Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Firmin mali »

Stexman wrote: Sta nam fali da nedeljom pre podne odemo do Veternika? -Mozda zato sto neko subotom radi celu noc?
Biciklom je mozda tebi lako da odes do Veternika, a recimo meni koji sam 40 kilometara od istog bas i nije!
Sami ti momci koje spominjes su izrazili zelju da igraju na Karadjordju, otud i pritisak navijaca da im se ta zelja ispuni. Nije isto igrati na livadi u Veterniku i na pravom stadionu!
A klinci su za razliku od prvotimaca zasluzili da igraju na Karadjordju! To je poenta igranja na Karadjordju a ne da li neko moze ili ne da dodje na Veternik.
Ajde sad polako,znaci nemas pravo da me kritikujes i prozivas zato sto sam dao svoje misljenje,i mogu da dam isto jer je ovo slobodna zemlja,pa sad krenimo :

Pod 1. - nisam tebe prozivao ima mnogo ljudi koji nista ne rade i mogu da dodju pa ne dodju,zao mi je sto si udaljen i sto radis subotom uvece,al onda nazalost nemas uslova da gledas omladinsku/kadetsku ligu koja je uvek nedeljom ujutru

Pod 2. - ni ti ni ja ne znamo sta su ti klinci izrazili zelju jer ni ti ni ja nismo pricali sa njima,ja ih jesam i gledao i slikao ali nisam pricao sa njima o tome sta zele,ali koliko sam upoznat njihov trener zeli da se igra na Vujadinu,koji je i njihova kuca,gde su oni navikli da igraju imaju filing,a kao i svi poznavaoci fudbala mozemo da znamo kako atmosfera moze da pojede dobrog igraca,setimo se samo Poletanovica na prvoj utakmici a ja ga gledao pre na Vujadinu,nije isto,al nebitno

Pod 3. - Veternik nije livada,to kao navijac Vojvodine ne bi smeo da kazes,jer je i to deo naseg voljenog kluba,jer da nema te "livade" isti ti omladinci i kadeti ne bi imali gde da se razvijaju treniraju i igraju (neki cak i zive,jer su im tamo obezbedjeni svi uslovi za zivot za sve one koji nisu iz Novog Sada)

Pod 4. - Slazem se da omladinci a boga mi i kadeti zasluzuju da igraju na Karadjordju,al to ne znaci da ih treba bodriti samo na Karadjordju,nisu oni zasluzili da igraju na Karadjordju oni su zasluzili da budu bodreni od strane svojih navijaca pa da igraju i na mesecu o tome ja pricam,ako se na kraju ispostavi da se utakmica protiv ciganje igrati na veterniku opet ce doci 50 ljudi iako su svi zeljni titule,ako volis klub bodris ga gde god da igra,i ako ti je toliko stalo do necega nije bitno gde je bitno je da pruzis podrsku svojim ljubimcima :!:

Molim bez daljeng nekog prozivanja i rasprava i besa,ovo sam napisao iz srca,jer stvarno volim te omladince i kadete i pratim ih i bezveze je sto se sad svi kite njihovim odlicjima a sem njihovih roditelja niko ih ne bodri na utakmicama,i svi bodovi osvojeni su uz podrsku roditelja/rodbine,a sad kad se slavi titula svi su tu,to je problem nazalost,zivi bili !
Alexandar
Posts: 194
Joined: Thu Jan 22, 2009 3:37 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Alexandar »

Ovde ljudi kao da jedva čekaju da sa nekim udju u raspravu.
SAMO NAPRED VOJVODINA!!!
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Stexman »

Firmin mali wrote: Ajde sad polako,znaci nemas pravo da me kritikujes i prozivas...
A ti mislis da mozes nekog da kritikujes i da pocinjes recenicu kako svi TRUBE ... bla bla bla...? To kako si ti zapoceo svoj post nije u redu i jedini je razlog mog odgovora!
Sve ovo ostalo sto si napisao je ok i u razmatranje toga ne zelim da ulazim. Samo sam hteo da ti skrenem paznju da se tako iz cista mira ne zapocinje razgovor! Ja sam verovatno stariji od tebe mozda i duplo, a ovde ima i mnogo starijih od mene i njima se ne govori da TRUBE cak i kada nisu u pravu!!! :cheers:
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Firmin mali »

Stexman wrote:A ti mislis da mozes nekog da kritikujes i da pocinjes recenicu kako svi TRUBE ... bla bla bla...? To kako si ti zapoceo svoj post nije u redu i jedini je razlog mog odgovora!
Ja nikoga licno ne kritikujem,kritikujem mentalitet forum navijaca koji pisu postove i cekaju da se nesto uradi u njihovo ime,dok oni sede za tastaturom.Povodom tog trubenja,konkretno sam mislio na gomile postova na racun omladinaca i kako bi oni trebali da igraju na Karadjordju,a ja svake druge nedelje gledam isti,konstantno mali broj ljudi na tribinama pre svega njihovih roditelja i par ljudi koji dodju da ih gledaju/bodre.Ukoliko stvarno zelite dodjite na Vujadina pa makar i na tu utakmicu sa blizancem bodrite ih u njihovoj kuci,mnogo ce im to vise znaciti i njihovom treneru.Neka igraju najbolje tamo gde su navikli da su najbolji,a dace Bog zdravlja i srece tim mladim momcima i igrace svi oni na Karadjordju,za sve postoji pravo vreme :cheers:
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Brick Liman »

Smanjite malo tenzije.
Naravno da svake druge nedelje gledaš istih 50 ljudi na Veterniku, to je sasvim razumljivo. Prvo, ni u zemljama sa većom fudbalskom kulturom ljudi ne hrle na utakmice omladinaca. Drugo, da prvi tim igra svoje tekme u Veterniku siguran sam da bi se prepolovio i onako bedan prosek ljudi koji gledaju Vojvodinu. Treće, mislim da je osnovna ideja da deca igraju na stadionu gde bi igrali pred navijačima, mislim da je ideja da deca osete atmosferu.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Tony Starks »

VOJVODINA-RADNIČKI (KG) 2 : 1

FC „Vujadin Boškov“

Gledalaca : 50

Sudija : Majo Vujović (Novi Sad)

Strelci : Petrić i Kosović (za Vojvodinu), a Rosić (iz penala za Radnički 1923)

Vojvodina : Čavić, Cvijić, Nastić, Petrić, Glumčević, Sekulić, Kosović, Ivanić, Asani (Simikić), Kordić, Spremo (Baškalo)
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Tony Starks »

Omladinci igraju sutra sa tuđmanovcima u Veterniku u 11h, satnica verovatno nije baš najzgodnija, ali eto ko je u prilici može da ih podrži.

http://www.fkvojvodina.rs/2012/05/omlad ... e-rasplet/" onclick="window.open(this.href);return false;
Svi igrači sa nestrpljenjem očekuju sutrašnji dan i ističu da bi im pomoć navijača bila više nego dragocena.
Svojim rezultatima, igrama, zajedništvom, fanatičnom borbenošću i ljubavi prema dresu Vojvodine, zaslužili su mnogo veću podršku nego do sada.
Pozivnicu su vam poslali…

FC „VUJADIN BOŠKOV“

Sreda, 16. Maj 2012.

Početak u 11 časova
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by vosa do groba »

Omladinci su deklasirali partizan sa 3:0.Fantasticna igra nase ekipe,osim 2 prilike,partizan jedva i da je pola presao.Danas su nasi omladinci pokazali kako se gine za klub.Posebno bih istakao Micu Ivanica koji je postigao 3 pogodak danas i koji je sa lakocom prolazio igrace partizana.A kadeti su pobedili sa 1:0,samo to znam jer sam gledao omladince. I najjaci utisak od danas,posle zavrsetka utakmice,omladinci i kadeti zajedno na sredini terena zagrljeni i pevaju: "Ciribu,ciriba,igra Vosa ko Barsa...." Srce mi bilo puno :) Ajmo,jos malo je ostalo do titule! :cheers:
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Friend »

Čestitam mladim lavovima :cheers: !
User avatar
core_duo
Posts: 31
Joined: Tue May 31, 2011 1:44 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by core_duo »

Svaka čast majstori :cheers: ! Vi ste ponos Novog Sada!
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by kej »

Zvezda je izgubila u Kragujevcu(po rečima ljudi kraj kojih sam sedeo na Veterniku), tako da je titula već sad izvesna.
Prvi put sam danas gledao naše omladince- pokidali su Partizan u svim segmentima. Mogla je pasti i petarda. Ne znam imena igrača, ali igrač sa brojem 10(to je verovatno Ivanić) je radio šta je hteo!
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by vosa do groba »

kej wrote:Zvezda je izgubila u Kragujevcu(po rečima ljudi kraj kojih sam sedeo na Veterniku), tako da je titula već sad izvesna.
Prvi put sam danas gledao naše omladince- pokidali su Partizan u svim segmentima. Mogla je pasti i petarda. Ne znam imena igrača, ali igrač sa brojem 10(to je verovatno Ivanić) je radio šta je hteo!

Jeste,broj 10 je Ivanic :D
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
fkvarmy
Posts: 7
Joined: Sun Nov 06, 2011 10:13 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by fkvarmy »

Fantasticna trojka u vezi! Sekulic - Kosovic - Ivanic..Svaka cast momci! Igra Vosa kao Barca!!!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Grba_NS »

Mirko Comi Ivanic, to ime treba svi dobro da upamte!!! Momak je radio sta je hteo, bukvalno (kao i obicno), a pored njega istakli su se hitronogi Spremo (odlican gol za 1:0), Kosovic i prejaki i prebezobrazni :mrgreen: Sekulic, i da, nikako ne smem zaboraviti nasa dva beka, Nikolica i Nastica, koji imaju centarsut kakav nema ni jedan prvotimac... Bravo momci!!!
1892
Posts: 1088
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by 1892 »

vosa do groba wrote:
kej wrote:Zvezda je izgubila u Kragujevcu(po rečima ljudi kraj kojih sam sedeo na Veterniku), tako da je titula već sad izvesna.
Prvi put sam danas gledao naše omladince- pokidali su Partizan u svim segmentima. Mogla je pasti i petarda. Ne znam imena igrača, ali igrač sa brojem 10(to je verovatno Ivanić) je radio šta je hteo!

Jeste,broj 10 je Ivanic :D
I ja sam prvi put gledao klince i ono je stvarno bilo uzivanje, jako su kompaktni i prava je steta sto jos koji gol nisu postigli, igrac sa brojem 10 danas ubedljivo najbolji, njemu uz rame, po mojoj proceni, broj 4 (cini mi se Sekulic) i Saleta Kordic ciji stil igre mi se posebno dopao, spram visine izuzetno je brz, pozrtvovan i pokretan. Lepo je bilo videti zajednicko radovanje omladinaca i kadeta na kraju utakmice, puno mi je srce bilo...!
Ps Da li za omladince igra KOSOVIC ? Ako igra koji je broj bio ?

edit: sad vidim da ste napisali da igra, koji je broj ?
Come on you Reds!
Post Reply