Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
menager
Posts: 140
Joined: Thu Jun 11, 2009 7:54 pm

Re: Transferi

Post by menager »

dawda ba je dobar, samo ne znam u kakvoj je formi
ja ga se secam iz dvomeca sa salkeom, 2011 , kad je salke pukao u helsinkiju 2 0 , i taj susret je prodao 3 igraca domacih u bundesligu

puki je presao u salke, ba u augzburg , a ring u borusiju minhen gladbah
pored njih prodali su jos par igraca, tako da je se ne bih smejao helsinkiju , koji je verovatno tada imao jaci tim i od vojvodine i ostalih jsl ekipa
pratio sam ih u dvomecu sa seltikom proslog jula iako su igrali sa novim timom, opet su igrali dosta dobro, cak odlicno, tako da te price da je iz finske ovo ono, batalite, to je nekada bilo, sad se i tamo igra ozbiljan fudbal, bar u helsinkiju koji je ozbiljan klub i dobro radi unazad par sezona

tako da je sigurno pojacanje, ako dodje i ako je spreman, znaci "ako" "ako"

a susnjar je razbijao po cg ligi, svi su svrsavali na njega, novinari pricali da je top klasa, e sad , razlika u cg ligi i nasoj i nije nesto velika, ali je zanimljiv svakako
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: Transferi

Post by Avangarda »

Најјаче кад се ми као неком подсмевамо, било да је у питању лига, неки наш клуб (рачунајући и ФКВ) или репрезентација... а реално смо међу пет најгорих у европи по сваком питању.

Онда дођу конобари из ирске и лихтенштајнци са "великим буџетом" па нам објасне неке ствари...

Накантали смо очајну петокраку у задњем колу и сви су одмах заборавили најгору јесен у историји ФКВ.

Е Сланинари моји како лако полетимо, али зато кад треснемо...
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Najgoru jesen u istoriji FKV?! I ti kazes kako drugi lako zaboravljaju?! :leaving:
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

laki wrote:Najgoru jesen u istoriji FKV?! I ti kazes kako drugi lako zaboravljaju?! :leaving:
Nije rezultatski, ali meni igrački definitivno jeste. Ja gori fudbal nisam gledao ni kad smo bili jedva iznad zone za ispadanje.
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Red Marquis wrote:
laki wrote:Najgoru jesen u istoriji FKV?! I ti kazes kako drugi lako zaboravljaju?! :leaving:
Nije rezultatski, ali meni igrački definitivno jeste. Ja gori fudbal nisam gledao ni kad smo bili jedva iznad zone za ispadanje.
Istina, no to je vec generalno slika naseg fudbala i "super" lige. Ja odavno tvrdim da kad bi se danas skupili nasi prvotimci iz prve polovine 90-tih, ovako matori sa stomacima i neutrenirani, da bi prosto preorali ovu ligu.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: Transferi

Post by Avangarda »

laki wrote:Najgoru jesen u istoriji FKV?! I ti kazes kako drugi lako zaboravljaju?! :leaving:
Ја гору нисам одгледао, а можда неко старији јесте, мада чисто сумњам јер овакав анти-фудбал ниједна генерација није играла.
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Transferi

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

To je ta kosmicka nepravda gde se Franc, Stepi, Cile, Dundjerski, Belic itd. bore za opstanak, a igraju 3758458475x lepse od ovih djidjana koji eto imaju priliku da ostvare ''istorijski uspeh'' i uzmu kup.
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Transferi

Post by tulip »

Posle ispadanja od Rapida, mi smo stvarno igrali očajno. Mora se priznati da smo u odbrani delovali dosta čvrsto, ali je to sve ukupno bilo daleko ispod proseka. E sada, ja na to gledam sa druge strane. Realno je da naši igrači nisu iskazali sav svoj potencijal tokom jeseni. Ako unaprede svoju igru barem za 30%, eto prilike da se na proleće napravi pravi bum.
DAJ GOL!!!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Nemamo trenera, nemamo upravu, a da je drugacije i ovi nasi polutani bi bolje stajali na terenu i navijaci bi bili redovniji na stadionu!

Ova prica oko transfera/dovodjenja kvalitetnih igraca potpuno gubi svaki smisao sa ovom upravom i trenerom. Imali smo Apiju i nikad goru polusezonu. Sto je najcrnje u celoj prici, mi tako kvalitetnog stranog igraca nismo doveli u nasoj istoriji! I sta vredi kad je dosao u klub bez sistema i organizacije i sa jednim od najgoorih trenera u istoriji Vose.

On je covek sve objasnio u poslednjoj izjavi za nase medije: "U Srbiji se igra mnogo drugačije, igrači se kriju od igre i lopte, tako da ja kao zadnji vezni kad uzmem loptu, nemam veliki izbor rešenja jer se niko ne kreće... Na treningu kao da imamo pet "Maradona" u ekipi ali na utakmici se svi kriju. Možda je pitanje treme..."

Jedino je ovo poslednje debelo omasio i sve vise mi je zao sto nismo imali prilike da ga imamo "vise" u klubu i Srbiji.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

Vojvodina opet traži igrača u Nemačkoj?
28. januar 2013. 15:05 > 15:35

Devda Bah nije prošao u Vojvodini, ali novosadski klub opet traga za pojačanjem u Nemačkoj. Na radaru Anduel Prior, koji je u prošloj sezoni bio u B timu Bajerna iz Minhena.


Odlazak Miroslava Stevanovića u Sevilju, ali i Almamija Moreire u Salamanku otvorio je "prazninu" u veznom redu Vojvodine, odnosno na mestu organizatora igre.

Prema nezvaničnim informacijama, na radaru Vojvodine je vezista iz Holandije (poreklom iz Surinama), 28-godišnji Anduel Prior, koji je do ove sezone bio član drugog tima minhenskog Bajerna. Na Transfermarktu piše da je sada slobodan igrač. Odigrao je samo sedam mečeva za drugi tim Bajerna.

On bi u utorak trebalo da dođe u Novi Sad, na pregovore, ali i na lekarske preglede. Dakle, konačnu reč daće lekarsko osoblje Vojvodine, na čelu sa doktorom Borkom Vukosavom.

Prior je u dosadašnjoj karijeri nastupao za Vitese, odakle je otišao u minhenski Bajern.

U Vojvodini je nekoliko dana boravio i igrač Augzburga Devda Bah, odigrao je i jednu utakmicu (ptotiv nižerazrednog novosadskog Indeksa)

S obzirom na to da je predsednik Vojvodine Ratko Butorović danas obelodanio da na računu kluba trenutno ima oko 1,2 miliona evra novac ne bi trebalo da bude problem u dovođenju ovog igrača.
(MONDO)
http://www.mondo.rs/s275951/Sport/Fudba ... ackoj.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Transferi

Post by Ljubomir1996 »

Uzas, sramota za upravu koja se javno hvali prodajom Vosine dece, transparentni su a kriju visinu transfera i samo traze domace i strane igrace bez ugovora, jos ako zbog povreda nisu igrali i nece traziti vecu platu onda je super.
Sramota je da klub 3 dana pre pocetka priprema ne zna da li ostaju Abu i Vule, da nemamo organizatora igre i jos jednog napadaca.
Nece ni ovaj Prior zadovoljiti prohteve pirocanske uprave.
User avatar
Charlie
Posts: 44
Joined: Mon Dec 14, 2009 11:38 am
Location: Liman 1

Re: Transferi

Post by Charlie »

Pryor je poslednju iole ozbiljnu utakmicu odigrao 19.03.2010 za KSV Roeselare. Ne bih racunao ovo sto je pre dve godine usao par puta sa klupe za Bayern Amateure.
User avatar
Sale
Posts: 107
Joined: Sun Aug 17, 2008 3:52 pm

Re: Transferi

Post by Sale »

Charlie wrote:Pryor je poslednju iole ozbiljnu utakmicu odigrao 19.03.2010 za KSV Roeselare. Ne bih racunao ovo sto je pre dve godine usao par puta sa klupe za Bayern Amateure.
12 utakmica za dve godine, savrsen za Vojvodinu! Mnogo smo naučili od dovodjenja Stojke, Pletscha ili Greena...
This time next year, we'll be cup winners!
kuzma liman
Posts: 535
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Re: Transferi

Post by kuzma liman »

Komentar jednog holandjanina :''well he didn't even play for vitesse only a couple of matches, and that was an awful season for them.
As i remember he sucked and vitesse supporters hated pryor! ''
Post Reply