Liga Evrope - sezona 2012/13

Locked
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč), četvrtak 21h

Post by Helm »

Auh, pa ja jos nisam kupio karte! :o
User avatar
core_duo
Posts: 31
Joined: Tue May 31, 2011 1:44 am

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč), četvrtak 21h

Post by core_duo »

Evo prevoda za one, koji ne vladaju nemackim jezikom (kao ni ja :P ). :cheers:

http://translate.google.com/translate?s ... ovi-sad%2F" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč), četvrtak 21h

Post by the Gari »

Auh... Ovako s 12.000 kilometara udaljenosti deluje da grad ponovo diše onako kako treba. Za Stari klub! Utakmica u Litvaniji još jednom je pokazala da nam treba jako malo da se primimo kao popizdeli. Voša ima redak talenat da nam utera žestoko baš onda kad smo najnapaljeniji (dobro, kad to sročim ovako i ima nekog smisla, je l'), ali po nekakvoj igri brojeva, jednom mora da nas "izneveri" i pobedi pred punim stadionom. Jako dugo nismo igrali ozbiljnu evropsku utakmicu u Novom Sadu i još duže nismo pobedili u jednoj takvoj prigodi. Što kažu prepošteni Goblini "stisni muda, grabi rukama", valjda ćemo ovog puta onu našu rečenicu This time next year... prepustiti nekom drugom. Igraj, Vošo!

PS Za nas izgubljene gastarbajtere, kako mi gledamo utakmicu ovog puta? Unapred hvala.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč), četvrtak 21h

Post by Red Marquis »

Sve znaju. I da je Supa kikser, i da je Boske slab u duelima, i da je Trajko pregrub i da je Abu glavna opasnost...ali se čude kako Vule nije igrao u blizancima. Znači centaršuteve mu nisu primetili :mrgreen:
Io odio Belgrado
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč), četvrtak 21h

Post by vosa do groba »

Bio sam u 14:45 ispred blagajne danas a ona inace radi od 15 i vec je jedno 15-ak ljudi bilo pre mene u redu,a posle mene jos par ljudi.Izgleda da ce stadion stvarno biti pun,jer ne pamtim da je nekada bila ovolika zainteresovanost :D :cheers:
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč), četvrtak 21h

Post by madda fakka »

SlaNNinar wrote:izgleda Grin i Poletanović sredina...
Neka, Grin im je nepoznanica totalna samo kada bi ga Zagorcic malo nalozio da u nekim trenucima potrci napred u kontru tj da mu ne da totalno defanzivne zadatke. Poletanovica pre treba da psiholoski pripremi nego igracki ipak ovo ce mu biti prvi put u zivotu da igra pred vise od 10000 ljudi...

Ja svoju kartu kupio i odgledao malo trening sinoc :D

Samo hrabro do nove pobede :!: :!:
I Bog je Slaninar...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč), četvrtak 21h

Post by Helm »

Ja sam upravo kupio svoju kartu, i bilo je jos 6 ljudi koji su kupili pre ili posle mene, da sam ja video :D
Optimizam raste iz minuta u minut :cekicanje:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč), četvrtak 21h

Post by Red Marquis »

Drugarica juče prolazi Zmaj Jovinom, vidi štand, priđe i pita za šta je ovo, a cura što je radila joj kaže...karte za utakmicu Vojvodina-Nemačka :roll: Jel Švajnštajger još povređen :mrgreen: ?
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč), četvrtak 21h

Post by Turija »

Čini mi se da su, ipak, bilbordi u gradu najbolja reklama za sportsku animaciju i buđenje Novosađana.
Ljudi, uglavnom, ne čitaju novine, ne gleda se više ni TV (kao nekada), malo se sluša radio, ali kad naiđete na ovakvu sliku:
Image
nemoguće je ne primetiti.
Uz to, još jedan atraktivan rezultat od 4:0 u gostima, bez obzira na fudbalski renome poraženog, postaje jak magnet da se pogleda utakmica sa, nekada jednim slavnim evropskim klubom, danas veoma poštovanim, iz jedne bliske zapadnoevropske prestonice.
Čini mi se da su bilbordi i promocija u Centru podigli fudbalsku motivaciju kod Novosađana na nivo interesovanja koji bi naš klub stalno morao da ima u matičnom gradu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
kuzma liman
Posts: 541
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč), četvrtak 21h

Post by kuzma liman »

Upravo sam kupio karte,jos uvek ih ima ali vec su se pojavili tapkarosi oko stadiona i prodaju karte za zapad po ceni od 1000 rsd
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč), četvrtak 21h

Post by Helm »

Malo sam pokusavao da citam njihov forum! :mrgreen:

Uglavnom, stav je da bi trebali da nas dobiju u obe utakmice, ima i drugacijih misljenja, ali ovo je nekako najzastupljenije. Inace, nisu se previse bavili nama, uglavnom je bila rasprava oko toga sto (izgleda) nece biti prenosa u Austriji. I naravno oko organizovanja dolaska u Novi Sad.

Zapazio sam jednu zanimljivu konstataciju da doticni forumas nikad ne bi isao na takvo gostovanje privatnim automobilom! :deal:
A onda i odgovor da Novi Sad nije tipican predstavnik Balkana po tom pitanju, ali da bi Grci mogli predstavljati problem! Ili tako nesto u svakom slucaju! :smoker:
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč), četvrtak 21h

Post by Brick Liman »

To što spominju Grke pretpostavljam da se odnosi na činjenicu da im je jedna od nekoliko bratskih grupa Gate 13 Panatinaikosa. Inače, dobri su navijači Rapidovi, ali ništa strašno, pogotovo ne nešto čega se treba plašiti. Jako puno Balkanaca među njima s obzirom na tamošnju gradsku populaciju.
U fudbalskom smislu mislim da se sa njima može igrati bez problema ukoliko damo svoj maksimum. To je bilo pravilo u evro mečevima u poslednjih 15 godina (Slavija, Austrija), ali smo te mečeve po pravilu gubili, iako smo igrali dobro.
Ovaj letak za koreografiju ne želim niti da komentarišem, samo ću se pokriti ušima. Nezabeleženo je do sada, po mojim saznanjima, da se unapred saopštava koreo.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1633
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč), četvrtak 21h

Post by ogi »

simicpk wrote:
ogi wrote:Да ли је сигурно за пренос на РТВ? Нема наше утакмице у њиховој програмској шеми за четвртак...
Bice sigurno prenos, sad ne znam da li ce ici na rts ili rtvu.
EDIT: Da li moze neki prevod(ili sazetak) ovog teksta na nem?
Иде пренос на РТВ 1.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=z_mwh5uaUMQ[/video]
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč), četvrtak 21h

Post by Grba_NS »

Ono sto mene plasi kod ovakvih utamica jesu nas(i) trener(i), koji po pravilu pokusavaju nesto da "izmisle" sa taktikom i to, opet, po pravilu dovede do loseg rezultata. Recept je prost, ukoliko uzmemo u obzir da danasnji, moderni, evropski fudbal pociva, pre svega na principima fizicke dominacije, a tu narocito mislim na brzinu, onda dolazimo do zakljucka da mi, sutra, u ekipi moramo imati sto vise igraca sposobnih za takve utakmice, iliti u prevodu brzih igraca. Nikakve zakrpe i pi*ke mamine, sa popunjavanjem/zgusnjavanjem sredine terena (sto je tako karakteristicno za nase zaostale trenere), vec sve ono brzo sto imamo u ekipi, gurnuti na bok i spic, jer sam ubedjen da Rapid nece doci da se brani, a samim tim to ostavlja nama puno prostora da "igramo". Utakmica ko stvorena za Abubakara, naravno pod uslovom da ima nekog iza ledja da ga spoji sa golom (Moreira?). Ne svidja mi se sto Zagorcic gura Bilbiju na bok, jer se momak ne istice brzinom i ne moze da stvori visak u situacijama kada ima dosta praznog prostora ispred sebe (kao sto ce slucaj biti sutra). On se odlicno snalazi kao drugi spic, sa puno slobode u igri, jer ima u sebi taj "vic" za fudbal. Ozbiljno razmisliti o Deleticu, koji se istice brzinom, kao i o Smiljanicu, ali u malo ofanzivnijoj ulozi. Samo da ne istrce na teren sa mislju da je Rapid Barselona, i mozemo se nadati "necemu".
fuzzymuffin
Posts: 6
Joined: Mon Dec 05, 2011 3:35 am

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Rapid (Beč), četvrtak 21h

Post by fuzzymuffin »

Moze li neko sutra da slika (kamerom) celi puni stadion ili makar jednu punu tribini pa da je stavi na vikipedija commons (http://commons.wikimedia.org/wiki/Main_Page" onclick="window.open(this.href);return false;)? Na engleskoj vikipediji clanak stadiona karadjordje vise nema svoju sliku pa zato pitam ovde na forumu jer onda bi iskoristio tu sliku za taj clanak.

I naravno zelim nasom timu sve moguce srece i sve dobro--bicu tamo dusom a inace nazalost moci cu samo na ekranu da gledam :(
Locked