinjenica u srpskom fudbalu je to da smo svi zajedno JAD I BEDA. A to sto ce blizanci opet biti 30 ili 3 bodova ispred nas zaista je najmanje bitno, jer svakako nam nije dozvoljeno da budemo bolji od treceg mesta. Ionako raspored na tabeli ne odlucuje stvarni kvalitet timova koji igraju vec neke totalno desete stvari.

Jer, koliko me secanje sluzi lane uglavnom nisu mogli da se sastave protiv nas (osim uz obilatu sudijsku pomoc i kad bi ih mi sami pustili da im ne pokvarimo godisnjicu), a mi taj tim od prosle godine prakticno nismo menjali - otisli su nam samo standardni golman i jedan veznjak iz rotacije.

Znaci, nas tim je barem isti kao lane - falinku treba traziti na nekom drugom mestu. Nas glavni problem je u tome sto smo oterali najperspektivnijeg trenera u zemlji a doveli umesto njega jednu priucenu marionetu cija je glavna prednost to sto je poslusan. I to je srz naseg problema, ko je njega takvog postavio da nam bude trener i zasto mu bas takav trener odgovara?
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Post by TomaNS »

zanimljivo...

Vlasnik i direktor firme "SMB gradnja" iz Subotice Predrag P. (51) uhapšen je zbog sumnje da je utajio porez i prao novac, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije.

Kako se navodi u saopštenju, Predrag P. uhapšen je u nastavku akcije "Šetač" Službe za borbu protiv organizovanog kriminala. Osumnjičeni se tereti da je od 5. oktobra 2007. godine do 31. decembra 2010. izbegao plaćanje zakonskih obaveza od oko 2,5 miliona dinara.

"U nameri da delimično izbegne plaćanje poreskih obaveza, Predrag P. je lažno prikazao nabavku usluga od firmi koje su osnovali i kontrolisali članovi organizovane kriminalne grupe koja je uhapšena tokom 2010. godine u policijskoj akciji Šetač", saopštio je MUP. Kompaniji "SMB gradnja" povereni su i radovi na "Kući fudbala" Fudbalskog saveza Srbije, čija je vrednost tri miliona evra.
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
Locked