Liga Evrope - sezona 2012/13

lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Liga Evrope - sezona 2012/13

Post by lexa »

Inace u Srbiji je sve po zakonu, ne daj Boze da nesto na tajanstven nacin nestane, npr. ogromna
svota novca :roll:
Pa dobro drugari, gde vi zivite? Zna se (bar otprilike) gde taj novac ide.
Ovde se pljuvalo po nasoj upravi i trazili su se dokazi gde je novac od prodaje Brke, Mede,
Kacara a sad odjednom sve postade posteno, cak i kod blizanaca, taj novac bi znacio njihovo
finansijsko ozdravljenje :roll: Kakvo crno ozdravljenje, ponavljam, taj novac bi i onako zavrsio
na racunima "sportskih radnika".
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Liga Evrope - sezona 2012/13

Post by kej »

Mrzim oba državna projekta i silno me uzbuđuje svaki gol u njihovoj mreži. Bilo kad, bilo gde i bilo od koga. U pitanju je čista, iskonska mržnja i tu nema pomoći.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
vitez>Koja
Posts: 33
Joined: Thu Jul 19, 2012 3:48 pm

Re: Liga Evrope - sezona 2012/13

Post by vitez>Koja »

Koja je omiljena boja Delija?
-Bordo.
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Liga Evrope - sezona 2012/13

Post by lexa »

vitez>Koja wrote:Koja je omiljena boja Delija?
-Bordo.
Zove Mikic mamu:
-Mama, mama, prosli smo dalje!
-Sta kazes sine?
-Nista mama, nista...

:mrgreen:
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Liga Evrope - sezona 2012/13

Post by Brick Liman »

Radujem se svakom njihovom porazu kao našoj pobedi. Seirim, igram čoček, žena opravdano misli da sam zreo za institucionalizovanje dok gruvam petarde na golove njihovih protivnika. Ko to ne shvata taj nije Slaninar, taj nije prošao Sodomu&Gomoru s ovim klubom. Ostaje žal što nije ispao i brat blizanac pa da užitak bude potpun.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10742
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope - sezona 2012/13

Post by Turija »

Ne razumem neke simpatizere Vojvodine (pravi Slaninari nikad ne bi dali podršku crnom i crvenom dvojcu, zbog njihove konstantne bahatosti, smicalica, otimanja i svih ukradenih bodova Voši).
Ne razumem one koji navijaju za blizance u Evropi, osim (naravno) njihovih navijača.Šta bi to dobro donelo našem fudbalu?Šta je dobro doneo Bari, šta je donela LŠ partizana srpskom fudbalu?Samo još više osionosti i put u sunovrat.
Prolazak Vojvodine u LE bio bi korak u dobrom smeru (bez obzira što više nismo ni bleda senka nekadašnjeg kluba - naprotiv počeli smo puno da ličimo na ,,one").Bilo bi dobro, kao što je bila i prva naša Titula 1966 (bar da se to dogodilo još davnih 50ih, kada smo je najviše zaslužili, možda bi i bilo nešto od YU fudbala?).Naša Titula iz 66 je otvorila vrata, i dala šansu, drugim klubovima da se bore za nju, pa su Sarajevo, Želja i Vardar došli do trona.Tako isto i danas, ko zna ko bi se sve umešao u trku i doneo sportski duh domaćem prvenstvu?
Isto tako navijam da svi i evropski ,,veliki" ispadnu u istom takmičenju, jer su, mućkama i novcem, ubili domaći sport.
Na šta liči danas taj Bordo?Ima 2 igrača i golmana koji nešto vrede ( i onda još ,,trener" zameni najboljeg, posle datog gola za prolaz u LE, i igra završnicu meča kao najveća seljačka ekipa, a ne kao francuski Bordo :oops: ).
Kada se nadigraju svi takvi velikani, sudije uzmu stvar u svoje ruke (i Mančesterima, Barsama, Milanima...i našim zvezdama i partizanima).Lako je tako biti velik: uzmeš pare, na prevaru i silu, i onda još ,,prosipaš znanje" poštenom svetu.Da navijam za takve - ma 'ajde.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Pripadnik
Posts: 62
Joined: Wed Oct 14, 2009 10:49 am

Re: Liga Evrope - sezona 2012/13

Post by Pripadnik »

Tako je Turija. Ne pišem puno, pomalo sam se i udaljio od fudbala i komentarisanja fudbalskih tema, ali ovako suštinske stvari zahtevaju da svi a pogotovo stariji iznesu svoj stav. Evidentno je da puno ljudi to ne razume zbog opšte zaslepljenosti, više decenijske.
Najveće zlo srpskog fudbala a i sporta uopšte su ta dva kluba. Ovo ne govorim ostrašćeno nego potpuno smireno i kao neko ko je veliki patriota i neko ko uopšte ne mrzi Beograd.
Ta dva kluba, društva, ta neprirodna podela kako god da to nazovemo su nanela nemerljivu štetu našem sportu uopšte. Preko grbače svih ostalih, ne pitajući nizašta oni su pravili i stvarali sebe i mit o sebi i kreirali način razmišljanja što je možda i najgora stvar koju su uradili.
Upravo zbog tog kreiranog načina razmišljanja oni to ni ne mogu da razumeju.
Zbog toga je potpuno normalno, ko hoće to da shvati shvatiće (zbog toga se mi vrlo lako razumemo sa navijačima svih ostalih klubova bez obzira na rivalitet), da mnogo ljudi ova dva kluba ne doživljava kao naše predstavnike u Evropi. Verujem da je mnogima kao i meni daleko daleko draže, emotivnije, ljudskije pratiti bilo koji drugi klub iz Srbije u evropi od ta dva.

Najbolja stvar za sportsku Srbiju bila bi kada bi se ta dva kluba ugasila. Ne bih imao ništa protiv bilo koja druga dva nova kluba u Beogradu osnovana na nekim minimalnim sportskim principima. Ne znam da li možete da zamislite šta bi se dogodilo (u tom najluđem scenariju) kada bi se to i dogodilo ali ja verujem da bi se čak i u ovoj situaciju u kakvoj je Srbija danas ostali vrlo brzo dogovorili... koliko se stvari radi zbog njih i za njih, ko sve radi sa priččom da je zbog njih i za njih i tako dalje i tako dalje. Recimo, ja verujem da se bsk u prvom kolu nije samo sklonio i omogućio crnima veliku gol razliku nego je to bila njihova psihološka priprema za dalje evropske utakmice.

U svakom slučaju kada sve saberem i ja sam sinoć igrao onaj Brick-ov čoček a umalo da bude i break dance da su i ovi drugi ispali. Danas, međutim ladovina, jer znam da se ništa ne menja. Ni nama, ni njima, ni fudbalskoj i sportskoj Srbiji...
Mi smo jedno to je naša snaga...
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Re: Liga Evrope - sezona 2012/13

Post by uporan »

Za jedne i druge želim reći samo ISKRENA MRŽNJA :devil:
Živo me interesuje da li igde u svetu postoji ta, po mom mišljenju, idiotska filozofija da treba podržati klub iz svoje zemlje? Da li se navijači Intera raduju pobedama Milana ili Juventusa u evropskim mečevima, ili navijači Dortmunda pobedama Bajerna, da ne pričam o Englezima, Grcima, Turcima, Rusima, Francuzima...
Po čemu ti klubovi predstavljaju Srbiju? Da li se svira himna pre utakmice?
UH!
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Liga Evrope - sezona 2012/13

Post by tulip »

Dok gledam poslednji gol rapida, u sekundi mi se vratio vratio onaj mučki osećaj od pre tri nedelje, koji mi se stvorio na istom mestu.
http://www.abseits.at/videos/rapid-paok-30/
DAJ GOL!!!
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Liga Evrope - sezona 2012/13

Post by vojvodina jedna jedina »

Moram priznati da su me cigani iznenadili,ocekivao sam da ce biti silovani od strane Bordoa,a na kraju ispade da su odigrali najzreliji dvomec koji je neki tim iz nase usrane lige odigrao u poslednjih nekoliko godina.

Sa druge strane Partizan je manje pokazao od nas i cigana i prosli su dalje samo zahvaljuci ludoj sreci da dobiju verovatno jedinog potencijalnog rivala koji je podjednako tragican. :roll:

Neverovatno koliko imaju srece na zrebanju poslednjih godina ,i zahvaljujuci i tome su i nakupili silna ucesca u drugom po jacini evropskom takmicenju.

Nadam se da ce im zreb ovog puta nece biti naklonjen i da ce dobiti najace moguce protivnike.

Bitan detalj je to da ce njihov mec drugog kola lige evrope predhoditi nasem medjusobnom duelu na Karadjordju i to MORAMO iskoristi kao sto smo to uradili pre dve godine.

Do tog duela u najmanju ruku zadrzati prednost u bodovima koju trenutno imamo i pobedom je povecati na cetri boda.
masterNS
Posts: 577
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope - sezona 2012/13

Post by masterNS »

rapid izvukao Bayer Leverkuzen, Metalist i Rozenborg.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8878
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Liga Evrope - sezona 2012/13

Post by Radoye »

vojvodina jedna jedina wrote:Sa druge strane Partizan je manje pokazao od nas i cigana i prosli su dalje samo zahvaljuci ludoj sreci da dobiju verovatno jedinog potencijalnog rivala koji je podjednako tragican. :roll:

Neverovatno koliko imaju srece na zrebanju poslednjih godina ,i zahvaljujuci i tome su i nakupili silna ucesca u drugom po jacini evropskom takmicenju.
E taman toliko znaci titula sampiona u ovoj nasoj usranoj ligi! Otvara im najlaksi moguci put do LE, posto u LS nema teorije da se plasiraju. I zbog toga oni (a i njihov brat blizanac) kradu i sakom i kapom da do nje dodju.

j**e se njima za taj trofej kao takav, bitno im je da im se otvori put do grupe u Evropi gde uzmu pare i prikazu svoju kvarljivu robu na trzistu i podignu joj malo cenu.

E zbog toga smo mi "vecito treci".
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Liga Evrope - sezona 2012/13

Post by tulip »

Pogledajte našeg Duću kako sa desetkom na leđima razbija u Tventeu. Za njih navijam u predstojećem ciklusu LE.

http://www.fctwente.nl/blog/2012/08/sam ... bursaspor/

Inače su u grupi dobila Hannover 96, Helsingborgs IF i Levante.
DAJ GOL!!!
User avatar
postman
Posts: 260
Joined: Sun Aug 16, 2009 8:24 pm
Location: Klisa

Re: Liga Evrope - sezona 2012/13

Post by postman »

Jbt,kako Duca igra,kao zmaj.I to nije trenutni bljesak,kako je otisao u Holandiju igra strasno,cini mi se da je u Tventeu jos bolji nego u Groningenu (sto je inormalno,jer ima bolje saigrace).
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Liga Evrope - sezona 2012/13

Post by vojvodina jedna jedina »

Avgust se tek zavrsava a on vec ima devet asistencija iza sebe. :cheers:

Ako ovako nastavi oborice sopstveni rekord od pre dve sezone i opet ce konkurisati za najboljeg evropskog asistenta.
Locked