Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Transferi

Post by Boske87 »

naseljekolumbija wrote:Moram da priznam da me iznenadjuje interesovanje Sevilje za Stevanovica,nije on ta klasa.
Ne bih se složio, mene uopšte ne iznenađuje interesovanje evropskih klubova za Bosketa. Prema njemu inače nemam nikakve specijalne simpatije iako smo zemljaci i delimo nick :), da ne bude zabune cenim njegov doprinos i požrtvovanje ali to je sve. Pratio sam sve njegove nastupe za reprezentaciju BiH i moram da priznam da sam bio oduševljen njegovim igrama. Bio je sve ono što nije u Voši, nešta kao Tadić u Holandiji, prodoran i konstantno opasan po boku. Protiv Velsa je dao i namestio gol, protiv Alžira imao takođe jedan sjajan šut i asistenciju za gol. Džeko ga je javno hvalio u novinama, a njihovi komentatori i sportska javnost dosta cene Bosketa, sigurni su da on ima lepu budućnost u reprezentaciji BiH.

Da sumiram mislim da ćemo uzeti lepe pare od njegovog transfera i da treba da ide. On je igrač koji trenutno ne donosi razliku na terenu ali u timu sa kvalitetnim saigračima njegovi kvaliteti dolaze do izražaja, što u Voši nije slučaj. Dobro se sećam teksta koji je neko postavio pred dvomeč Voša-rapid Beč, kako su analizirali Austrijanci svakog našeg igrača, pa ljudi kao da su visili svaki dan na Karađorđu, takav je skauting ozbiljnih ekipa. Dobro znaju oni koga dovode i šta da očekuju, pre će biti da mi ne cenimo dovoljno naše igrače, ja sam se tako ,,ogrešio,, o Tadića.
P.S. Srećna svima Nova godina i Kup je naš :mrgreen:
Last edited by Boske87 on Mon Dec 31, 2012 5:23 pm, edited 2 times in total.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Transferi

Post by prijatelj fudbala »

Bilo bi lepo da je istina ovo za Bosketa i Sevilju, ali zvuči neverovatno, bar meni...

A Vuk bi morao konačno da progovori i da iznese svoju stranu priče!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Transferi

Post by the Gari »

limanfkv wrote: A sto se tice namestanja i ostalog, kao sto sam i ranije pisao, svakome ko je namestao u ime Vojvodine (i na nasu stetu, i na stetu drugih) zelim sve najgore u zivotu. Za upravu tj. njega sam govorio da treba da se smeni jos od utakmice Bezanija - Vojvodina 3:2 kada je bilo namesteno da Despotovic da dva gola i da izgubimo. Tada sam govorio da ovo nece na dobro da izadje, dok mnogima nije smetalo da se tako "poguraju" igraci. Liga je bila podeljena na play-off i play-aut, to je bilo poslednje kolo, a pobedom bi razdvojili titove zlizance (ako se ne varam). Kako mi je bilo drago kada ih je sutra zajebao Banat koji je sa (cini mi se) Borcem iz Cacka namestio 2:2 i da Baljak da dva gola sa kojima je pretekao Ranka.
Samo jedna mala ispravka. S pobedom ne bismo bili drugi (iako smo se nadali tome), zato što su dva kola pred kraj, kad se videlo da imamo isti broj bodova kao crni blizanac i bolji međusobni skor, najednom smislili da se u konačnom plasmanu ipak gleda gol razlika, pa je onda beogradski velikan u poslednjem kolu zaaigrao "motivisano" i dao, ako se dobro sećam, sedam golova. Naravno, ovo samo govori da će, dokle god je "večitih rivala", uvek biti gorih od nas, a nikako ne menja poentu toga što si rekao.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Transferi

Post by Владика »

prijatelj fudbala wrote:Bilo bi lepo da je istina ovo za Bosketa i Sevilju, ali zvuči neverovatno, bar meni...
Слажем се, и даље сматрам да је играч са огромни потенцијалом и заиста му желим да што пре оде одавде. Остаје питање, како је дошао до првог тима а да је тако слабо технички обучен?
п.с. Да ли сте погледали почетак вести што је окачио Дејан? Медиос балканикос.... :D :D :D
User avatar
Gambon-chi
Posts: 1
Joined: Mon Dec 31, 2012 7:17 pm

Re: Transferi

Post by Gambon-chi »

Je li on polivalentni?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8897
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

limanfkv wrote:... titove zlizance ...
tek sam sada primetio ovaj detalj, ne znam da li je namerno ili je samo greska u kucanju ali uf bas je mnogo jako - ZLIzanci :greenbutt:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Charlie
Posts: 44
Joined: Mon Dec 14, 2009 11:38 am
Location: Liman 1

Re: Transferi

Post by Charlie »

Stevanovic stigao u Sevilju, sutra ujutro ima zakazane medicinske testove.

Sa njihovog klupskog sajta:
http://www.sevillafc.es/nuevaweb/actual ... cias/27478" onclick="window.open(this.href);return false;
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Spaeska Marca pise da transfer iznosi svega milion eura kao i da je Sevilja u finansijskoj krizi, tako da ne znam o kakvom rekordnom transferu pisu novine?
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: Transferi

Post by nboya »

Nije ni receno da je rekordni, vec jedan od najvecih u istoriji, a ruku na srce, i nemamo puno milionskih transfera u istoriji.
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Transferi

Post by novosadjanin »

Ovi kazu 1.500.000 evra.

http://www.mozzartsport.com/vesti/steva ... -i-po-evra" onclick="window.open(this.href);return false;
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Transferi

Post by madda fakka »

Jednostavno mi je drago kada klinci dodju u nas klub igraju 3,4 (da zaokruzimo na 5 :) ) sezone i odu napolje ali onako kvalitetno napolje. Jbg sta bude kasnije to zavisi od njih i volje trenera... Sto mi je najdraze svi ti sporCki novinari koji se#u po novinama kako za ovog ili onog nkp czv igraca Abramovic i Seici mole na kolenima da dodju u njihov klub, ovako im se mi pose#emo u usta ;) Tracak nade da ce ovi omladinci mozda dobiti motiv vise da igraju dobro za nas klub da bi se prodali koju sezonu kasnije... Hteli ne hteli klinci za to i igraju ne za grb i dres :!:

Ako je istina ovo za Bosketa, neka mu je sa srecom i bez povreda da doceka kraj karijere :!: :!:

P.S. Poruka za mr. Aleksandar "casual 69" Katai mogao si ti biti gde je Boske sada da si gledao u loptu i travu a ne u dno flase/case....
I Bog je Slaninar...
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: Transferi

Post by DUB »

novosadjanin wrote:Ovi kazu 1.500.000 evra.

http://www.mozzartsport.com/vesti/steva ... -i-po-evra" onclick="window.open(this.href);return false;
isti menadzer... http://www.mondo.rs/s271857/Info/Hronik ... ostic.html
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
fare
Posts: 2840
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

I kome sada verovati ? tu pise da je malo veca suma u pitanju http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 09506.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Transfer iznosi 4.2 miliona evra, samo ne znam koliko ce kome pripasti. Proverena informacija! ;)
Image
Post Reply