15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 2:1

Liman 1
Posts: 77
Joined: Fri Aug 30, 2013 2:31 am

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 2:1

Post by Liman 1 »

Evo prosao je ceo dan i dalje ne mogu da se smirim. Posle svake ovakve utakmice sam govorio da cu prestati da se nerviram, da jednostavno tako mora da bude, ali ova nepravda je toliko bolna da covek ne moze da predje preko toga. Ogorcen sam, jebem mater Cokiju, Vukiju i Dzaji na gomili! Polio bih celu marakanu benzinom i sa osmehom bacio sibicu! Zelim im sve najgore, neka slave njihove pobede i budu ponosni na Mrdju i ostale svoje heroje. S neba sve to neko gleda!
Док гледам тебе у оку моме види се сјај!
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 2:1

Post by Milan »

Pogledao reportazu i pritisak opet skocio... U paklu ce goreti!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 2:1

Post by Passion »

После оваквих (не)дела мусавих, редновно се сетим једног натписа у крају: ''Гори сте од шиптара, пи*ке циганске''! Без проблема бих се именом и презименом потписао испод тих речи. Ово је већ све, одавно, трагикомично.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 2:1

Post by Rivelinjo »

Mislim da je nezrelo da se ljutimo na sudije - sami smo sebe pobedili. Teško je, ali, gledao sam ponovo snimak. Jebiga.

Penal je bio za sviranje. Ne može sudija da vidi da li ga je šutnuo, ili nije, ali je zamahnuo nogom i sve je izgledalo tako - posebno kad se gleda s kamere koja je snimala sa te strane gde je sudija stajao. Jebiga.

Čak i onaj Vuletov žuti, na tekmi mi se činilo da je preteran, ali koji moj je morao dizati laktove i odmahivati onako rukom -namestio se.

Neiskustvo, nedovoljno želje, posebno u odbrani. Sami smo krivi. Ako tekma nije prodata, igrači nisu bili ni dobro pripremljeni ni dobro motivisani za pobedu u ovoj utakmici.

Ponavljam: ako najboljeg golmana ne staviš u ekipu da igra - znači da ti se j**e za rezultat. 3-4 mesto, samo da se prodaju igrači i vrte pare. Takav je očigledno stav uprave i trenera. Što bih se onda ja nervirao, kad se oni zajebavaju? Svaka čast Zvezdi na pobedi - bili su manje loš od dva loša tima u subotu.
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 2:1

Post by Voja »

Sinoc sam gledao Total soker i nadao se da ce njihova kamera s terena napokon pokazati iz najboljeg ugla da li je bio penal,ali na cudan nacin izvestaj celog drugog poluvremena je sniman kamerom iza Vosinog gola i pustili su sve detalje sem penala :wink: Cak su pokazali i onu dobru fintu Nastica,ali od penala ni traga ni glasa,sto mi je jos jedan podatak koji govori da udarca nije bilo. U studio rekose da ga je Nasta udario iz sve snage :roll: Zanimljivo je da je voditelj rekao da je Mijailovic pokvaren igrac i da je udario Vuleta u ledja,pre kornera za njih (posle kog je pao gol) vidi se da zvezdin igrac trazi pogledom Vuleta i da ga nisani laktom... ma dzaba se nervirati vise

p.s.a uporedite start igraca Partizana protiv Cukarickog gde nije sviran penal i Nasticev start
p.s.s.zaboravih reci da je Poletanovic dao jednu izjavu posle koje bi svaki normalan novinar trebao pokrenuti bar jedno pitanje,ali sinoc... ta izjava je iskulirana :mrgreen:
Image
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 2:1

Post by Rivelinjo »

Navikao sam da nas pokradu. I još sam kivan od subote, ali sam penal mi je najmanje sporan na tekmi. Kriv je Nastić:

1) Pustio je da mu igrač prođe iza leđa
2) Zamahnuo je onako, čime jasno stavlja do znanja da nema pojma gde je protivnički napadač

Sad, čak i da je sudija najobjektivniji, mogao je videti: odbrambeni zamahuje iz sve snage i naglo zaustavlja nogu. Napadač pada. Pa gledaj u pasulj je li bio, ili nije. Da smo hteli da sami sebi namestimo penal, a da ne povredimo protivnika - tako nekako bi se to uradilo. Kriviti sudiju za to mi je nerealno.

To je moje viđenje - nisam bio na stadionu, možda grešim, ali najviše sam ljut na naše ovog puta. JESTE sudija navlačio, ali ljutiću se na sudiju kad vidim da su naši dali sve od sebe, igrali kako treba.

Nije ovo prvi put da kad se napalimo da ćemo nešto postići - Voša usere motku. Da mi religiozna ubeđenja to nisu branila, bio bih stavio crvenu na cigane (i ovako sam "opljačkao" kladionicu - za prvu pogodio da će biti barem 4 gola, a za drugu barem 3).
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 2:1

Post by Dejan »

Zurnal wrote:Рабреновић осуо паљбу: Европа не познаје „мог човека из Сурдулице”
9 дец, 2013

Радисав Рабреновић, генерални секретар Војводине, јетким монологом, осврнуо се на пораз од Црвене звезде у Београду:

– Ми, у Војводини, нисмо златиборске веверице да не знамо како Шекспиров „Отело” може да се режира на разне начине. Али, како год да радимо у српском фудбалу, са суровом истином суочићемо се чим изађемо на европску сцену. Пошто тамо нема „мог човека из Сурдулице”, кад се утакмица заврши, одлазимо у ћошак и постиђено настављамо са клечањем на кукурузу.

Искусни оперативац има јасан став:

– Војводини ово што је доживела у суботу није прво такво искуство. Навикли смо већ. Сећамо се финала купа са Црвеном звездом и Партизаном, па утакмице у Новом Саду када су нам поништена два гола, а човек који је одлучио да тако буде скинут с листе за сва времена… И тако се у овом нашем несрећном фудбалу већ година вртимо у кругу који смо сами зачарали. Све се своди на јефтине режије, перформансе и скечеве.

Војводина ће остати доследна ранијој политици.

– Ни после најновијег искуства нећемо се бавити узалудним послом, нећемо писати саопштења и тражити заштиту од ФС Србије. Нема потребе. Од фудбалске истине се не може побећи. Чекају нас ривали из Албаније и Лихтенштајна. Они ће, кад од њих наши клубови јуначки испадну, показати где нам је место. Како радимо, тако ће нам и бити. Не пролази у европском фудбалу оно што већ годинама радимо код куће, те наше лажи, преваре и буразерски марифетлуци – жестоко је закључио Радисав Рабреновић.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 2:1

Post by novosadjanin »

Zvanican zapisnik sa utakmice:
http://www.superliga.rs/index.php?optio ... a-20132014" onclick="window.open(this.href);return false;

OFK Beograd nema primedbi na sudjenje spasica?!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 2:1

Post by salefkv »

Voja wrote: p.s.s.zaboravih reci da je Poletanovic dao jednu izjavu posle koje bi svaki normalan novinar trebao pokrenuti bar jedno pitanje,ali sinoc... ta izjava je iskulirana :mrgreen:
Sta je konkretno izjavio?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 2:1

Post by Voja »

salefkv wrote:
Voja wrote: p.s.s.zaboravih reci da je Poletanovic dao jednu izjavu posle koje bi svaki normalan novinar trebao pokrenuti bar jedno pitanje,ali sinoc... ta izjava je iskulirana :mrgreen:
Sta je konkretno izjavio?
Pa u faoznu da nam nije dozvoljeno da igramo,da sudija nije dao Vojvodini da prenese loptu preko centra i da je to kod igraca stvorilo nervozu... i niko se nije setio pokrenuti u emisiji pitanje zbog cega takva izjava. Nego su svi redom tvrdili da je Zvezda razbucala Vosu :roll:
Image
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 2:1

Post by ДушанСП »

А шта ти Војо очекујеш од циганског дупелисца ћурчића,и осталих ликова који две реченица не знају да саставе.Све доказани стручњаци који не могу да раде ни у српској лиги запад.Мене ипак за нијансу више од близанаца нервирају клубови који им се склањају по декрету.Поред близанаца имамо још Војводину и Раднички из Ниша,а верујем да још поштено играју Вождовац и Чука јер им се ниједан није склонио.Ови остали служе да би близанци имали с ким да играју, и да им дају бодове с тим што се неки подједнако склањају и једном и другом близанцу.Ето то је фудбал у Србији,али неме везе смејаћу се на лето кад их буду тресле фудбалске величине из Литваније,Грузије...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 2:1

Post by Radoye »

Rivelinjo wrote:Sad, čak i da je sudija najobjektivniji, mogao je videti: odbrambeni zamahuje iz sve snage i naglo zaustavlja nogu. Napadač pada. Pa gledaj u pasulj je li bio, ili nije. Da smo hteli da sami sebi namestimo penal, a da ne povredimo protivnika - tako nekako bi se to uradilo. Kriviti sudiju za to mi je nerealno.
Pa valjda zato postoji cak 6 sudija na i oko terena - glavni, dva pomocna pored aut linije, dva iza gola i onaj cetvrti kod klupe za rezervne koji su svi u radio-vezi i konsultuju se medjusobno. Konacnu odluku donosi glavni, ali ako on nesto nije video ili nije 100% siguran valjda je jedan od ostale petorice video. Ili su svi bas onda gledali u neku plavusu sa tribine?
Rivelinjo wrote:To je moje viđenje - nisam bio na stadionu, možda grešim, ali najviše sam ljut na naše ovog puta. JESTE sudija navlačio, ali ljutiću se na sudiju kad vidim da su naši dali sve od sebe, igrali kako treba.
Ovo si u pravu, lose smo odigrali. Vranjes je bio kriminalno los, nije dva dobra pasa sastavio. Simona i Kaludjerka su odigrale ko pickice, a Zakula plivao kao Milorad Cavic na olimpijadi, iskupio ga taj odbranjeni penal ali kriv je za prbi gol plus konstantnu paniku pozadi.

Ostali su odigrali sasvim OK, u skladu sa svojim mogucnostima - Skule se trudio i grizao, sad sto njemu treba 6 zicera a ne 3 da bi met'o jedan, to je vec druga stvar. Radoja i Poletanovic su odlicni bili, Mare je pao u drugom poluvremenu kada se videlo da je popizdeo zbog sudijskog deljenja nepravde, Radoja celu odigrao na visokom nivou. Vule je grizao ko pitbul, kao sto ocekujemo od njega, i imao asistenciju za Mareta. Djuka i Jagos su danas pozadi odigrali bez svog uobicajenog kiksa. Mali Nastic isto bio dobar, nezasluzeno iskljucen nakon sumnjivog penala.

No ipak, malo je sve to, MORA bolje!!!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 2:1

Post by Boske87 »

Ne verujem šta pojedinci pišu :shock: .
Penal nije bio, kontakt je bio smešan, Nastić je zaustavio nogu na vreme i u ozbiljnim ligama se za ono ne bi svirao prekršaj ni na centru a kamoli penal :!: Sudijsko navlačenje je bilo ono najgore moguće vrste, 88 minuta je seckao igru, delio kartone, podmuklo svirao sve i svašta i nije nam dao da igramo a kad ni to nije bilo dovoljno izmislio je penal i isključio Nastića.
Neko je napisao da je Nastić bio slab, ne bih se složio, meni je Nastić u ove 2 utakmice dokazao da mu se mora dati ozbiljna šansa na proleće. Dečko ima štofa, igra sve slobodnije i zrelije, polako prevazilazi tremu i dečije bolesti, u budućnosti bi mogao biti najbolji levi bek lige. Pa jeste li videli kako se rasplakao nakon isključenja i psovao :shit: Spasiću se po spisku, momak igra svim srcem za naš klub i šta više treba da tražimo.

Isto tako danima se pisalo o magičnom Delaču i slabom Žakuli iako nas je ovaj drugi održao u životu i spasao bruku (u određenoj meri) u zadnjih par kola. Žakula jeste krivac za gol i slab je prilikom prekida ali iste takve gluposti je pravio Delač u 10-tak utakmica što je odigrao. Možda je subjektivan osećaj ali ja sam bio spokojniji kada je Žakula na golu, daleko od toga da je dugotrajno rešenje.

Poletanović je odigrao odlično ali nije imao pravog Vranješa pa je sredina totalno podbacila, naša krivica za poraz je 50%.

Rabren je samo dobar za pisanje ovih saopštenja i medijsko prepucavanje. Ironija je što retardi (srpska sportska javnost) ne shvata da je pominjanjem Lihtenštajna Rabren svesno uključio i Vojvodinu u to brukanje koje jeste posledica blizanački režiranog šampionata. Čovek je rekao jednu veliku istinu ali to nije dovoljno da retadirani navijači blizanca shvate, njima je najvažnije da komšiji crkne krava a ostale ovce su samo statisti kako bi imali privid krda u nikad regularnijoj ligi.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 2:1

Post by Rivelinjo »

Boske87 wrote:Pa jeste li videli kako se rasplakao nakon isključenja
Mlakonja? :roll:

Evo, ovaj se borio za svoj klub, al' nisam video da se rasplakao za neko isključenje:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=XXPX34-wa9s[/video]
Boske87 wrote: Poletanović je odigrao odlično ali nije imao pravog Vranješa pa je sredina totalno podbacila, naša krivica za poraz je 50%.
Tako je. I treba poći od sebe. Svaljuje se priča na sudije - ćuti i gledaj sebe. Koliko sam bio ljut na lopove - sudije i mafiju - za onaj kup protiv kluba koji se zove "Partizan", toliko sam sad ljut na naše što su usrali istorijsku priliku. Što nisu uradili svoj deo posla - čast izuzetcima, ali tako se ne igra fudbal, ne dobijaju teške utakmice u gostima.
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 2:1

Post by ragazzi di Neoplanta »

Postoji razlika izmedju fudbalera koji se bori za klub i kvazi fudbalera kojem je svaki start bio ili sa obe noge ili čista djončina... Možemo se mi ovde diviti ludoj družini i takvima, ali da kažeš za malog Nastića da je mlakonja, ne možeš.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Locked