6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina 1:1

User avatar
Salvador
Posts: 1085
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina, sreda 19h

Post by Salvador »

Stamenic je odlican igrac, posebno ako se u obzir uzmu godine i manjak iskustva.
U prvim utakmicama ove sezone igrao odlicno, posle na to mesto stavljen Puska koji je bio najslabija karika u skoro svim mecevima, a sada Vukcevic koji nista nije pokazao.
Po meni Stamenic i dalje najbolje resenje za levo krilo.

Inace, stvarno mi nije jasno sto su dovodili Vukcevica ako se ne misli ozbiljno napadati prvo mesto, kao sto vidimo da je slucaj.
Do juce nije bilo para i stedi se, a sada se nepotrebno gomilaju igraci, a bodovi prepustaju bez ikakvog nerviranja.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1115
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina, sreda 19h

Post by naseljekolumbija »

биће тешко,биће 0:3
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina, sreda 19h

Post by limanfkv »

Uopste ne sumnjam da ce Stamenic eksplodirati kad-tad. Gotovo svi veliki igraci iz nase omladinske skole najpre su bili zestoko pljuvani, da bi im se kasnije nizale pohvale. Mrzi me sada da vadim sta se sve pisalo za Kacara, Brku, Medu... Potrebno je samo istrpeti taj period prilagodjavanja. Nijedna greska igraca od 18 godina nije velika, potrebno je samo istrpeti taj period.

Sto se tice samog susreta nisam optimista. Ne vidim zasto razigravamo igrace tamo neke ljubljanske Olimpije, kada imamo vise nego korektno resenje iz nase skole. Takvi igraci, kao i igraci poput Ozegovica gde klub ima samo 50% vlasnistvo ugovora, moraju debelo da odskacu od ostalih kako bi imali mesta u timu. Ne vidim poentu davanja najvece plate u klubu Mrdakovicu, ako ce da sedi na klupi.

Sklanjanje Comija sa njegove pozicije na krilo je verovatno i ponajveci kretenizam koji sam video od kad pratim Vojvodinu. O sramoti da ne govorim. Djavo-tikve-bostan.

Ocekujem i novu kombinaciju na stoperskom paru, dugo je nije bilo. Ko da je to neka bitna pozicija u timu, mozes misliti. Cemu Peric ? Nije doveden za prvog golmana, a tu su Kordic, Zakula, Rockov (valjda sam dobro napisao), i bog sam zna jos koliko?
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina, sreda 19h

Post by Dejan »

Stamenic je veliki potencijal i verovatno vec sada najbolje resenje na svojoj poziciji!
User avatar
Djisa
Posts: 1215
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina, sreda 19h

Post by Djisa »

Dejan wrote:Stamenic je veliki potencijal i verovatno vec sada najbolje resenje na svojoj poziciji!
A to je?
Kup je nas!
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina, sreda 19h

Post by Turija »

limanfkv wrote: Sto se tice samog susreta nisam optimista. Ne vidim zasto razigravamo igrace tamo neke ljubljanske Olimpije, kada imamo vise nego korektno resenje iz nase skole. Takvi igraci, kao i igraci poput Ozegovica gde klub ima samo 50% vlasnistvo ugovora, moraju debelo da odskacu od ostalih kako bi imali mesta u timu. Ne vidim poentu davanja najvece plate u klubu Mrdakovicu, ako ce da sedi na klupi.

Sklanjanje Comija sa njegove pozicije na krilo je verovatno i ponajveci kretenizam koji sam video od kad pratim Vojvodinu. O sramoti da ne govorim. Djavo-tikve-bostan.

Ocekujem i novu kombinaciju na stoperskom paru, dugo je nije bilo. Ko da je to neka bitna pozicija u timu, mozes misliti. Cemu Peric ? Nije doveden za prvog golmana, a tu su Kordic, Zakula, Rockov (valjda sam dobro napisao), i bog sam zna jos koliko?
Složio bih se sa gore napisanim.
Prvo ovo sa Ćomijem i Stamenićem.
Ćomi ne sme biti igrač koji nema standardnu poziciju u timu i biti zakrpa loše selekcije u prelaznom roku, kada smo dovodili sve i svašta, a ne ono što nam treba.Tako se ne postupa sa najboljim igračem i Kapitenom, kao i sa najperspektivnijim našim mladim igračem Stamenićem, zbog traženja mesta za Vukčeviću ili Puškarića (koji sad kao da više ne postoji za Vošu, slično Periću).
Što se tiče štopera, ja bih u JSL takmičenju uvek pre stavio Dingu, nego Pankova.
Od Dinge će biti stoper, a od Pankova ne verujem, jer nema predispozicije za tu poziciju.Na kraju ne bih žrtvovao Pankova, ali mislim da bi nam bio korisniji na zadnjem veznom umesto Sekulića ili na bekovskoj poziciji.
Pošto je sada došao Antić, mislim da tu nema mesto, a na desnom isto tako, jer mi se čini da je Lakićević tu mnogo jači i od Pankova i od Vasilića (koji meni izgleda kao da ima 30 i koju godinu, prema kretanju po terenu).A bek, preko 30 godina, mora biti Roberto Karlos da bi igrao na tom mestu.
Pankov sigurno ima bolju tehniku, snagu i pas igru od Sekulića.Ako ga ne želimo izgubiti (a bila bi šteta), mora mu se naći mesto na kojem može da odskoči svojim potencijalom i godinama.
Inače, od utakmice sa Jagodinom očekujem poraz, osim u slučaju neke dogovorene matematike sa crvenim blizancem.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina, sreda 19h

Post by Marcello »

Stamenić je imao dosta zdravstvenih problema, nije trenirao 100%, Zaga ga je zato štedeo, a to se, naravno, odrazilo i na formu. Po meni, dečko je veliki potencijal.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina, sreda 19h

Post by ŠoneVoša »

churguzijanac wrote:Meri je fit, nadam se bar za pola sata u Svetozarevu.
Meri nije otputovao sa ekipom, neće igrati sutra.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina, sreda 19h

Post by trelos gia fcv »

Necemo videti ni Perica, ni Zakulu, ni Antica, ni Mrdakovica, ni Pekarica, ni Meria.
Ko razume sta se u klubu desava, shvatice.
Ende.
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1478
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina, sreda 19h

Post by Neizlecivi »

http://www.butasport.rs/fudbal/dzon-mer ... 90-minuta/" onclick="window.open(this.href);return false;
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina, sreda 19h

Post by Vasa »

Idemo momci,iznad ste svih koji vas vode,sada kada je tesko pokazite koliko mozete a mozete! :lala:
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina, sreda 19h

Post by Dejan »

Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina, sreda 19h

Post by Danilo »

Jel ima prenos
User avatar
N13
Posts: 2070
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina, sreda 19h

Post by N13 »

Izgleda da nema...
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1478
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina, sreda 19h

Post by Neizlecivi »

Lomimo i dalje sa stilom.
Na golu opet Kordic.
Bekovi isti,Vasilic i Nastic, stoperi Dinga i Rosic.
Vezni Sekulic i Maksimovic.
Potom Palocevic Ivanic i Stanisavljevic, dok je u spicu Ozegovic.

Jedna jedina promena je Dinga. Ako ja ne gresim.
Locked