30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

fare
Posts: 2834
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, sreda 17h

Post by fare »

Evo sastava timova po mozzartu : http://www.mozzartsport.com/iz-minuta-u ... -na-klupi-" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Salvador
Posts: 1085
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, sreda 17h

Post by Salvador »

Nekoliko crtica iz prvog:
- nasi ne pevaju, oni pevaju 'velibor dunjic' :shit:
- zasto ne igraju babic, milinkovic i radoja? stvarno ne razumem..
- sudija .. (ali to ne vredi komentarisati). btw, ono sa alivodicem nije bio ofsajd, a tu bismo samo tako dali gol
- opet igramo nonsalantno, da igramo muski, dali bismo bar dva gola. veselinovic slab..
Last edited by Salvador on Wed May 28, 2014 5:48 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Stexman
Posts: 2591
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, sreda 17h

Post by Stexman »

Ne videh nesto Kosanovica na klupi? Jel sam pogresio ili su ga sklonili "oni"?
Igra odlicna, rezultat katastrofa! Definitivno nam treba napadac!
fare
Posts: 2834
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, sreda 17h

Post by fare »

Salvador wrote:Nekoliko crtica iz prvog:
- nasi ne pevaju, oni pevaju 'velibor dunjic' :shit:
- zasto ne igraju babic, milinkovic i radoja? stvarno ne razumem..
- sudija .. (ali to ne vredi komentarisati)
- opet igramo nonsalantno, inace bismo dali bar dva gola
Pa valjda su sa mladom reprezentacijom ?
User avatar
Salvador
Posts: 1085
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, sreda 17h

Post by Salvador »

Ja cu vise poludeti od te nonsalancije nasih igraca. Mogli smo zgaziti ovu boraniju 5:0 sa malo ozbiljinijim pristupom.

Edit: Nadam se boljim danima sa novom Vojvodinaskom upravom, ovako ne ide..
Last edited by Salvador on Wed May 28, 2014 6:53 pm, edited 1 time in total.
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, sreda 17h

Post by Akcent »

I Kosan je sa reprezentacijom, kao i Pankov.
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
fare
Posts: 2834
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by fare »

Sa reprezentacijom U 19 se nalaze Vanja Milinkovic Savic, Sergej Milinkovic Savic,Mijat Gacinovic,Srdjan Babic,Radovan Pankov a sa njima je i Kosanovic igrali si protiv Turske kvalifikacije .
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by laki »

Nisam zadovoljan rezultatom jer kad god smo krenuli malo ozbiljnije u napad napravbili smo odlicnu sansu za gol ili dali isti! I onda stanemo kao retardi. Onda primimo gol pa opet navalimo i opet ga damo lagano i opet stanemo! Ej, gde je tu logika?!

Ne kazem da se momci nisu trudili ali se videlo da je bilo pojedinaca koji su zeleli najvise da se utakmica sto pre zavrsi ako je moguce. Mada je bilo i onih koji su se bas trudili.
JA NE MOGU DA VERUJEM DA JE OVA RASPALA zvezda SAMPION DRZAVE!!!!

Utisak dana je represija i tortura smrdljivih organa reda nad domacim navijacima! Ja mislim da kad bih nekome pricao to ko nije iz Srbije on bi mislio da sam ja sisao s uma!
ACAB!
Image
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1478
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by Neizlecivi »

Mislim da nikada opustenije i bez manje nervoze nisam odgledao nasu tekmu. Fuzbal solidan, moglo je i bolje al ajde... Popara lep gol dao, ali je decko kao muva bez glave do tada bio, jako se slabo krece i gubi u prostoru, borbenost mu je veliki plus. Ostali sasvim solidni sto se mene tice.
Sto se nas tice ovo je slika i prilika naseg grada. Od 5000 ljudi, mozda 500 Slaninara. Nista se ni vise ne moze ocekivati, kad nas ni protiv drugih ne bude vise. Nisam opsednut time koga je vise ciji je grad, ko ga pusi i tako to... Oni su najobicnije jajare koje u mahovima furaju fazon cigana ludaka, budu opasni i frajeri dva dana godisnje... Nego nas 500 koji smo bili danas tu, treba da se okrenemo sebi, da shvatimo ko smo i sta smo i da nekako vratimo onaj dobri duh slaninara koji nas je godinama krasio. Time sto se sa zapada celu tekmu peva jebi cigane, zvezdu da mi ponude i slicno postajemo isti sljam kao i ovi seoski djilkosi. Ima nas mnogo vise od ovog danas, nego su ljudi izgubili zelju za fudbalom. Ta zelja se nece vratiti nikako, osim sirenjem ljubavlji prema klubu! Nikada nismo bili ti koji su zbog titula, fazona, mode ili na kraju mrznje, bili tu na stadionu. Zabole me za ove retarde sa istoka, na kraju i sa zapada, zabole me za svakog smrada iz bg, zabole me za sve, ali mi pod hitno moramo da se osvestimo i dodjemo sebi. Da vratimo onaj nas prepoznatljiv-originalni stil. Samo tako cemo sacuvati ovaj nas klub od raznog sljama i samo tako cemo opet "ustati"... kako ono bese? Malo nas je, al smo go**a!




I za kraj da pozdravim mamu svakom ko ima bilo kakav udeo u organizaciji utakmice.
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by Baltazar »

Idiotski termin kada već utaknica nije ništa rešavala. Nemojte se porediti sa njima, jer nismo za poređenje.
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by novosadjanin »

Jel to Luka Lukovic uzeo dres od Mijailovica? :dance2:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
fare
Posts: 2834
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by fare »

Ne smem ni da zamislim kako bi smo ih pokidali da su nam bili Babic,Sergej,Mijat i Radoja :D .
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by kafe bagdad »

Neizlecivi wrote:Mislim da nikada opustenije i bez manje nervoze nisam odgledao nasu tekmu. Fuzbal solidan, moglo je i bolje al ajde... Popara lep gol dao, ali je decko kao muva bez glave do tada bio, jako se slabo krece i gubi u prostoru, borbenost mu je veliki plus. Ostali sasvim solidni sto se mene tice.
Sto se nas tice ovo je slika i prilika naseg grada. Od 5000 ljudi, mozda 500 Slaninara. Nista se ni vise ne moze ocekivati, kad nas ni protiv drugih ne bude vise. Nisam opsednut time koga je vise ciji je grad, ko ga pusi i tako to... Oni su najobicnije jajare koje u mahovima furaju fazon cigana ludaka, budu opasni i frajeri dva dana godisnje... Nego nas 500 koji smo bili danas tu, treba da se okrenemo sebi, da shvatimo ko smo i sta smo i da nekako vratimo onaj dobri duh slaninara koji nas je godinama krasio. Time sto se sa zapada celu tekmu peva jebi cigane, zvezdu da mi ponude i slicno postajemo isti sljam kao i ovi seoski djilkosi. Ima nas mnogo vise od ovog danas, nego su ljudi izgubili zelju za fudbalom. Ta zelja se nece vratiti nikako, osim sirenjem ljubavlji prema klubu! Nikada nismo bili ti koji su zbog titula, fazona, mode ili na kraju mrznje, bili tu na stadionu. Zabole me za ove retarde sa istoka, na kraju i sa zapada, zabole me za svakog smrada iz bg, zabole me za sve, ali mi pod hitno moramo da se osvestimo i dodjemo sebi. Da vratimo onaj nas prepoznatljiv-originalni stil. Samo tako cemo sacuvati ovaj nas klub od raznog sljama i samo tako cemo opet "ustati"... kako ono bese? Malo nas je, al smo go**a!

I za kraj da pozdravim mamu svakom ko ima bilo kakav udeo u organizaciji utakmice.
Ne znam samo koji je to naš prepoznatljiv stil kojim ćemo se suprotstaviti udbaško komunističkoj tvorevini sagrađenoj na leševima poštenih građana Kraljevine Jugoslavije 1945. Da ne treba možda da ih nudimo pićem na zapadu uz dobrodošlicu sa razglasa? Dogod se ne uvede red i dogod gostujući navijači budu mogli da dolaze na zapad, samo oštro i bez pardona!
ssnigd
Posts: 3407
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by ssnigd »

novosadjanin wrote:Jel to Luka Lukovic uzeo dres od Mijailovica? :dance2:
Jeste maleni je jedva docekao i bio presrecan. Inace je i dosao iz zvezde kod nas pa da kazem da je donekle i ocekivano. No, ovome se mora maksimalno stati na put.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
N13
Posts: 2070
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by N13 »

Zadovoljan sam utakmicom i zalaganjem. Par gresaka, koje su nas kostale golova, ali opustanje treba i razumeti buduci da nije bilo rezultatksog znacaja. Nema nekog velikog pritiska, igrao se fudbal, otvoreno. Odlične akcije kod naših golova, stvarno deca igraju aktraktivnu pas igru... samo da ostanu što duže na okupu.

Ipak, kao što neko reče, utisak je ono što policija uradi nama. Više od pola sata nas držali zaključane na ulazu 5 i 6, čekajući da cigani prođu ulicu Dimitrija Tucovića... dobro neko prokomentarisa to "Da li čekamo da prođu Dimitrija Tucovica u NS ili beogradu?". Prosto neverovatno kako u Novom Sadu svi imaju prednost u odnosu na domaće navijače. Morao sam da plaćam je*eni taxi da bih stigao na autobus...
Locked