EURO 2012

User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: EURO 2012

Post by madda fakka »

Nisam znao gde da postavim ovaj post pa ajde posto se radi o EURO 2012... Skuplja li ko slicice za ovaj EURO? Da znam da ne budem jedini :)
I Bog je Slaninar...
Mr Bean
Posts: 11
Joined: Fri Apr 06, 2012 1:07 pm

Re: EURO 2012

Post by Mr Bean »

Skupljao bih ja ali mislim da su preskupe, 50 dinara u Srbiji i skoro 1 marka u Republici Srpskoj je i previse za 5 slicica, ako se navucemo na to jebacemo jeza u ledja..
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: EURO 2012

Post by Nikola »

Za koga navijate na prvensvu i da li neko igra fantazi takmicenje na mondu?
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Djisa
Posts: 1240
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: EURO 2012

Post by Djisa »

Mozda ce neko reci da sam ovakav ili onakav, ali ja uvek na svim takmicenjima i u svim sportovima navijam za Rusiju.
Inace, bas sam juce napravio tim na mondu i pogodite kako mi se zove tim? Naravno, Vojvodina. To znaci da se niko sa ovog foruma nije (jos) ukljucio.
Kup je nas!
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: EURO 2012

Post by DUB »

Image
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Uroš
Posts: 155
Joined: Thu Feb 16, 2012 2:58 pm

Re: EURO 2012

Post by Uroš »

Навијам за Русе и Грке док не испадну,а после ме тако заболе,али пошто су Шпанци најјачи по именима волео бих да они одбране титулу.Очекивао сам жешће туче навијача,али пошто су Енглези показали ко су и шта су јер су чули за пољске хулигане па масовно враћају карте,незнам између кога би била рокњава. :mrgreen: РЕпрезентацију Енглеске пратиће ће свега 3000 навијача. :roll:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: EURO 2012

Post by gospodinFKV »

Gordi Albion :cheers:
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: EURO 2012

Post by budababa »

Zvanična prezentacija šampionata, sa najnovijim vestima, rasporedom, sastavima ekipa, zanimljivostima, ...

http://www.uefa.com/uefaeuro/index.html
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: EURO 2012

Post by madda fakka »

DUB wrote:Image
Wir fahren nach Kiew!!
I Bog je Slaninar...
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: EURO 2012

Post by limanfkv »

Image

Ekipa ciji se trener zove DIK ima cudo da napravi 8)
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: EURO 2012

Post by vojvodina jedna jedina »

Poljaci i Rusi su moji favoriti,mada cu sa paznjom pratiti i ostale reprezentacije sa Slovenskih prostora.

Rusi su po meni pritajeni favoriti i ocekujem da ponove igre sa proslog prvenstva kad su dogurali do polufinala.

Sa drugi Poljaci su domacini i cini mi se dugo vremena (jos od vremena kada ih je predvodio Dejna) nisu imali tako dobar tim kao sada i mozda bi mogli dogurati i do polufinala.

Nemce vidim kao glavne favorite a debitanta na velikim takmicenjima Marka Reusa kao nekog ko ce iz drugog plana da bljesne kao sto je pre dve godine na svetskom prvenstvu to uradio njegov vrsnjak Tomas Miler.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: EURO 2012

Post by gospodinFKV »

Tony Starks wrote:A svim srcem protiv Nemačke, Španije i Hrvatske. Sve to iz čisto fudbalskih razloga, da se razumemo, ništa politika.
:cheers:

Spance ne podnosim! :evil: A Svabama i komsijama dajem cetvrtfinale kao vrh vrhova...
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: EURO 2012

Post by Nikola »

Navijacu za Italiju i Poljsku.
Sta na ovo prvenstvu mozemo da ocekujemo iz navijackog ugla?
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: EURO 2012

Post by Radoye »

Obicno me osim kada Vosa igra jedino reprezentacioni fudbal jos moze popaliti, nista lige sampiona, premijerliga i ti bakraci, ali po prvi put nakon dugo vremena poprilicno sam ravnodusan oko nekog velikog medjunarodnog takmicenja reprezentacija.

Nema nasih, a u zadnje vreme ogroman vecina evropskih reprezentacija je pocela da mi se gadi, moji favoriti na svetskim prvenstvima su uglavnom sa africkog, azijskog i juznoamerickog kontinenta a njih ovde nema. Naravno ispraticu rezultate, pogledacu poneku utakmicu, ali ono totalno ravnodusno.

Sve je to postala industrija, fudbala onog pravog sa dusom je tu sve manje...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: EURO 2012

Post by Avangarda »

Radoye wrote:Obicno me osim kada Vosa igra jedino reprezentacioni fudbal jos moze popaliti, nista lige sampiona, premijerliga i ti bakraci, ali po prvi put nakon dugo vremena poprilicno sam ravnodusan oko nekog velikog medjunarodnog takmicenja reprezentacija.

Nema nasih, a u zadnje vreme ogroman vecina evropskih reprezentacija je pocela da mi se gadi, moji favoriti na svetskim prvenstvima su uglavnom sa africkog, azijskog i juznoamerickog kontinenta a njih ovde nema. Naravno ispraticu rezultate, pogledacu poneku utakmicu, ali ono totalno ravnodusno.

Sve je to postala industrija, fudbala onog pravog sa dusom je tu sve manje...
Како нема, а "Французи"? :mrgreen:
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
Locked