OK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9902
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: OK Vojvodina

Post by Voja »

slanobarac wrote:
Voja wrote:
slanobarac wrote:Tamo su menadžeri i stratezi a ovde simpatizeri. :mrgreen:
Evo ja sam tu i posle dva briljantna rezultata kuci :frown:
Ovo je realno stanje stvari. Jbg.
Zvezda veze tri poraza,i mi to ne iskoristimo
Image
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Posle današnje utakmice mi je malo lakše, jer sam konačno uspeo da shvatim šta se dešava i otkud takve oscilacije u igri ove godine. Onaj Boškan, pa on je čovek zalutao u ovaj posao. Mislim da ni on ne zna zašto je tu i šta tu radi. Ne znam jel na nekim sedativima ili šta već, ali onako beskrvno vođenje ekipe, pa to je neverovatno. Posle 0:3 u drugom setu je bilo jasno da nećemo uzeti set. Vrlo realan scenario je da ne osvojimo ništa ove godine, ako se ne zahvale treneru i angažuju bilo koga drugog. Strašno kakvo mučenje. Samo jedna sekvenca iz utakmice: čovek izgubi dva seta i u njima napravi JEDNU izmenu. Pa čoveče, šta ti radiš... Da postave strašilo umesto njega, ekipa bi bila bolje vođena. Neverovatno!
User avatar
Turija
Posts: 10812
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

ssnigd wrote:Ni fudbal nas vise ne zanima, a kamoli odbojka.
Dokle god nisi ravnopravan da se nosis u kontinuitetu, realno nikoga ne zanima.
Nazalost.
Tacno.

Bez ravnopravnog i kontinuiranog igranja u Evropi, u bilo kojem sportu, SD Vojvodina ne postoji. Odnosno, nema publiku, a gubi i one navijace koje je imala.
Ustvari, ne gubi ih trajno. Vratice se ljudi kad prepoznaju kvalitet i istinsku Vosu.

Danasnji sport trazi sve vise od igraca, a selekcija i rad su sve losiji kod nas, pa i interesovanje talentovane dece da se bave sportom, jer nemaju ,,vezu". Predstava se odvija iza zavese, a ne ispred. Sve je manje pravog sporta i sve je slabija struka, pa su, adekvatno tome, minorne posete i interesovanje za sport.

Sta vrede npr. u rukometu Vosi sukcesivne domace titule, kad je u Evropi totalni autsajder?
Kad je, recimo, gostovao u NS Seltik ili Sisli, bila je puna i atletska staza i ko zna koliko ljudi jos ostalo ispred stadiona, a bila prepuna i velika dvorana Spensa.

Hocu da kazem da Novi Sad ima kapacitet i tradiciju za tako nesto, samo gradski sport se mora resetovati, a ne biti u kojekakvim ,,kombinacijama".
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2845
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Pa gde je taj njihov potpisani ugovor sa Rtv sa odbojkaškim i Rukometnim klubom ? Niti Odbojkaša niti Rukometaša na Tv :x .
fare
Posts: 2845
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Razbijačina Partizana u Beogradu za finale 25:22,25:15,25:13 svaka čast momci :thankyou:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9902
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: OK Vojvodina

Post by Voja »

fare wrote:Razbijačina Partizana u Beogradu za finale 25:22,25:15,25:13 svaka čast momci :thankyou:
Iskreno pribojavao sam se ne Partizana vec celog plej ofa,al za sad super ide :cheers:
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9902
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: OK Vojvodina

Post by Voja »

A Spartak se izborio za majstoricu :cheers:
Image
fare
Posts: 2845
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Pobeda u Subotici za 1:0 25:22,25:22,35:33. :D
fare
Posts: 2845
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Pobeda Voše 3:2 u Novom Sadu za 2:0 u seriji posle sjajne utakmice, obavezno uvesti čelendž kao u fudbalu War pošto nas je sudija pokrao za jedno 3 poena.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9902
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: OK Vojvodina

Post by Voja »

Zavrsetak sezone mimo svih (mojih) ocekivanja... :cheers: :cheers: :cheers: Iskreno plasio sam se zvezde...
Image
fare
Posts: 2845
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Voja wrote:Zavrsetak sezone mimo svih (mojih) ocekivanja... :cheers: :cheers: :cheers: Iskreno plasio sam se zvezde...
Vojo izgleda samo ja i ti da pratimo osim fudbala još neke sportove :D
Samo čudna mi je bila atmosfera kao da smo igrali u Subotici a ne Novom Sadu :shock:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9902
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: OK Vojvodina

Post by Voja »

fare wrote:
Voja wrote:Zavrsetak sezone mimo svih (mojih) ocekivanja... :cheers: :cheers: :cheers: Iskreno plasio sam se zvezde...
Vojo izgleda samo ja i ti da pratimo osim fudbala još neke sportove :D
Samo čudna mi je bila atmosfera kao da smo igrali u Subotici a ne Novom Sadu :shock:
Pa sve si rekao sa te dve recenice... Ulaz besplatan Suboticani blizu,a napaljeni,a i po forumu vidis koliko je nasih zainteresovanih
Image
fare
Posts: 2845
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Voja wrote:
fare wrote:
Voja wrote:Zavrsetak sezone mimo svih (mojih) ocekivanja... :cheers: :cheers: :cheers: Iskreno plasio sam se zvezde...
Vojo izgleda samo ja i ti da pratimo osim fudbala još neke sportove :D
Samo čudna mi je bila atmosfera kao da smo igrali u Subotici a ne Novom Sadu :shock:
Pa sve si rekao sa te dve recenice... Ulaz besplatan Suboticani blizu,a napaljeni,a i po forumu vidis koliko je nasih zainteresovanih
:cry:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9902
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: OK Vojvodina

Post by Voja »

Ne da se Spale... smanjise na 2:1 u mecevima,odradise nas rutinski 3:0 :mrgreen:
Image
fare
Posts: 2845
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Voja wrote:Ne da se Spale... smanjise na 2:1 u mecevima,odradise nas rutinski 3:0 :mrgreen:
Bogami očerupaše nas golubovi baš pošteno a sada gledam termin 4 utakmice Nedelja 18h a gle čuda Vojvodina Napredak isto Nedelja 18h :shock:. Moram da pohvalim firmu danas u Subotici bilo ih je a šta u Nedelju Spens ili Karađorđe pošto trebaće podrška i tamo i tamo?
Post Reply