Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Re: Pripreme

Post by uporan »

Milan wrote: Neki od nas su poslovni put za bg vec dva puta pomerali...
:mrgreen:
Poslovni put=šoping u Ušću i ručak kod Lee-a?
Mislim da obe stvari mogu da sačekaju :cheers:
UH!
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Pripreme

Post by budababa »

Mondo wrote:Licenciran i Poletanović

Mladi fudbaler Marko Poletanović potpuno je iskoristio priliku koju je dobio od stručnog štaba Vojvodine tokom priprema u Antaliji i stoga je zaslužio da bude među igračima koji su licencirani za prolećni deo sezone u Jelen Superligi Srbije.

Poletanović je rođen 1993. godine. Pozvan je među seniore kako bi dobio priliku da uči. Bačen je u vatru, a na pripremama u Antaliji se ispostavilo da u njemu leži veliki potencijal, koji pažljivo treba brusiti. Dobio je pohvale od svih, što je najvažnije od trenera i članova stručnog štaba. Čak je ocenjen kao jedan od najboljih!

Među onima koji su licencirani su i napadač Brana Ilić, čime je otklonjena svaka dilema da li će ostati u Vojvodini, a nema 31-godišnjeg veziste Marka Ljubinkovića koji je prošao cele pripreme, ali je u poslednji čas našao angažman u kineskom Čangčunu.

Trener Dejan Vukićević, realno, ne treba da ima glavobolju. Na svakoj poziciji tim je odlično "pokriven". Crnogorski stručnjak je, zapravo, na slatkim mukama.

Po povratku u Novi Sad, Vukićević je istakao da za sedam, osam pozicija u timu nema dilemu.

"Kalendar nam je zgusnut, računam na sve igrače koji su bili u Turskoj i, u zavisnosti od rivala, svi će dobiti priliku. Sada mi je najveća dilema sredina terena, barem što se premijere u nastaku tiče... Moreira se povredio, Apija je još nespreman, pa se kao najbolje rešenje u takvoj situaciji nametnuo mladi Marko Poletanović. Videćemo, vremena još ima, nadam se oporavku i ulasku u željenu formu važnih fudbalera", rekao je Vukićević u razgovoru za novosadski "Dnevnik".

Napad Vojvodine uliva strahopoštovanje. I Vukićević priznaje da za tu liniju tima ne brine. U prvi plan je, na pripremama, izbio povratnik u redove Vojvodine Ačeksandar Katai, koji je sa pet golova bio ubedljivo najbolji strelac u test utakmicama (Vojvodina je zabeležila tri pobede i dva poraza).

"Napad nam ne zadaje brige, jer je konkurencija u njemu sjajna. Pokriveni smo jako dobro, imamo veliki izbor odličnih igrača i znam da sam tu spokojan. U svakom slučaju, vraćam se na generalnu ocenu priprema, pojedinci me nisi ubedili da mogu da se izbore za poziciju u timu, jer sam od njih mnogo više očekivao. Još ne bih o imenima, ali je bitno da oni sami to znaju", rekao je Vukićević.

SPISAK LICENCIRANIH IGRAČA (u zagradi je broj na dresu):

golmani: Nemanja Supić (27), Budimir Janošević (1), Marko Kordić (30).

odbrana: Miroslav Vulićević (22), Milovan Milović (19), Goran Smiljanić (8), Vladan Pavlović (31), Vladimir Branković (3), Danijel Mojsov (5), Branislav Trajković (6), Vladimir Kovačević (26), Nemanja Radoja (2).

srednji red: Stefan Apija (4), Naemeka Ađuru (28), Slobodan Novaković (11), Vuk Mitošević (13), Almami Moreira (10), Miroslav Stevanović (16), Marko Poletanović (18)..

napad: Aleksandar Katai (69), Petar Škuletić (7), Brana Ilić (9), Abubakar Oumaru (14), Milan Bojović (55).
Radoja i Poletanović licencirani, lepo...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
ssnigd
Posts: 3400
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Pripreme

Post by ssnigd »

Katai broj 69 :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Pripreme

Post by Tony Starks »

Još omladinaca je u pogonu, drago mi je da to čujem:
šef struke Dejan Vukićević, treninzima je priključio četvoricu talentovanih omladinaca : Nebojšu Kosovića, Nemanju Sekulića, Šaletu Kordića i Stefana Nikolića.
Last edited by Tony Starks on Fri Feb 24, 2012 2:51 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Pripreme

Post by Schteph_F89 »

ssnigd wrote:Katai broj 69 :mrgreen:
Pozer :deal:
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Pripreme

Post by Tony Starks »

User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3872
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Pripreme

Post by Red Marquis »

I opet sjajni novinari. Jedno pitanje i to od lika koji nije ni slušao Vukićevićevo izlaganje pažljivo :evil:
Io odio Belgrado
1892
Posts: 1073
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by 1892 »

Schteph_F89 wrote:
ssnigd wrote:Katai broj 69 :mrgreen:
Pozer :deal:
Te zajebancije sa brojevima tipa 1+8, 69 i ostale gluposti bi trebalo zabraniti, nije ovo NBA pa da se sprdaju i prave od fudbala cirkus. Tog malog Saleta Kataija treba neko malo da spusti na zemlju !
Come on you Reds!
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Pripreme

Post by budababa »

Mangup, u'vatio trenera na frku. U Argentinčevo vreme verovatno nije bilo tih inovacija iz belog sveta, u opticaju je bila misionarka, eventualno doggy, i to je to. Stara škola, vidi se i po frizuri :mrgreen:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Pripreme

Post by borrissey »

Bezveze je što je menjan termin i mesto odigravanja, ali je ovako ispalo i mnogo bolje, jer možemo da stignemo i na polufinale odbojkaškog kupa. Ko može neka dođe sutra 18h protiv groblja, mala sala SPENiSa.
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Pripreme

Post by Schteph_F89 »

borrissey wrote:Bezveze je što je menjan termin i mesto odigravanja, ali je ovako ispalo i mnogo bolje, jer možemo da stignemo i na polufinale odbojkaškog kupa. Ko može neka dođe sutra 18h protiv groblja, mala sala SPENiSa.
I na vaterpolo u isto vreme na spensu,liga sampiona...Dug period bez tekmi i sad odjedared sve :mrgreen: Ja se ipak opredeljujem za fudbal i odbojku uz respekt vaterpolu!!!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Pripreme

Post by the Gari »

budababa wrote:Mangup, u'vatio trenera na frku. U Argentinčevo vreme verovatno nije bilo tih inovacija iz belog sveta, u opticaju je bila misionarka, eventualno doggy, i to je to. Stara škola, vidi se i po frizuri :mrgreen:
Oduševljen sam metodološkom doslednošću kojom si došao do ovih značajnih zaključaka i uopšte tvojim poznavanjem tematike! :mrgreen:

A što se tiče broja 69, pa neka derana, nek' nosi koji broj 'oće. Ako se ne varam Lizarazu je bio kapiten Bajerna s tim brojem. Volim ja fudbalere koji su ponekad mangupi, ali samo one koji u skadu s tim znaju i da stisnu muda kad je to potrebno.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2687
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Pripreme

Post by Grof Žekula »

MEČ SA BANATOM SE OD 14h IGRA U FUTOGU!!!
Ne u SC VB, jer je teren u lošem stanju!!!
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Re: Pripreme

Post by Stara Garda »

Grof Žekula wrote:MEČ SA BANATOM SE OD 14h IGRA U FUTOGU!!!
Ne u SC VB, jer je teren u lošem stanju!!!
Na terenu OFK Futoga kod Doma za decu ometenu u razvoju
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Pripreme

Post by Daljac »

Dobro da sam proverio na vreme... Krećemo put Futoga, onda :cheers:
Post Reply