Jelen Super Liga 2011/2012

Locked
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Dejan wrote:
TV prenosi iz Humske i Subotice
Drzavni klubovi favorizovani kao i uvek. Nase je da ubedimo sto vise ljudi da ne placaju pretplatu RTS-u!
"RTS" ne prihoduje pretplatama u Novom Sadu. Mi imamo "RTV", a njihov prihod se puni pretpalatama na teritoriji AP "Vojvodina". Zašto je njima problem da instaliraju tehniku, a stadion "Karađorđe" im je preko puta, to mene više muči i noćima zbog toga ne spavam. :shock:
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

http://www.sportal.rs/video.php?video_id=6806
Je l zna neko ko je ovaj momak sa kraja klipa?
Željko Brkić jedan je od nas!!!
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Post by kowalski »

Ja ne znam ko je, ali dobar mu je ulični stand-up comedian vic :D
Image
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Post by prijatelj fudbala »

Ma, iz aviona se vidi da je pod dejstvom psihoaktivnih supstanci :wink:
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Post by simicpk »

mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Vraceni su nam bodovi, startujemo od nule :!:
Napred Voso!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Vojvodini vraćeni bodovi!
12. AVGUST 2011. | 17:27 | IZVOR: BETA

Komisija za žalbe Fudbalskog saveza Srbije (F S S) je na današnjoj sednici odlučila da promeni kaznu Vojvodini izrečenu zbog indicenta tokom utakmice sa Partizanom u finalu Kupa Srbije.
Vojvodina neće krenuti iz "minusa".

Umesto oduzimanja tri boda, Vojvodini će morati da plati 1.200.000 dinara i biće uslovno kažnjena eliminacijom iz takmičenja, ukoliko u naredne dve godine učini isti prekršaj.

Finale Kupa Srbije odigrano je 11. maja u Beogradu, a igrači Vojvodine su nezadovoljni sudjenjem napustili teren u 83. minutu.
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Nasoj upravi je ovo gora kazna 100% :!:
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

http://www.mondo.rs/s214511/Sport/Fudba ... ntasy.html

Da li igra neko ovo? Meni deluje veoma zanimljivo (Vojo, vredi li ovo :) ?
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Post by simicpk »

Igram ja.
Moj tim:
Image
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Post by 1892 »

Haha, i meni je Abu kapiten, ocene su dosta realne i tesko je uklopiti se u tim sa tim budzetom :)

Simicpk - proveri da li se Luka oporavio od povrede, jer vidim da ti je u prvoj postavi...
Come on you Reds!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Naravno da igram 8) Al vam ne dam odmah tim... i moram vam reci da se strasno razlikuje od vaseg 8)

Dovoljno je reci... Supa na golu :lol:
Image
User avatar
gardista
Posts: 105
Joined: Tue Aug 04, 2009 11:50 pm

prenosi

Post by gardista »

Zeljafcv wrote:
Dejan wrote:
TV prenosi iz Humske i Subotice
Drzavni klubovi favorizovani kao i uvek. Nase je da ubedimo sto vise ljudi da ne placaju pretplatu RTS-u!
"RTS" ne prihoduje pretplatama u Novom Sadu. Mi imamo "RTV", a njihov prihod se puni pretpalatama na teritoriji AP "Vojvodina". Zašto je njima problem da instaliraju tehniku, a stadion "Karađorđe" im je preko puta, to mene više muči i noćima zbog toga ne spavam. :shock:
Зато што је власник ТВ права Јелен супер лига,читај ФСС, а не наш клуб. Иста та права су уговором регулисали са РТС и АРЕНА СПОРТ-ом. Који меч ће се преносити одлучује се искључиво у ове две медијске куће(ако је то Арена уопште). Континуирано довођење ФК Војводина и РТВ Војводина у везу и пљувљње по нашој ТВ кући је већ постало дегутантно. Једино ми је жао зашто нико из РТВ не изађе са јавним саопштењем за сва времена. Зато стадион није далеко, сви на трибине и није нас брига за пренос!!!
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Post by Brick Liman »

Buca wrote:http://www.sportal.rs/video.php?video_id=6806
Je l zna neko ko je ovaj momak sa kraja klipa?
Ne znam ko je, ali bih ga momentalno stavio pod ugovor, makar da nosi barjake i bubanj Firmi ili da ide po vops na gostovanjima. Naravno da jedina persona koja se izjasnila za Stari Klub mora ovako da izgleda :lol: Simpatičan mladić! :smoker: :gospodin:
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Post by TomaNS »

Za Mondo fantazi

Danilovic (Rad) - TRAJKOVIC, Rodic (OFK), Mujdragic (Hajduk), Pauljevic (Hajduk) - Ceran (Smederevo), Mrkela (Rad) Dimitrijevic (Zvezda) -Bogunovic (NP), Spalevic (Radnicki), Mudrinski (Jagodina). Izmene: Pustinjakovic (Radnicki), Rendulic (Javor), Torbica (Spartak), Binic (Radnicki).

Trajce, naravno, kapiten.
Sastavljeno, naravno, malo po proceni kvaliteta, a malo po proceni uloge menadzera&politicara...
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
Locked