19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Šta je najrealnije u utorak?

Poll ended at Sun Mar 17, 2013 10:14 am

Pobeda
5
100%
Remi
0
No votes
Poraz
0
No votes
 
Total votes: 5

trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by trelos gia fcv »

Junior wrote:A Vuk ponovo na tribinama danas... Jel zna neko šta se dešava sa njim, zašto ga nema ni na klupi??
Nije zasluzio!
Ovde treba staviti TACKU!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by shecky »

Nisam mislio bukvalno,ja svaki put kad se dop sa Merebom ,pitam ga kad se vraca u Vosu? :)
Mislio sam da je Stojan takav tip igraca,ima lucidna resenja jak i precizan sut samo sto nema snage ..nadam se da nije pusac.. o0

Tony.. Paja je apsolutno zasluzio da bude odstranjen tj da ode na hladjenje neko vreme jer je direktan krivac sa svojim glupim potezom protiv Rapida.
Dal ga treba lincovati? Naravno da ne ,ali kakva bi to poruka bila za ostale igrace ako bi se preko toga preslo tek tako.. aa jbg sta ima veze .. ionako je sudija kriv.. (uvek..)
Ali se slazem sa tobom da se ne radi planski sa Pajom i Nasticem.. imam osecaj da jadnici nikada ne znaju koji ce poceti tekmu,a to i nije bas dobro za psihu i koncentraciju pogotovo za malog Nastica.
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by fare »

Ljudi meni se jedna druga stvar uopste ne svidja (za utakmicu svaka cast bez zamerki ) ali jeste li vi videli u kakvom stanju nam je teren ? KATASTROFA :frown: ja ne pamtim da je Vosa imala losiji nego sada . Posle pola sata teren je licio na pojedinim mestima na brlju a to sve zahvaljujuci nasim susedima iz Donjeg Srema . Kako kaze narodna poslovica ? svakog gosta 3 dana dosta a ova 3 dana se bogami oduzilo ....... Ovo sto pre treba resiti jel ce ga nam raskopati totalno ( nemoze on da se okrepa za 7 dana , a kamoli za 3 dana ) GOSPODO IZ KLUBA RAZMISLITE O OVOME :deal:
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by madda fakka »

Nemojte me pogresno shvatiti ali drago mi je sto Alivodic nije igrao i sto je Vignjevic ubacio malog Susnjara od pocetka a ne Smiljanica. Istina jeste da Nastic nista posebno danas nije uradio ali ipak imao je dugu pauzu i nije mnogo lopti dobijao. Trajkovica sto pre prodati :!: Jedino ga danas na utakmici izvlacilo sto je imao visinu i nista drugo. Djuricu mnogo hvala za uklizavanje u poslednjem sekundu i topao a ne hladan tus :D Katai je odlicno odigrao samo mu fali ta zavrsnica tj moze sam da zavrsi ne mora da dodaje uvek... Vranjes i Vulicevic muski odigrali. Adjuru pored frizure promenio i stil igre :) drugar mi na pocetku tekme rekao vratio se Appiah :D Susnjaru treba jos utakmica u "nogama" u par navrata mi je delovao kao da je iznenadjen sto je dobio loptu ali dodavanje petom kada je Katai dao drugi gol svaka cast.

Kakav je teren bio sa tribina mi se ucinilo da je lopta jedva presla gol liniju kod treceg gola. Definitivno se vidi pomak 4 prvenstvene utakmice 10 golova za razliku od sramotnog jesena (sa istim timovima) 4 utakmice 3 gola. Sada mali odmor pa Jagodina, OFK, nkp, Sloboda i 3 gostovanja za redom (racunajuci kup).... Bice tesko...
I Bog je Slaninar...
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by kej »

Ruku na srce, Šušnjar danas nije oduševio. Naravno, puna podrška svakom mladom igraču(pogotovo ako je iz naše omladinske škole), ali ne znam šta je čudno što je zamenjen. Dečko je profesionalac, nema on sad šta da pada u bedak ako je zamenjen. Mislim da može da bude potpuno zadovoljan dosadašnjom minutažom. Protiv OFK-e je uradio više za to malo vremena nego danas za 50-60 minuta. Zna da se gradi, zna da zadrži loptu i da odigra, borben je, ali malo me brine što ga još nisam video u šansi za gol. Uopšte nemam nikakvu sliku o tome kakav je u završnicama(da li je konkretan ili komplikuje), kako igra glavom itd.. To je verovatno i do ekipe koja još uvek ''ne igra na njega'', nego je i dalje prva opcija Abu.
Treba istrpeti sve mlade igrače. Pa setimo se prvih utakmica Gojka Kačara- ništa se tu nije moglo videti. Setimo se i Medinih kikseva na početku, i to na vrlo važnim utakmicama. Tako treba sačekati i Nastića, pogotovo što je Paja trenutno u jako lošoj formi. Što se tiče Vuka.. imao je dosta prilika da se pokaže i nije se najbolje snašao. Neka radi i neka se izbori za novu šansu, ima veliku konkurenciju sad.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
Damir 025
Posts: 18
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:12 am

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by Damir 025 »

Ne zelim puno da komentarisem igru,mislim da mi moramo ovako rutinski dobijati utakmice kao sto je ova danasnja,jedino tako mozemo uraditi nesto ozbiljno (ukljuciti se u borbu za titulu,bar sledece sezone)
Ja cu opet o sastavu publike na stadionu,zapad ispunjen kao protiv cigana,a atmosfera ne moze biti mrtvija (izuzev severozapad)!!!
Pod hitno treba uvesti simbolicno naplacivanje karata,jer ovo ne ide nikud,dzaba prepuna tribina kad je pozorisna atmosfera!!!
Ljudi oko mene ne aplaudiraju na onakav gol Vranjesa?!
Da ne kazem sto je i brojnost na severu opala,svi hoce besplatno "pod krov". Bez obzira na razlicita ubedjenj,treba nam i jak sever!
U pocetku sam mislio da ima i dobrih stvari sa besplatnim kartama,sto dalje sve sam kivniji na to,ako mi tako moramo sticati publiku,onda smo mi u jako velikom PROBLEMU!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by shecky »

Au slazem se za publiku skroz..!!!
Eo ja danas npr stojim skroz gore kad dodju par likova i pozz sa ovima sto stoje do mene i blabla i gari ladno stane ispred mene ko da nas ima 15.000!!! i kao konta dal da sedne ili ne i prica svo vreme a ja ne vidim pola terena od njega!!
Naravno dal treba da pomenem da se radi verovatno o nekom buducem mozgu(student) ciji je prvi komentar bio.. au al vam je teren otiso u k***c...
Bukvalno mi je 5sec falilo da ga raspizdim u vugla ..doduse posle bih zavrsio na hirurskoj..
Apsolutno lepo izgleda i na stadionu i na papiru kada se vidi koliko gledalaca imamo 4000-8000 u odnosu na 500-1000 do pre postavljanja reflektora, ali jebes ti to kad si ko na sahrani... sever vice zapade ustani a ono +- 50% ljudi ustalo...
Meni je svejedno dal se placa ili ne ja cu svakako ici ,nije mi zao dati pare za Vosu .. gde god da one zavrse na kraju.
Znam da ce poseta pasti za 50% ali ko ga j**e.. barem ce biti prava fudbalska atmosfera gde i mi znamo da smo svi nasi!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by madda fakka »

Zaboravi da napisem o besplatnim kartama :) nisam za to da se sada uvede neka simbolika za naplatu ali ako nastave ovako momci da igraju, vratice se i oni koji su zaboravili na stadion i siguran sam da bi i oni platili. Kao drugo koliko sam video samo mojih poznanika koji simpatisu Vojvodinu (a ne prate fudbal uopste) i dosli su protiv Rapida i platili 500 dinara. E za te ljude treba dati besplatnu kartu da se vrate na stadion. I ja sam se naslusao danas likova koji su igrali 2+ poluvreme, pitaju ko je taj mali 33 sa zutim kopackama itd. Otici ce oni sa stadiona ne brinite kad tad a pravi ljudi ce se vratiti. Pravi trenutak ce biti utakmica sa czv na kraju sezone samo ako nastave momci ovako da igraju bice nas dosta na zapadu.
I Bog je Slaninar...
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by Junior »

Ne bih se složio da Vuk nije zaslužio da igra. Jasno je da u poslednjih par utakmica koje je odigrao nije bio dovoljno dobar, ali to ne znači da ga odmah treba odstraniti iz ekipe. Svestan sam da je konkurencija žestoka na njegovom mestu, pogotovo zbog dobrih igara Radoje i Đure, ali danas Radoja nije igrao zbog reprezentacije, a Vuk opet ni na klupi. Ne bih voleo da prođe kao Boba, a bojim se da je tako nešto sasvim realno.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by recni galeb »

pored skorasnjih djurinih partija ja ne vidim da njega neko treba da menja, covek je igrajuci za nas godinama naucio i fudbal... :D
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by shecky »

A btw jos jedna glupost sto se publike tice...
Koji moj k***c se ocitavaju karte kada se ne objavi na stadionu broj gledalaca pa ni cak u izvestajima ne pise tacan broj ...
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by madda fakka »

shecky wrote:A btw jos jedna glupost sto se publike tice...
Koji moj k***c se ocitavaju karte kada se ne objavi na stadionu broj gledalaca pa ni cak u izvestajima ne pise tacan broj ...
Uze mi rec sa tastature :mrgreen: ali mozda vode neku statistiku ko ce ga znati... Mozda su unapred odstampali za celu sezonu "pasteta da se baci" :)
I Bog je Slaninar...
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by Boske87 »

Puna su nam usta naših klinaca, stalno hvalimo omladince a kada se desi da od starta ne pružaju vrhunske partije onda se traži povratak polufudbalera u tim. Mrzi me više da pišem o ovoj temi ali u ozbiljnom klubu igrač tipa Pavlovića bi služio samo da premosti period u sazrevanju potencijalno vrhunskog mladog beka Nastića. Samo da pitam da li smo primili ijedan gol direktnom krivicom Nastića, ne danas nego ikad? Ja ne mogu da se setim nijedne situacije dok kod Pavlovića u brojanju kikseva moram da angažujem i prste druge ruke. Ista priča će i krenuti za Šušnjara ako uskoro ne da utrpa neki gol. Zato naši mladi igrači i pored talenta moraju da imaju hladnu glavu, samo takvi su uspevali kod nas (Kačar, Medojević, Brkić, Stevanović) dok nestabilniji nemaju šanse (Bilbija npr a sasvim očekivano pridružio mu se i Mitošević). Mitošević je imao neke dobre momente, i nakupio je dosta utakmica u našem dresu ali ta njegova sporost, nedostatak srčanosti, agresivnost u igri i svih drugih osobina vitalnih za njegovu poziciju ga su ga doveli tu gde jeste sada. Nadam se da će mu pronaći neki drugi klub na leto, bilo bi bolje i za nas i za njega da ode, mi da uzmemo neku kintu dok još možemo a on da standardno igra fudbal u godinama kada je to najpotrebnije.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10742
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by Turija »

Pored svih primedbi na pozorišnu atmosferu (i drugih navijački iritirajućih), smatram da treba istrajati sa besplatnim ulazom do letnjih evropskih utakmica, kada ulaznice treba da dobiju simboličnu cenu (recimo tih 100 i 50 dinara).Neka dotle ljudi dolaze, stiču naviku, pa makar nemo sedeli.Za klince je, takođe, veoma dobro, jer će prihvatati stadion kao svoj.Kada klinci dođu samo 1-put godišnje na novosadski stadion, (uz tatu koji mu je kupio blizanački dres) osećaće ga kao stran, ali kad dolaze svake 2 nedelje, počeće da se osećaju kao Vošini navijači.
Drugo, koliko god je osiromašen Sever, prelaskom dosta momaka na Zapad, mislim da je dobitak neuporedivo veći; Zapad je, konačno, postao domaća tribina.Na Zapadu se sad navija, aplaudira i skandira, a ne samo mirno posmatra utakmica.Još uvek je to sporadično, ali ništa ne može preko noći.
Znajući da Novosađani (srednja generacija i stariji ljudi) priznaju samo Zapad za tribinu na koju se ide na utakmicu, sa ovom grupom momaka naučiće i kako se navija za svoj klub.Stara Garda može sama da zaori Istok, ali na Zapadu, bez ovog prelaska, to je nemoguća misija, jer nema ko da ga podigne na noge (par pojedinačnih pokušaju, postaju iluzorni, pa i takvi ljudi brzo odustanu). Osim vrhunskog izdanja Voše na terenu, sa puno golova u protivničkoj mreži (a to se ne može očekivati na svakoj utakmici), nema aplauza i bodrenja na Zapadu, dok sa Grupom ima.
Treće, ovo je sad investicija za budućnost.A, svaka investicija u startu je trošak, nerviranje i strepnja, ali i optimističko očekivanje.
Četvrto, pun stadion je motiv igračima, preporuka navijačima, ugled Klubu i dobra škola klincima da osete fudbalsku atmosferu.Ja mislim, kako vreme bude proticalo, uz dobre igre Voše, dolazak Jubileja, promeniće se i izgled i atmosferu tribina.
Mislim da će Zapad, uskoro, postati tesan i da će i ostale naše tribine postati opcija za praćenje utakmica naše Voše (ako ne može na Zapad, dopašće im se sigurno Istok, jer ima svoj poseban šarm, pa i Mali Jug, odakle se kretalo u ozbiljnu priču.
Sever ostaje ultra navijačka tribina, pa ko ostane bez karte moraće da odgleda utakmicu ,,na nogama" (a i to ima svojih čari).No ipak, ja očekujem da će se Sever dobro popuniti i bez takvih poseta, ali i biti spreman da prihvati sve koji žele da gledaju Vošu (iz bilo kog ugla sa stadiona).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by mihailov »

Moramo biti zadovoljni današnjem izdanjem iz više razloga-bili smo efikasni, nismo primili gol, odigrali smo bez 2,3 igrača iz prve postave. Takođe smo izašli na kraj i sa terenom koji je bio u očajnom stanju. Primetno je bilo da smo popravili presing igru, protivnik nije znao šta će sa loptom kada im je prepušten posed.
Ponovo smo videli raspoloženog Kataija, on je fudbaler koji ima u nogama potencijal da igra u velikom evropskom klubu, no znamo svi gde leži problem. U igri 1-1 trenutno je nezaustavljiv, mnogo bi nam dobro došlo kada bi pas popravio. Svaki njegov pokušaj asistencije završava se izgubljenom loptom...
Šušnjar je odradio veliki deo posla kod našeg drugog gola, treba mu pružiti priliku i čekati da konačno zatrese mrežu. Nakon probijene barijere, mogao bi mnogo toga pokazati.

Vignjević je kasno izvršio izmene, naročito mi je krivo što Gaćinović nije dobio bar 15-ak minuta da odigra. Kosović je možda i najviše pokazao od omladinaca u prolećnom delu-obavezno ga više koristiti u narednim mečevima!
Napred Voso!
Locked