Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Pripreme

Post by zapad »

Ja mislim da je to naš "B" tim, odnosno oni igrači koji neće igrati dan ranije protiv Polonije. Imali smo dosta takvih primera ranije na pripremama, da igraju nekad i isti dan dve naše ekipe, pa mi je ovo nekako logično.
milancl
Posts: 482
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Pripreme

Post by milancl »

zapad wrote:Ja mislim da je to naš "B" tim, odnosno oni igrači koji neće igrati dan ranije protiv Polonije. Imali smo dosta takvih primera ranije na pripremama, da igraju nekad i isti dan dve naše ekipe, pa mi je ovo nekako logično.
Moguće je i to, piše: "Rapid (Beč) B tim". Kako je napisano logičnije mi je da je njihov "B" tim, ali bilo kako bilo nisam srećan što igramo protiv njih, pa sve da im damo 5 komada :mrgreen:
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Pripreme

Post by Nikola »

Becelic mora dobiti sansu pre pijanog runoslava.
ПУШТАМ КИШУ!
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Pripreme

Post by johnny »

Gornik je iz poljskog mesta Zabrze, odakle je i sudija(?) Robert :shit: Malek :shit: :shit:
Kada tome dodate i Rapid, nesto mi deluje...sumnjivo.
Teorija zavere?
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Pripreme

Post by laki »

Sta ti deluje sumnjivo?
Image
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Pripreme

Post by zapad »

Mora nešto da bude sumnjivo, baš kao što je rekao, mi svuda nadjemo teorije zavere :mrgreen:
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Pripreme

Post by limanfkv »

Dajte nemojte da ovo lici na forum Treceg Oka.
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Pripreme

Post by johnny »

Samo kad su se javili ovi što citiraju Đumija i vole Mojsova da me proglašavau baba Vangom.
Povezati klub iz rodnog mesta sudije koji nam je svirao nepostojeći penal u 90.minutu sa klubom koji nas je na taj način izbacio, i kad dodaš luks pripreme u Turskoj može biti interesantno.
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Pripreme

Post by zapad »

johnny wrote:Samo kad su se javili ovi što citiraju Đumija i vole Mojsova da me proglašavau baba Vangom.
Povezati klub iz rodnog mesta sudije koji nam je svirao nepostojeći penal u 90.minutu sa klubom koji nas je na taj način izbacio, i kad dodaš luks pripreme u Turskoj može biti interesantno.
Zanimljiva teorija :mrgreen:
Znači prošlosezonske luks pripreme nam je platio Vaduz. Ko je platio sezonu pre kada nismo igrali Evropu? A da, partizan zbog Kupa :frown:
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Pripreme

Post by limanfkv »

U pravu si, ja sam lud :popa:
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Pripreme

Post by zapad »

limanfkv wrote:U pravu si, ja sam lud :popa:
Ma nisi ti lud, ja se nadovezao na ove teorije :mrgreen:
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: Pripreme

Post by PZS »

Mislim da su nam ovi momci najveca pojacanja u prolecnom delu!

Prvoj prozivci odazvali su se : Srđan Žakula, Aleksandar Kesić, Marko Kordić, Goran Smiljanić, Bojan Nastić, Vladimir Branković, Vladan Pavlović, Dušan Nestorović, Branislav Trajković, Đorđe Jokić, Igor Đurić, Dejan Karan, Vladimir Kovačević, Vuk Mitošević, Seržinjo Grin, Marko Poletanović, Nemanja Radoja, Nemanja Sekulić, Nemanja Bilbija, Nebojša Kosović, Aleksandar Katai, Đorđe Šušnjar, Oumaru Abubakar, Miloš Deletić, Šaleta Kordić, Petar Škuletić i Pavle Milosavljević (FK „Srem“, na probi).
Opravdano odsutni su Nemanja Supić (stiže u petak), Naemeka Ađuru (stigao u Novi Sad u popodnevnim časovima) i Antvi Jao koji će se ekipi pridružiti za par dana.

http://www.fkvojvodina.rs/2013/01/vojvo ... u-prolece/" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

PZS wrote:Mislim da su nam ovi momci najveca pojacanja u prolecnom delu!

Prvoj prozivci odazvali su se : Srđan Žakula, Aleksandar Kesić, Marko Kordić, Goran Smiljanić, Bojan Nastić, Vladimir Branković, Vladan Pavlović, Dušan Nestorović, Branislav Trajković, Đorđe Jokić, Igor Đurić, Dejan Karan, Vladimir Kovačević, Vuk Mitošević, Seržinjo Grin, Marko Poletanović, Nemanja Radoja, Nemanja Sekulić, Nemanja Bilbija, Nebojša Kosović, Aleksandar Katai, Đorđe Šušnjar, Oumaru Abubakar, Miloš Deletić, Šaleta Kordić, Petar Škuletić i Pavle Milosavljević (FK „Srem“, na probi).
Opravdano odsutni su Nemanja Supić (stiže u petak), Naemeka Ađuru (stigao u Novi Sad u popodnevnim časovima) i Antvi Jao koji će se ekipi pridružiti za par dana.

http://www.fkvojvodina.rs/2013/01/vojvo ... u-prolece/" onclick="window.open(this.href);return false;
Potpuno se slažem sa boldovanim imenima, ali šta je sa malim Ivanićem (možda i našim najboljim veznim igračem) :?:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Pripreme

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Firmin mali »

Turija wrote: Potpuno se slažem sa boldovanim imenima, ali šta je sa malim Ivanićem (možda i našim najboljim veznim igračem) :?:
Po recima Vignjevica i Ivanic i Brankovic ce ostati u Proleteru tj. citiracu njega : "Obojica su blizi ostanku u Proleteru"
Post Reply