Stadion "Karađorđe"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Post by TomaNS »

SlaninarNS wrote:На овом форуму стварно нека правила под хитно треба мењати јер постају и сувише ретардирана,а администратори само нек иритирају чланове форума,јер знам већ гомилу људи који су попиздели од глупих правила и смарања... Избиршу ми слику коју сам поставио да људи виде слветло рефлектора и напишу "без рекламирања" алооооооооооо бре јел сте ви нормални ??? Слика је исто на фирмином форуму и све остале које се нађу и уопште није поента у рекламирању већ у томе да људи виде како је то изгледало све синоћ ... Стварно немам речи ! Свака вам част !

Овај форум од како сте увели нова правила је 0 и те глупости да не може да се пишу два поста један за другим док не прође одређни период часова је још већа глупост ! Ал ајд лепо вам било на овом форуму и уздравље ,јер ја овде више НЕ ПИШЕМ ! :evil:
Ta pravila su se nekada podrazumevala, a onda se nakotio ko je ko, pa je forum od 10 krenuo ka 0, zato su i uvedena u pismenoj formi...
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

SlaninarNS wrote:На овом форуму стварно нека правила под хитно треба мењати јер постају и сувише ретардирана,а администратори само нек иритирају чланове форума,јер знам већ гомилу људи који су попиздели од глупих правила и смарања... Избиршу ми слику коју сам поставио да људи виде слветло рефлектора и напишу "без рекламирања" алооооооооооо бре јел сте ви нормални ??? Слика је исто на фирмином форуму и све остале које се нађу и уопште није поента у рекламирању већ у томе да људи виде како је то изгледало све синоћ ... Стварно немам речи ! Свака вам част !

Овај форум од како сте увели нова правила је 0 и те глупости да не може да се пишу два поста један за другим док не прође одређни период часова је још већа глупост ! Ал ајд лепо вам било на овом форуму и уздравље ,јер ја овде више НЕ ПИШЕМ ! :evil:
Svako ima pravo izbora da pise ili ne pise na forumu. Pisana pravila postoje zato sto je kriterijum cele price otisao dole, a mi ne zelimo da postanemo "zuta forumska stampa" gde se samo "pljuje" i omalovazava sve i svako.

Sto se tice obrisane fotografije tu nema mnogo dileme. Na sajtu mogu da se publikuju sve fotografije koje na sebi ne sadrze zastitu, naziv sajta i slicno i to pod uslovom da objavljivanjem iste ne krsimo autorska prava. Fotografija je lepa, verovatno i najlepsa koju sam video sto se tice reflektora, ali zbog jedne fotografije sigurno necemo krsiti pravila. Da je cista, ostala bi, i Mile bi bio potpisam u tekstualnom delu poruke.
Pikado
Posts: 94
Joined: Thu Apr 22, 2010 6:38 am

Post by Pikado »

menager wrote:Realno, igranje pod reflektorima je x puta bolje, lepse i atraktivnije nego danju,posebno kad je u 17h 30 stepeni

Protiv radnickog nocni termin, i kad je god to moguce.
Pa da , znaci od prvog kola za Vosu igraju Brazilci :lol:
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Post by simicpk »

Pikado wrote:
menager wrote:Realno, igranje pod reflektorima je x puta bolje, lepse i atraktivnije nego danju,posebno kad je u 17h 30 stepeni

Protiv radnickog nocni termin, i kad je god to moguce.
Pa da , znaci od prvog kola za Vosu igraju Brazilci :lol:
Ili protiv Vose?
User avatar
Novon
Posts: 52
Joined: Mon Jul 11, 2005 7:00 am
Location: Istocna tribina

Post by Novon »

Gledam sa terase upaljene reflektore na stadionu, baš izgleda moćno, ceo grad je u nekom polumraku, a "Karađorđe" sija kao da je scena iz nekog SF filma. Ostaje mi da se sutra uveče i uživo podsetim na večernje utakmice u našem gradu, sada sa još moćnijim osvetljenjem...
Ako kaniš pobijediti ne smiješ izgubiti
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

I sa bulevara kod ž. stanice se vidi kako sijaju,neko bi pomislio da je nlo sleteo :lol::
Svaka im čast,ala ih opraviše!
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

Ipak se danonoćni trud isplatio...
vredelo je, eto zbog samog utiska,
nadam se da će u budućnosti to ispratiti i sportski rezultati sa našeg stadiona.
Pozdrav i vidimo se večeras !
VOŠA ZAUVEK !!!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Zna li iko koliko kosta..da se npr na zapadu bar..za sada dok se ne sredi istok..da se stave ona preklopna sedista kao na engleskim stadionima?
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Post by Junior »

Kad se otvara blagajna danas?
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Post by DekiFirma »

shecky wrote:Zna li iko koliko kosta..da se npr na zapadu bar..za sada dok se ne sredi istok..da se stave ona preklopna sedista kao na engleskim stadionima?
Za stadion u St.Gallenu recimo placali su takve stolice odlicnog kvaliteta po 42 evra od neke firme iz Svajcarske. A gledao sam sad na internetu ima i nekih kineskih proizvoda dosta slabijeg kvaliteta a naravno i manje cene.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

Sta znaci dok se ne sredi istok i o kakvim stolicama je rec?
Image
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Post by Firmin mali »

ево једна за колекцију :cheers:

Image
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Ne znam u koju temu bi ovo trebalo da ide, mozda ovde:
http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... _id=538171
"Zanimljiv" tajming kada se plasira ova vest.
Ova vest je postavljena vec i na ostalim forumima, ako mislite da ne treba da se nalazi ovde- brisite post.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

novosadjanin wrote:Ne znam u koju temu bi ovo trebalo da ide, mozda ovde:
http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... _id=538171
"Zanimljiv" tajming kada se plasira ova vest.
Ova vest je postavljena vec i na ostalim forumima, ako mislite da ne treba da se nalazi ovde- brisite post.
Ne sumnjam da je ovo posledica jučerašnje rasprave ovde. Nadam se da nećemo opet raspravljati ovde za ili protiv, ne bi valjalo.
Io odio Belgrado
Post Reply