VOJVODINA u Evropi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Mon Jul 31, 2023 3:25 pm Mi samo ovim pokušavamo da što više ljudi koji se dvoume oko toga da li da odu ili ne ipak poguramo da prevagnu na stranu odlaska na stadion.
Ma za to nema potrebe, ko je odlucio ici ce i niko ga nece odvratiti od namere, ko nece da ide niko ga putem foruma ne moze ubediti da promeni misljenje.
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Mon Jul 31, 2023 3:27 pm
Deep Purple wrote: Mon Jul 31, 2023 3:25 pm Mi samo ovim pokušavamo da što više ljudi koji se dvoume oko toga da li da odu ili ne ipak poguramo da prevagnu na stranu odlaska na stadion.
Ma za to nema potrebe, ko je odlucio ici ce i niko ga nece odvratiti od namere, ko nece da ide niko ga putem foruma ne moze ubediti da promeni misljenje.
Iznenadio bi se koliko ljudima treba “malo” da bi ih podstakao na nešto. Zato ko god se dvoumi na stadion :mrgreen:
Cane
Posts: 1097
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Cane »

Uz sve ovo što nas prati u poslednje vreme i što nam smeta, a možda dobrim delom i baš zbog toga. Vidimo se u četvrtak na jedinom pravom mestu!
Sva priča o tome smeta mi ovo ili ono, bojkotujem kao nešto pa time iskazujem stav je po mom shvatanju goli k.... pa ne bi gubio vreme na komentarisanje toga.
Kakva uprava i gluposti, koga briga za to ako si zaista navijač, posebno u ovakvim situacijama i povodima.
Ja sam dolazio na sve utakmice i kad je pumpadžija vodio klub. Goreg zlikovca prema klubu od njega ne mogu zamisliti, ali mi nije padalo na pamet da bojkotujem bilo šta, tako da su mi sve priče da sada nešto treba iskazati nedolaženjem na stadion totalna budalaština.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Mon Jul 31, 2023 3:25 pm P.S pogledaj podkast :cheers:
Au vec kaskam sa mnogo materijala, a i ti prelozis podkast od 3 sata :mrgreen: Al videcu, ako ne zaboravim mozda i pogledam.

Neeego da te pitam, koju poziciju u timu imao Busnic protiv zvezde?
Image
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by torrente »

ja dolazim sa ekipom koja je 50+ zbog inata, zbog Vojvodine,zbog toga sto volim da sam drugačiji od većine koje navija za 2 kluba,zbog Vujadina Boškova,zbog svih mojih koji su ziveli u Vojvodstvu Serbskom i koji su navijali za Vojvodinu,i koji se nisu promenili...
1500 dindzi nije mnogo,a razmazenim ljudima svasta smeta i trazi razlog u svemu...Meni nije tesko da predjem skoro 100 km.da bi gledao Vojvodinu i pritom potrosim jos par puta po 1500 din.,a uspavanim navijacima iz mesta odakle je Vojvodina je mrsko, i smislja razlog zasto ne doci,i posle pukne na cugi 2000 za turu pica...ajde da ne kenjamo vise !!!
Idemo svi zajedno ,pa u četvrtak da prodjemo dalje!!!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Voja »

Ajd napisite kojih 11 startera ocekujete!?
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Mon Jul 31, 2023 3:40 pm Ajd napisite kojih 11 startera ocekujete!?
Na pitanje iznad kao neki libero između veznog i štopera.

Carević

Antonijević Traore Crnomarković Lazarević

Kajević Zukić

Nikolić

Radulović Čumić
Vukić

Možda i stavi Baraya umesto Radulovića ali osećam da će biti ovo Batakov izbor. Mada ne bih se začudio da ubaci Malbašića ali mislim da ni Batak nije toliko “lud” Mlabašić zadnjih 20 min ako bude bilo potrebe.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1438
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Uvek sa tobom »

Слажем се са Деепом само бих у четвртак пре ставио Бараја, Радуловић са клупе, а у недељу Радуловића од старта ипак је он звездино дете.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by churguzijanac »

Ja bih uvek dosao i ćaleta bi poveo, tačno da je bilo 5-1 na Kipru.
Gledam ivanjice i kojekakve surdulice, a da ne ispratim Vošinu evropsku utakmicu uživo.
User avatar
Djisa
Posts: 1234
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Djisa »

Deep Purple wrote: Mon Jul 31, 2023 3:47 pm
Voja wrote: Mon Jul 31, 2023 3:40 pm Ajd napisite kojih 11 startera ocekujete!?
Na pitanje iznad kao neki libero između veznog i štopera.

Carević

Antonijević Traore Crnomarković Lazarević

Kajević Zukić

Nikolić

Radulović Čumić
Vukić

Možda i stavi Baraya umesto Radulovića ali osećam da će biti ovo Batakov izbor. Mada ne bih se začudio da ubaci Malbašića ali mislim da ni Batak nije toliko “lud” Mlabašić zadnjih 20 min ako bude bilo potrebe.
Tu postoje dve dileme. Da li je Kajevic spreman za celu utakmicu i da li pocinju Baraj ili Radulovic. Ostalo je jasni.
Kup je nas!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by gospodinFKV »

Golman i odbrana su vise nego jasni.
Ne bi me cudilo da pocnemo sa Zukicem i Nikolicem kao sesticom i osmicom, jer Kajevic prosto mozda nije spreman da pocne, a da ispred njih imamo Radulovica, Baraja i Cumica. Spic je ionako igrac manje, ko god to igrao, dok ne registrujemo Bolingija.
User avatar
Maki
Posts: 1178
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Maki »

Nadajmo se samo da će naš toliko hvaljeni napad konačno proraditi kada je najvažnije i postići ta tri ili četiri gola koja nas vode dalje.
Mislim da nam je trenutni napad mnogo slabiji nego prošle godine, jer su otišli Simić, Milošević, Kabić i NN. Stvorili smo dosta zicera u poslednje dve utakmice, ali dali samo jedan gol i to Zukić.
Siguran sam da će Čumić dati bar jedan u četvrtak, ali to je premalo. Od koga očekivati ostale golove, od Malbašića, Baraja Radulovića, Ivanovića, Vukića, Vukčevića? Jako teško.
Više se uzdam u Nikolića, Zukića, Kajevića i Milosavljevića, koji su po opštim ocenama najslabiji deo tima.

Što se tiče sastava, i ja očekujem ovaj koji je Deep najavio. To je najbolje što imamo u ovom trenutku.
Marko93
Posts: 555
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Marko93 »

Mirisim het trik Vukica
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Turija »

Oko sastava ima malo manevra. Prilicno je jasno.
Tu bih jos pridodao nekih 20-30 minuta za Jovanovica, koji moze nesto dobro uraditi. U Beogradu je lepo ubacio u sansu Radulovica.
Generalno, stavio bih pre u startere Baraja, nego Radulovica (a i uigraniji je sa nasim igracima).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
VošaNS
Posts: 854
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by VošaNS »

Deep Purple wrote: Mon Jul 31, 2023 3:47 pm
Voja wrote: Mon Jul 31, 2023 3:40 pm Ajd napisite kojih 11 startera ocekujete!?
Na pitanje iznad kao neki libero između veznog i štopera.

Carević

Antonijević Traore Crnomarković Lazarević

Kajević Zukić

Nikolić

Radulović Čumić
Vukić

Možda i stavi Baraya umesto Radulovića ali osećam da će biti ovo Batakov izbor. Mada ne bih se začudio da ubaci Malbašića ali mislim da ni Batak nije toliko “lud” Mlabašić zadnjih 20 min ako bude bilo potrebe.
Upitno jel Kajević spreman za ceo meč,ako nije jasno je da će igrati Milosavljević,umesto Radulovića treba da krene Baraj,Malbašić zadnjih 20,25 ako bude potrebe
Post Reply