"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by shecky »

bagdad ne kontam tvoj komentar? msm onaj prvi deo mi je totalno nejasan..
a sta treba da radimo sa Skotima da ih oteramo u 3 lepe i da ih optuzimo sto diraju "nas" sneg?
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by kafe bagdad »

Суштина другог дела мог коментара је да потез шкота треба само да евидентирамо као куриозитет и ништа више а не да од тога правимо бесмислене еуфорије, а што се првог дела тиче ту је све јасно.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4858
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by gospodinFKV »

http://www.facebook.com/AboubakarOumarouSrbija" onclick="window.open(this.href);return false;

Naleteo sam na jednu vrlo zanimljivu grupu na fejsbuku... :mrgreen:

Izgleda da u paklenoj konkurenciji gol-masinerije Scepovic i Dejana 'tehnike' Lekica za njega mesta nema :deal:

A glavom ce u kaznenom verovatno igrati Bambi :greenbutt:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Radoye »

Zar nije Abu vec igrao za Kamerun?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by simicpk »

Radoye wrote:Zar nije Abu vec igrao za Kamerun?
Jeste, ali cini mi se samo na prijateljskoj. Sto po novim pravilima fife, znaci, da moze da promeni reprezentaciju. Hteli su ovi nasi Krkica, ali nije hteo decko da igra za nas.
ФКВ
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Helm »

Evo slusam na SOS-u, povela se prica oko naturalizacije Abubakara kako bi se omogucilo da igra za repku jer "Srbija nema igraca takvih karakteristika". :gospodin:
Abu i sam izjavio da bi mu bila cast da zaigra.

Naravno, dok je S.M. na mestu na kojem bi trebalo da se nalazi selektor od poziva nema nista. Sreca sto nece jos dugo. :deal:
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by madda fakka »

Helm wrote:Evo slusam na SOS-u, povela se prica oko naturalizacije Abubakara kako bi se omogucilo da igra za repku jer "Srbija nema igraca takvih karakteristika". :gospodin:
Abu i sam izjavio da bi mu bila cast da zaigra.

Naravno, dok je S.M. na mestu na kojem bi trebalo da se nalazi selektor od poziva nema nista. Sreca sto nece jos dugo. :deal:

Zar nije Abu isao jednom na poziv selektora da igra utakmicu kvalifikacija za Africki kup nacija? Ako jeste nista od njega, znam da je isao na poziv za prijateljsku ali kao da mi je ova kvalifikaciona utakmica u malom mozgu negde... Ako nije ispravite me...
I Bog je Slaninar...
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by lazarr »

madda fakka wrote:
Helm wrote:Evo slusam na SOS-u, povela se prica oko naturalizacije Abubakara kako bi se omogucilo da igra za repku jer "Srbija nema igraca takvih karakteristika". :gospodin:
Abu i sam izjavio da bi mu bila cast da zaigra.

Naravno, dok je S.M. na mestu na kojem bi trebalo da se nalazi selektor od poziva nema nista. Sreca sto nece jos dugo. :deal:
Zar nije Abu isao jednom na poziv selektora da igra utakmicu kvalifikacija za Africki kup nacija? Ako jeste nista od njega, znam da je isao na poziv za prijateljsku ali kao da mi je ova kvalifikaciona utakmica u malom mozgu negde... Ako nije ispravite me...
Abu ima jedan nastup za svoju reprezentaciju, ali FIFA toleriše 2 nastupa i ako ih nema više može da promeni pasoš.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Helm »

@Madda fakka

Nisam siguran kako to ide, ali mislim da je Lazarr u pravu. Barem su ovi na SOS-u rekli da ima jedan nastup za reprezentaciju i da po pravilniku FIFA-e ima pravo nastupa za nasu reprezentaciju. Valjda ta 1 utakmica znaci da jos moze da menja reprezentaciju, ima 5 godina stalno prebivaliste u Srbiji i govori jezik bolje od nekih sadasnjih reprezentativaca (reci sa SOS-a opet :D).
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Radoye »

Nemojte me pogresno shvatiti, voleo bih da Abu zaigra za Srbiju, volim ga ko brata rodjenog a i covek je za ovo godina sto je proveo ovde postao Srbin 100%. :mrgreen:

Znam i da se ublazilo pravilo da igrac koji je igrao za jednu reprezentaciju bez obzira na selekciju vise ne moze da igra za neku drugu. Ali zar nisu vec pokusavali isto s onim grobarom Kleom pa je ispalo da mora da se ceka 3 godine nakon promene pasosa da stekne pravo da menja reprezentaciju?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by madda fakka »

Radoye wrote:Nemojte me pogresno shvatiti, voleo bih da Abu zaigra za Srbiju, volim ga ko brata rodjenog a i covek je za ovo godina sto je proveo ovde postao Srbin 100%. :mrgreen:

Znam i da se ublazilo pravilo da igrac koji je igrao za jednu reprezentaciju bez obzira na selekciju vise ne moze da igra za neku drugu. Ali zar nisu vec pokusavali isto s onim grobarom Kleom pa je ispalo da mora da se ceka 3 godine nakon promene pasosa da stekne pravo da menja reprezentaciju?
E sad opet cupam iz malog mozga... Secam se da je Katar mogao biti suspendovan bas zbog boldovanog dela. "Naturalizovali" su 2 brazilca koji su imali pasos Katara tek godinu dana a igrali su utakmicu za Katar koju nisu smeli.
I Bog je Slaninar...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Helm »

Koliko se secam price sa Kleom, problem je bio upravo sto su mu falile 3 godine. Ali, ne zato sto mora da ima pasos 3 godine, vec zato sto mora da ima boravak 5 godina, a on je imao 2. Abu, pak, ima 5 i mislim da ispunjava sve kriterijume da igra za reprezentaciju. Nekih 75% sam siguran u to sto govorim. :deal:
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by DUB »

Ma neka beži glavom bez obzira iz ovog šupka na mapi sveta!
Kakva reprezentacija, kakvi bakrači?!
U ostalom, nema ni pravog manažera.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
limanfkv
Posts: 2850
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by limanfkv »

Uuuu, ima on itekako jakog menadzera.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Helm »

Pa trenutno nema koliko ja znam. :deal: Tj, ima ali ne funkcionalnog.
Post Reply