Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Marketing kluba

Post by shecky »

Nisam znao gde ovo da stavim pa reko aj ovde..

http://www.xtratime.org/forum/showthread.php?t=255195" onclick="window.open(this.href);return false;
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Marketing kluba

Post by recni galeb »

Stexman wrote:... Ja troskova nemam, a nemam ni prihoda. ...
:roll: moram...
samo jos da ti prolete vanzemaljci iznad krova i da te vidi Bog? :mrgreen:
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Marketing kluba

Post by Tony Starks »

shecky wrote:Nisam znao gde ovo da stavim pa reko aj ovde..

http://www.xtratime.org/forum/showthread.php?t=255195" onclick="window.open(this.href);return false;
Bolje da nisi stavljao uopšte. :pegla:
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Marketing kluba

Post by shecky »

xaxax ja sam zbog nas stavio a ne zbog "prvog" ..
Ali eto ima zanimljivosti da npr ja nisam znao da je tim naseg Merebe bio prvak CCCP .. da je Ujpest jbt osnovan 1885?!!! a ona go**a iz `45 pricaju o nekoj tradiciji...
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Marketing kluba

Post by kowalski »

Domaci zadatak, umesto socko majica i nogu i golih dupeta, stize ne iz Nemacke, Spanije, Francuske, vec iz Bosne i Hercegovine.
Bordo proljeće za sarajevske srednjoškolce



Asocijacija srednjoškolaca u Bosni i Hercegovini (ASuBiH), zajedno sa Fudbalskim klubom Sarajevo, uskoro pokreće jedan vrlo zanimljiv projekat u kojem učešće mogu uzeti svi srednjoškolci Kantona Sarajevo koji su srcem vezani za bordo boju. O čemu se zapravo radi, objasnio je Tarik Trbić, PR manager kluba sa Koševa.

"Fudbalski klub Sarajevo, u saradnji sa Asocijacijom srednjoškolaca u Bosni i Hercegovini, u mjesecu aprilu pokreće jedan zanimljiv projekat. Učešće u projektu mogu uzeti svi srednjoškolci Kantona Sarajevo koji su srcem vezani za bordo boju. Oni koji odluče učestvovati i na taj način iskazati svoju ljubav prema voljenom klubu, trebaju napisati literarni rad na temu Moj prvi odlazak na Koševo. Najbolji rad biće nagrađen.", kazao je PR FK Sarajevo, Tarik Trbić.
"Za nekoliko dana ćemo prezentovati sve pojedinosti vezane za ovaj projekat, kako bi svi učesnici imali dovoljno vremena za pripremanje svog rada.", dodaje Trbić.
Iz Asocijacije srednjoškolaca u Bosni i Hercegovini su zadovoljni saradnjom. Nadaju se da će ovaj potez FK Sarajevo biti primjer i drugim sportskim klubovima širom BiH.

"Smatram da se mladi ljudi, posebno srednjoškolci, trebaju što više aktivirati na sportskim terenima i poprimati sportske manire koje će upotrebljavati u svakodnevnom životu. Sport nas uči da se u životu može i gubiti i pobjeđivati, te kako se treba nositi sa tim. Po prvi put, Asocijacija srednjoškolaca u BiH, ostvaruje saradnju sa jednim fudbalskim klubom, a to je u ovom slučaju FK Sarajevo. Veoma pozitivno je to što je FK Sarajevo pokrenuo inicijativu za saradnju i na taj način pokazao da želi pružiti podršku srednjoškolcima. Nadam se da će to biti primjer i drugim sportskim klubovima širom Bosne i Hercegovine.", kazao je predsjednik ASuBiH-a, Edo Kanlić.

"Veoma mi je drago što nam je FK Sarajevo ponudio suradnju i na taj način pokazao da prati rad srednjoškolaca našeg grada. S obzirom da smo već odredili način na koji će teći sprovođenje projekata, svi zajedno krećemo u nove pobjede. Ovo je prvi put da Lokalni tim Sarajevo sarađuje sa nekim fudbalskim klubom. Više puta smo dokazali da su mladi ovog grada željni promjena, zabave i rada tako da ne sumnjam da će biti tako i ovaj put.", dodala je koordinatorica Lokalnog tima Sarajevo, Sumeja Bandić.

Osim besplatnih ulaznica i već spomenutog projekta, FK Sarajevo u budućnosti priprema još neke projekte u kojima će učešće moći uzeti isključivo srednjoškolci Kantona Sarajevo, saopćili su iz FK Sarajevo.
Image
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: Marketing kluba

Post by njaks »

User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Marketing kluba

Post by Krle »

Čita se forum :D
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
lugomir
Posts: 42
Joined: Sun Sep 26, 2010 2:39 pm

Re: Marketing kluba

Post by lugomir »

sve pohvale za akciju!
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Marketing kluba

Post by budababa »

Odlično, nadam se (s osvrtom na ovaj potez) da je uprava prepoznala svoju ulogu u opremanju šire populacije rekvizitima voljenog kluba u godini koja je pred nama, kako bi Novi Sad jubilej dočekao i bukvalno obojen u crveno-belo. Ja ću gledati da svoj primerak poklonim nekom prijatelju koji još nema navijačko obeležje tog tipa. U svakom slučaju, lep gest kluba.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Marketing kluba

Post by recni galeb »

s obzirom na velicine koje ce poklanjati vecina nas ce isto to uraditi... :lol:
svaka cast za gest u svakom slucaju...
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: Marketing kluba

Post by Telep »

Ovako nesto se mora pohvaliti, svaka cast! Da ne ureknem ali cini mi se da polako krecemo da pravimo ozbiljnije korake napred sto se tice marketinga..
Sremac, Sremac Špricer Boys!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Marketing kluba

Post by laki »

SVAKA CAST ZA OVAJ POTEZ!
Image
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: Marketing kluba

Post by PZS »

Krle wrote:
Čita se forum :D
Nije nego imate coveka koji ce pokusati da indirektno realizuje mnoge dobre ideje koje su potekle sa ovog foruma...
Kao sto ste do sada mogli da vidite, nekoliko veoma bitnih stvari je odradjeno: zapad - domaca tribina i ostalo

Bice toga jos, pa vas molim za kvalitetnu razmenu misljenja :cheers:
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Marketing kluba

Post by Schteph_F89 »

Dobio sam odgovor (jedva) na zvanicnom sajtu da dresove NE DOBIJAJU navijaci koji imaju sezonsku za sever!!Sta,jel mi navijamo za neki drugi klub,na nekom drugom stadionu??Platio sam sezonsku 1200din a za istok se mogla kupiti i za 1400...Sta to treba da znaci?
p.s.nije mi do dresa,imam ga,ali mi nekako ovo zvuci kao da nismo deo svega...
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: Marketing kluba

Post by PZS »

Schteph_F89 wrote:Dobio sam odgovor (jedva) na zvanicnom sajtu da dresove NE DOBIJAJU navijaci koji imaju sezonsku za sever!!Sta,jel mi navijamo za neki drugi klub,na nekom drugom stadionu??Platio sam sezonsku 1200din a za istok se mogla kupiti i za 1400...Sta to treba da znaci?
p.s.nije mi do dresa,imam ga,ali mi nekako ovo zvuci kao da nismo deo svega...
Sever je Firmina tribina, tako da klub ne uzima ni dinar od prodaje kako sezonskih tako i redovnih ulaznica. Onaj ko kupi sezonsku za Sever pomaze rad grupe i to je to.
Ja sam kupio sezonske za Zapad kako bi isao na isti i za Sever kako bi pomogao grupu i nisam ocekivao da dobijem dva dresa :cheers:
A mozda i Firma odluci da kompenzuje malo ekipi sa sezonskim ili nastavi da naplacuje ulaz ostalima.
Ne znam sta su se dogovorili i da li se na prodajnim mestima Gigstixa, dele i pozivnice za severnu tribinu.
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
Post Reply