27. kolo: Vojvodina-Spartak 1:0

Vaze prognoze?

Poll ended at Fri May 20, 2011 9:54 am

Pobeda Vojvodine
55
96%
Nereseno
1
2%
Pobeda Spartaka
1
2%
 
Total votes: 57

car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

Просто не могу да верујем: У Спорту пише да је било 5500 људи на Карађорђу,а Гавриловић у журналу написао 5000.Невероватно,напредујемо
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

To je jos i dobro, na mondu je pisalo oko 3500... Tuga.
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

igoork wrote:To je jos i dobro, na mondu je pisalo oko 3500... Tuga.
Ја и похваљујем спорт и журнал,у журналу обично пише 1500
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Ma nije ustvari bilo nikoga na stadionu... :roll:
User avatar
postman
Posts: 260
Joined: Sun Aug 16, 2009 8:24 pm
Location: Klisa

Post by postman »

Godinu dana ne kupujem "Ruznal" a ni " Sport".Odsada ih vise necu ni citati cak i kad mi se ukaze prilika.Ima dosta informacija o sportu na internetu.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Objektivno mislim da je bilo negde oko 4500 ljudi na stadionu (na severu je bilo 700-800 ljudi), ali izuzetno vatrenih i pravih slaninara, za malu razliku u odnosu na meč sa Hajdukom gde je bilo dosta padobranaca.
Ovome treba dodati i 2000 ljudi na Klisi na rukometu (dobro odbiti oko 300-350 firmaša koji su bili već i na fudbalu i neke šake jada simpatizera cigana) tako da na kraju dobijamo cifru od 6000 ljudi koji su došli da podrže našu Vošu bez obzira na sve i to su uradili na jedan izuzetan način.Ko nije bio na Klisi treba da zna da je i tamo publika na ostalom delu tribina bila skoro poput našeg zapada.Ovo uopšte nije malo i kada uzmemo u obzir da je na finalu kupa bilo i nekih ljudi sa strane, sportskih radnika i naših klinaca fudbalera, mi smo u stvari privukli još veći broj ljudi na stadion.Polako, ali sigurno budimo Novi Sad i dižemo ga na noge.Jako je bitno i to što je i naše delovanje sve više sinhronizovano.
Na Karađorđu sam bio na severu, ali sam nešto kasnije izašao jer sam kolima išao na Klisu tako da sam poslušao deo repertoara zapada i mogu reći svaka čast!I u prvom poluvremenu se čula pesma u par navrata.Zašto ovo ne bi postao stalni trend?
Inače jasno je da na zapadu više ne sme da bude mesta ni za koga sem za naše navijače.
Sever je bio odličan i grmeo je kao retko kad ove sezone na domaćim utakmicama, jedino mi je krivo što smo zaboravili toleta da počastimo, to bi taman išlo uz parole.Da ne zaboravim i istok, svaka čast i njima sve su brojniji tamo.
Mi guramo našu priču, a plaćenički novinari mogu samo da nam se sagnu, đubrad jedna ulizička.Zanima me samo zašto smo opet pojedincima dozvolili ulaz na stadion, to ne sme da se dešava više, oni nas pljuju boraveći na našem sopstvenom stadionu?!


Sada svi u Inđiju da napravimo pravu invaziju tamo, nismo ni svesni koliko je bitno da se pojavimo u ogromnom broju.Sada i posle toga u Smederevu, ma do kraja da vidimo ko je pravi.
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Post by TomaNS »

U Pressu sam provukao koliko sam mogao, pa se izmedju ostalog da i procitati...

Subotičani podržali "lale“

Pred početak susreta, predstavnici "Firme“ i "Marinaca“ iz Subotice, sinhronizovano su istakli transparente "Hoćemo Kalčopoli u srpskom fudbalu“, što je izazvalo oduševljenje prisutnih. Tokom utakmice, domaći navijači su na finale kupa podsetili i poruka "Oteto-prokleto“ i "Od nastanka vašeg radite isto, kradete i otimate, pa kažete čisto“.
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

ice wrote:Sada svi u Inđiju da napravimo pravu invaziju tamo, nismo ni svesni koliko je bitno da se pojavimo u ogromnom broju.Sada i posle toga u Smederevu, ma do kraja da vidimo ko je pravi.
Od Inđije počevši od ove utakmice a i za u buduće moramo napraviti novu Kulu koja je u poslednjih 10-15 godina postala sinonim masovnog gostovanja i dobrog provoda za sve navijače Vojvodine. Jednom rečju, domaći teren!
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Mojsov je dobio 3 meca suspenzije zbog toga sto je igrac Spartaka naleteo na njega!!! Slucajno bas 3 ? :oops:
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3585
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Post by slanobarac »

Buca wrote:Mojsov je dobio 3 meca suspenzije zbog toga sto je igrac Spartaka naleteo na njega!!! Slucajno bas 3 ? :oops:
Ti ćeš davati crnima 2 komada......E, zapamtili smo te Mojsije :nono: :nono: :nono:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Đubrad udbaška, sve će im se to vratiti jednom.

Voleo bih da Mojsov ostane u klubu, takvog štopera odavno nismo imali, ali ko bi želeo da ostane u ovoj nedođiji?Ako ode, nikad neću prežaliti što su nam oterali takvog jednog igrača, nikada.
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Strasno dobar momak, kao i svaki pojedinac iz ove neponovljive generacije. Ovakvu atmosferu nikad nismo imali i po meni postoje 2 mogucnosti: da se momci zainate pa ostanu jos jednu sezonu u nasem klubu ili da odu sto pre iz ove dzungle glavom bez obzira u cemu bi imali moju potpunu podrsku. Vi ste nas ponos!!!
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

slanobarac wrote:Ti ćeš davati crnima 2 komada......E, zapamtili smo te Mojsije :nono: :nono: :nono:
to sam odmah bio pomislio kad sam cuo da mu je dodeljen crveni... :roll:
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Ko nam je kriv što smo se sklonili i nastavili da igramo ovu smejuriju od lige?!
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
slanobarac
Posts: 3585
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Post by slanobarac »

Radoye wrote:
slanobarac wrote:Ti ćeš davati crnima 2 komada......E, zapamtili smo te Mojsije :nono: :nono: :nono:
to sam odmah bio pomislio kad sam cuo da mu je dodeljen crveni... :roll:
Ruku na srce naivno je "naseo" na provokaciju ali jbg.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked