38. kolo: Proleter - VOJVODINA 2:0 (0:0)

User avatar
slanobarac
Posts: 3584
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 38. kolo: Proleter - VOJVODINA, sreda 18.30

Post by slanobarac »

Turija wrote:
slanobarac wrote:Ispravka. Deep Purple je u pravu. Postoji pravilnik za takmičarsku sezonu 20/21. Gleda se međusobni skor. :cheers:
Zar si sumnjao u kolegu Deep Purple?
:cheers:
Nikako :D
Idemo onda do nove pobede, rekorda, trećeg mesta....... samo nebo je granica. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 38. kolo: Proleter - VOJVODINA, sreda 18.30

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote:
Turija wrote:
slanobarac wrote:Ispravka. Deep Purple je u pravu. Postoji pravilnik za takmičarsku sezonu 20/21. Gleda se međusobni skor. :cheers:
Zar si sumnjao u kolegu Deep Purple?
:cheers:
Nikako :D
Idemo onda do nove pobede, rekorda, trećeg mesta....... samo nebo je granica. :cheers:
Prenos na Novosadskoj izgleda da sad ona jedna jadna kamera ima potrebne tehnologije za preuzimanje signala. To sam pogresio :mrgreen:
Da se Lalat oprosti sa tri boda i da se malo hvali trecem mestom na konferenciji. :cheers:
User avatar
slanobarac
Posts: 3584
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 38. kolo: Proleter - VOJVODINA, sreda 18.30

Post by slanobarac »

"Štuca" li i vama novosadska tv?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 38. kolo: Proleter - VOJVODINA, sreda 18.30

Post by Turija »

slanobarac wrote:"Štuca" li i vama novosadska tv?
Samo tako. Svakih par sekundi.
Domaca tehnika 21 veka :oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 38. kolo: Proleter - VOJVODINA, sreda 18.30

Post by Deep Purple »

Stucne pa odmah nakon toga bude glasno na trenutak... Prebacio sam na mutliprenos koji je kasnio 15 minuta zbog gle cuda proslave titule :shit:
Amaterska televizija.
User avatar
slanobarac
Posts: 3584
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 38. kolo: Proleter - VOJVODINA, sreda 18.30

Post by slanobarac »

Peticiju da potpišemo da ovi više nikada ne prenose Vošu.
Inače koliko sam čuo Lalatović već spakovao kofere i ne vodi tim protiv Proletera. Možda otišao u Suboticu?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
fare
Posts: 2834
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 38. kolo: Proleter - VOJVODINA, sreda 18.30

Post by fare »

Ovo šta radi Novosadska je tragikomično kao da gledam Bangladešku ligu :?
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 38. kolo: Proleter - VOJVODINA, sreda 18.30

Post by Turija »

Kanda su popravili veze? Ali mi nismo igru, za sada.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3584
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 38. kolo: Proleter - VOJVODINA, sreda 18.30

Post by slanobarac »

Igra na nivou radničkih sportskih igara 70-tih. Ko će predstavljati gasnu industriju u Banji Koviljači?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
fare
Posts: 2834
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 38. kolo: Proleter - VOJVODINA, sreda 18.30

Post by fare »

Ako nam je ovo ekipa za sledeću sezonu kukala nam majka :shock: Ali glavna vest dana da je smrad ispao :cheers:
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 38. kolo: Proleter - VOJVODINA, sreda 18.30

Post by Turija »

fare wrote:Ako nam je ovo ekipa za sledeću sezonu kukala nam majka :shock: Ali glavna vest dana da je smrad ispao :cheers:
Auu, bas, bas lose.
Najveci protivnik nasim igracima je lopta i ideja sta ce sa njom i u kom pravcu krenuti.

Kraj jedne mucne sezone, iako smo izborili pravo za Ligu konferencije.
Neverovatno je koliko lose i napamet centriramo i ono malo lopti u napadu i prekidima.
Najvise se batrgamo sa loptom da je smirimo i dodamo saigracu..
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1115
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 38. kolo: Proleter - VOJVODINA 2:0 (0:0)

Post by naseljekolumbija »

Очајан други део сезоне. Сви су криви за то а највише ова управа и већина људи у њој недорасли клубу као што је Војводина
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 38. kolo: Proleter - VOJVODINA 2:0 (0:0)

Post by Voja »

naseljekolumbija wrote:Очајан други део сезоне.
Ajd da se i ja ukljucim posle duzeg vremena :mrgreen: Malo sam na neki nacin "digao ruke" od Vose,al se dobro secam da sam analizirajuci raspored na startu rekao da cemo u prvom delu sezone osvojiti 70% bodova,a da ce drugi deo biti pretezak. E sad dal sam pogodio bas procentualno pojma nemam.
Ovde se pisu uvek iste stvari,prvo kukanje da se klincima da sansa,pa onda kukanje kako su klinci losi.
Godinama se zavaravamo da imamo dobru skolu,da smo dobro organizovan klub,da smo veliki klub...
i dok ne prihvatimo realnost nema iskoraka.
Zivimo u nekom izmisljenom svetu gde se gubi osecaj realnosti. Sto pre shvatimo koliko smo MI SAMI losi u svakom smislu,to cemo pre iskoraciti... a to ce biti verovatno nikada.

Mogao bih sad celu noc da kuckam,a ne znam ni odakle da krenem,ni gde da se zaustavim...
Nije to sad ni bitno...
ove sezone smo bili cirkus u cirkusu,i licno me sramota zbog toga. I ova asistencija Knezevica je pravi pecat na nasu sezonu. Tako smo i izgledali,da se jednostavno u svakom momentu u sezoni sa nama moglo samo sprdati.Jedini Lalatov plus ove sezone je samo to sto je bio bas takav na konferencijama i sto je obican ljubitelj fudbala mogao preko Lalata da oseti kakav smo mi ustvari klub,da se ne zivi u nekim zabludama kako smo brend,velicina i td.

Ustvari skracujem.... necu da se nerviram....
samo cu reci da mi smeta to sto se toliko priziva Medojevic,a niko ne zna ni kako decko izgleda,dal igra uopste.... tako se isto prizivaju i klinci da im se da sansa,a niko pojma nema ni kakvi su.
Smetalo mi kod Lalata sto non stop prica o nekoj svojoj velicini i znanju.... prijatelju,ni prosecnom treneru gol nece braniti Kordic i Simic.
Smetalo mi sto Bojica celu polusezonu bolela ona stvar za Vojvodinom,i sto je vodio neke svoje ratove na terenu,smetalo mi sto se seljacki ponnasalo prema najboljem igracu Sanicaninu,sto je ponizavan,stavljan na klupu,pa nekad gledao i ulazak tri stopera za vreme utakmice sa klupe.... jel to veliki klub? Jel to gospodsko ponasanje?
Da ne pricam o rusenju stadiona,gradjenju novog do kraja prosle godine.... ma.... dosta od mene.... ne znam ni sto sam se latio. Pozdrav
Image
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 38. kolo: Proleter - VOJVODINA 2:0 (0:0)

Post by Turija »

Naravno da svaki navijac voli da vidi sto vise igraca u timu poniklih u svom klubu. E sada, da bi video da li oni zasluzuju dres prvotimca, mora se to proveriti na terenu ili slepo verovati treneru da ne mogu konkurisati za postavu.
Kada izadju na teren bude i razocaranja. Nazalost, to je sada previse cesto u Vosi, ali sve je to normalna stvar. I blizanci izbace tek jednog dva igraca iz svoje skole u neupredivo boljoj logistici.

Bez provere na terenu, nema saznanja da li mogu ili ne mogu ta deca nositi Vosin dres. U poslednje vreme ovo drugo je dominantna situacija. I to je jedan od razloga zasto igramo kako igramo, uz sve druge okolnosti.

Kao navijaci imamo dva izbora: da dignemo ruke od Vose ili da pokusavamo da trazimo promene na sve moguce nacine.

Vojvodina ima takvu tradiciju da joj ni decenija sramocenja ne moze trajno oduzeti postignute rezultate u istoriji svog postojanja, uz sve negativne kampanje i rezultate.

PS
Jedno prosto pitanje: koliko ima igraca sada u zvezdi iz nase skole, koja ne valja?
Gde su ponikli Tadic i Sergej? Znaci moze se.
Sad samo treba i da se mora raditi na tome. Sve je teze i sve ce manje biti talenata, zbog suzene selekcije, ali se mora iznedriti poneki ekstra igrac, da bi Vojvodina (o)drzala svoj renome.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 38. kolo: Proleter - VOJVODINA 2:0 (0:0)

Post by gospodinFKV »

Onog trenutka kada je pocela da se igra omladinska LS, mi vise nismo faktor.
Jedne godine je igrao Brodarac, ostale sve cigani, ako se ne varam.
Kazu da omladinska skola uglavnom treba da ide stopama prvog tima, i to je taman ta stvar koja ih spaja - okej su, nista posebno. ''Okej, nista posebno'' kao merilo je Meka za ove mesetare. Cetvrti smo, igramo Evropu, pa ne privlacimo paznju nekim navijackim protestima, a ujedno nismo nikakav faktor, pa onda mogu da nam reketiraju fudbalera i ne placaju radnu zajednicu. Dodati tome i cinjenicu da sezonu i po nismo videli navijace na stadionu, pa raj za secikese i sitne partijske prijatelje s one strane zakona, covece...

Konkurentna Vojvodina nije nikome u interesu osim nama, a ponajmanje onima koji joj sede u upravi.
Eto, zato su nam omladinci tik iznad proseka. Dokle god je ovakvo stanje u nasem fudbalu, mi novog Sergeja, Tadica, Mijata necemo skoro videti. Cak i ako iznedrimo nekog ko bi to mogao biti, tog ce neko odvuci u zvezdu jos u kadetima.
Locked