Gde su, šta rade...?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Gde su, šta rade...?

Post by johnny »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=675179" onclick="window.open(this.href);return false;

Jedan je Brka kapiten!!!

p.s. Ne pamtim ovako pohvalan naslov...
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post by prijatelj fudbala »

Gledao sam tekmu, malo je reći da je bio sjajan :cheers:
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by limanfkv »

http://www.marca.com/eventos/marcador/f ... a/sev_mal/" onclick="window.open(this.href);return false;

Boske najavljen u startnih 11 u kupu protiv Majorke. U pitanju je revans mec,u prvoj utakmici Sevilja slavila sa 5:0. Prenos ima na Areni 3

Evo sta trener Sevilje kaze o njemu : http://www.marca.com/2013/01/08/futbol/ ... 58059.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Dejan »

Nino Pekaric pojacao redove Hajduka.
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Turija »

johnny wrote:http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=675179

Jedan je Brka kapiten!!!

p.s. Ne pamtim ovako pohvalan naslov...
Čestitam Brxu na fakultetskoj Diplomi i na odbranama u Kalču.
Posebno mi je drago što se obistinila moja prognoza ovde (još iz doba kad je bio rezerva Kahrimanu, pa potom Stojkoviću), da će braniti u jednoj od top 5 evropskih Liga.
Takođe, veoma mi je drago što je Boske otišao u Primeru, a Tadić pruža odlične partije u Holandiji.Ova naša trojka je trenutno najbolji marketing FK Vojvodine.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by limanfkv »

http://www.frombar.tv/v-4/10/64/v-506510.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Stevanovic debitovao za Sevilju, usao je na pocetku 2. poluvremena.
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Turija »

Za debitanta sasvim dobro poluvreme.Da je bilo malo više sportske sreće, mogao je i veoma zapaženo obeležiti svoj prvi nastup.
Sve u svemu, samo nastavi tako Boske, jer nije se video neki veći jaz između starosedelaca i novajlije.Kad se još malo više uigra sa ekipom, biće Stevanović dobro igračko osveženje za Sevilju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Dejan »

zvezda nema para za prelazni rok, pa će se morati okrenuti skromnijim i jeftinijim rešenjima.

Jedan od njih je 30-godišnji štoper Aleksandar Mijatović, koji već trenira sa prvim timom. Momak koji je prošao Zvezdinu školu, ali nikada nije dobio šansu na Marakani, trenutno nema klub i počeo je da trenira sa crvenmo-belima. U kariejri je igrao za mnoge ovdašnje klubove poput Obilića, Vojvodine, Hajduka, OFK Beograda, jedno vreme je bio i u grčkoj Kalitei. Nije isključeno da Mijatović pojača konkurenciju u odbrani jer je na sličan način prošle godine došao i Marko Perović.
http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezd ... -pojacanja" onclick="window.open(this.href);return false;

:greenbutt:
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Re: Gde su, šta rade...?

Post by uporan »

Je to sin onog harmonikasa? :devil:
UH!
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Gde su, šta rade...?

Post by budababa »

Novosti wrote:Rajevac najbolji srpski trener u 21. veku!

Milovan Rajevac je najbolji srpski trener u 21. veku, objavio je Institut za fudbalsku istoriju i statistiku (IFFHS).

Na listi najboljih stručnjaka u ovom veku nekadašnji trener Vojvodine, ali i selektor Gane je zauzeo 90. mesto sa 16 bodova, dok je titula najuspešnijeg otišla u ruke menadžera Mančester Junajteda Aleksa Fergusona. Vremešni Škot je od 2001. do 2012. sakupio 180 poena, odnosno šest više od trenera Real Madrida Žozea Murinja.

Od srpskih stručnjaka na ovoj listi Ivan Jovanović je na deobi stotog mesta sa 14 poena, Radomir Antić je 109 (12), Velibor Milutinović 138 (9), Ilija Petković 195 (1)...

Rangiranje se obavlja na osnovu glasova trenera iz različitih zemalja. Svake godine je u konkurenciji 20 trenera, koji dobijaju poene od 1 do 20, a zatim oni sabiraju.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Gde su, šta rade...?

Post by laki »

Boske usao u 83. minutu ako se ne varam protiv Valensije, imao sansu za gol pri rezultatu 1 0 za Valensiju. Jbt, napalio sam se kad je usao u igru kao da gledam Vosu! Jako mi je drago zbog njega, nadam se da ce dobijati vise prilike u nastavku prvenstva. Steta za onu sansu sto je imao.
Image
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Firmin mali »

Brka se danas povredio u utakmici protiv Fiorentine.
Brz oporavak zelimo kapitenu :cheers:
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Toto Riina »

Drz' se Brko!
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by limanfkv »

Image
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Gde su, šta rade...?

Post by budababa »

Miodrag Stošić pojačao našeg rivala u kupu, OFK Beograd.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Post Reply