22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

User avatar
Turija
Posts: 10796
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota u 18h

Post by Turija »

Evo kako se dozivljava ovaj derbi i FKV u sportskom narodu.
Sta tek mi da kazemo?

https://mondo.rs/documents/2502743/comm ... revoz.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
N13
Posts: 2083
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota u 18h

Post by N13 »

Kada vidim ovo, pozelim samo da pobedimo ovaj mec, pa mi ne bi bilo krivo da do kraja sezone sve izgubimo...
Izginite na terenu, samo bez straha!
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota u 18h

Post by AntonioKasano »

Ako se utakmica ne resava van terena, nema nikakvog razloga da neko ne moze da ih pobedi. Nisam hteo da pisem o fudbalu, jer u ligi gde se pre pocetka u nekoj kancelariji dodeljuju brojevi na tabeli od 1-4 to nema bas puno smisla ali ipak samo dve recenice. Ova ekipa crvene petokrake 1945 narocito sad bez Marka Marina da igra ciste utakmice bez pomoci sudija i protivnickih uprava ne bi mogla da ima 1 a ne 11 poena vise od zlog brata blizanca vec bi imala u najmanju ruku i neki poen manje od doticnih.
User avatar
Turija
Posts: 10796
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota u 18h

Post by Turija »

Odbrana im je suplja i nesigurna, kao i kod Milojevica, ali u domacem prvenstvu, gotovo, nesavladiva. Kako to, jasno svima.
A valjda je vec i Borjana napustila Fortuna? Dugo se druzila sa njim.
Videcemo, sve to, u subotu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3419
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota u 18h

Post by ssnigd »

cz je najvece smece na zemaljskoj kugli i zelim im sve najgore.
A mi samo da vidimo, hocemo li odmah spustiti cega ili na stadionu, kada svi skupa budemo pozdravljali Dejana Stankovica.
Lale cigane vodi nas do titule.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota u 18h

Post by Dragojlo »

Kvota na nas, naravno,dva dana pre utakmice kao da ZVEZDA igra protiv Tekstilca iz Odžaka.... :oops:
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota u 18h

Post by Душан »

Људи немојте се ложити, као да не знате о чему се ради. Цигани већ воде 2:0. на дан утакмице већ буде 3:0 а даље већ како буду хтели. Не говорим о намештаљци већ о главама наших фудбалера.
User avatar
Djisa
Posts: 1225
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota u 18h

Post by Djisa »

Душан wrote:Људи немојте се ложити, као да не знате о чему се ради. Цигани већ воде 2:0. на дан утакмице већ буде 3:0 а даље већ како буду хтели. Не говорим о намештаљци већ о главама наших фудбалера.
Dok svevisnji nije dosao na vlast, nije bas tako bilo, tako da ima veze sa namestaljkom itekako!
Kup je nas!
User avatar
Turija
Posts: 10796
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota u 18h

Post by Turija »

Za svaki slucaj tu je i piper i to x2, pa siroki...i preposteni Posmatrac.
Sve je spremno za spektakl.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota u 18h

Post by pedjans »

Neće se moći sakriti sklanjanje, kao što se nije sakrilo ni u prvom delu sezone. Dakle, videće se da li ćemo igrati ili ćemo jednostavno pokloniti bodove.

Kao što sam rekao, naš način igre će sve pokazati, nije uopšte bitno da pobedimo ili uzmemo bod, bitan je pristup igri i borbenost.

Često smo gubili u prošlosti, i uglavnom su imali bolji tim, ali sklanjanje je produkt novih vremena - ranije smo ih bar istukli, i kad smo gubili.

Pada mi na pamet utakmica iz sezone kad smo ispali, 1985/86, kada smo ih dobili 4:1 i dobro istukli, iako smo imali loš tim i bili ubedljivo poslednji u ligi.
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota u 18h

Post by AntonioKasano »

Treba pogledati utakmicu u jesenjem delu sezone i sve ce biti jasno. Ogromna razlika izmedju dva poluvremena u zalaganju. Videcemo sta su smislili za subotu, a mozda su naslednici Nikole Bugarcica dovoljno ubedjeni u pobedu da ne moraju da se bave radnjama oko terena, mada sumnjam ipak im je to u krvi jos od nastanka :mrgreen:
User avatar
Turija
Posts: 10796
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota u 18h

Post by Turija »

Pedja, nismo mi bili te 85/86 igracki losi, nego jaka liga.
Tesko je bilo pobediti bilo koga i kod kuce, a tek na strani.

Mislim da je tu bilo jos nekih ,,faktora".
Je l' te godine bio slucaj ,,Miralem Zjajo"?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9876
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota u 18h

Post by Voja »

A sta ako mi njih pobedimo?
Image
User avatar
Turija
Posts: 10796
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota u 18h

Post by Turija »

Voja wrote:A sta ako mi njih pobedimo?
Ha, haa.
Evo, malo sam guglovao slucaj Zjajo, pa da se podsetimo:

http://www.fkvojvodina.com/vesti.php?id ... o%E2%80%9C" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9876
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota u 18h

Post by Voja »

Turija wrote:Za svaki slucaj tu je i piper i to x2, pa siroki...i preposteni Posmatrac.
Sve je spremno za spektakl.
Recimo da sam neki faktor u zvezdi,bas ovako bih odigrao.... pun stadion,sve moj ljudi na terenu i okolo,javnost se vec predala jer se ishod zna,jer ipak igra se sa sestricom... a posto imam ogromnu zalihu,mnoooogo vise dobijam ako izgubim i zapusim usta svima,dokazem da igramo posteno,nego da pobedim,a i sestrici pomognemo.... dobra je ona,pamtice ona,vratice.... kazem JA bih ovako nastupio :)
Image
Locked