28. kolo: Vojvodina-Hajduk (Kula) 0:0

User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

max wrote:ako je neko moze da mi objasni i za sta je to zasluzan i sta je to dobro sto je maric (toliko hvaljeni od uprave i sa toliko tekstova po novinama koliko dugo niko iz vojvodine nije imao)uradio za ovih godinu dana a pogotovo ovu polusezonu?

Interesantno pitanje za dopisnika Žurnala.Nadam se da može i sam da zaviri u svoje poduboke džepove pa nam pojasni koja je brojka u pitanju.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Ova utakmica je dosta toga pokazala i zaista mislim da je velika steta sto je nismo pobedili.Ipak neresen rezultat sa Hajdukom i nije toliko strasan posle ovakve igre ali mislim da smo mi kup Uefa izgubili na utakmicama sa Javorom u N.Sadu i protiv Jedinstva u B.Polju.Sa ta 4 boda Uefa kup bi bio siguran, pod uslovom da pobedimo Vozdovac.Jedno je sigurno da ovaj tim ne igra ni 50% kako je igrao u Jesenjem delu prvenstva.Zasto je to tako verujem da ce Dzimi dati odgovor na kraju prvenstva.Jedan od glavnih razloga po meni je to sto se u prelaznom roku nije izvrsila kvalitetna doselekcija i tim nije osvezen na pravi nacin.Ovaj tim je u prvom delu osvojio 28 bodova i ja sam ocekivao bar 24-25 bodova u drugom delu, jer poznato je da je u Srbiji mnogo teze igrati drugi deo prvenstva.Zatim desavale su se stvari za koje licno mislim da nesmeju da se desavaju timovima koji imaju aspiracije za kup Uefa.Pekaric ne igra vec 5-6 kola,Kizito odbija da igra zato sto nije dobio 2 plate(pa nije on dosao iz Afrike sto voli bas Vojvodinu,nego zbog para).Kacar igra sa parnim kartonima protiv Zete a ipak mislim da je bilo pametnije da igra protiv Hajduka.
Svi znate da sam jedan od trenera koji voli mlade igrace ali nemogu da razumem da Petkovic dobije pre sansu od Pavlovica iako je Pavlovic omladinski reprezentativac i dete Vose.Nedavno sam procitao u novinama izvestaj polufinala kupa na teritoriji SCG gde su igrali Rad:Vojvodina (omladinci) i Borko Pavlovic je bio rezerva i u omladincima.Po mome odlasku iz Vose se ne igranje Pavlovica pravdalo time da mu je umrla majka ali sada definitivno se potvrdjuje ono cega sam se najvise bojao a to je da Borko placa druge cehove za koje je on najmanje kriv. A da .....Borko je protiv omladinaca Rada usao u igru i postigao gol koji nas je odveo u finale.Marko Jovanovic ne igra zato sto nije potpisao ugovor sa klubom ali se zaboravlja da i Vukelja nije potpisao ugovor.
Evidentno je jos nesto a to je da Vojvodina uglavnom pobedjuje kad je Milutinovic u ekipi (poslednja utakmica sa Zemunom) ali njega u prolecnom delu prvenstva vrlo malo ima u timu.Pojavljuju se neki igraci u timu koji su u Vosi samo zato da bi se neki ljudi zaduzili i pomogli Vojvodini.Ti igraci su bili u Vosi i kada sam ja bio ali nikada nisu bili u timu i oni su znali da nece nikada igrati(licno sam im to saopstio).
Jedan igrac je iz mlade garde stasao i postao oslonac tima a to je Djuric koji iz utakmice u utakmicu potvrdjuje svoj kvalitet.
Cena svih desavanja je 14 osvojenih bodova ove polu-sezone a to je ipak malo za ovaj tim mada neki mediji pokusavaju da nam kazu kako je iz ovog tima izvucen maksimum.To jednostavno nije tacno jer ako se u prvom delu uzelo 28 bodova i to se pripisalo(po Zurnalu) Dzimiju,nemam nista protiv ali se nemoze 14 bodova pripisivati selekciji igraca(svi znaju da sam je Ja uradio).Kada sam odlazio najavio sam borbu za Evropu a nije se znalo ko ce biti trener ,cak sam se opkladio sa vodjama navijaca da cemo pobediti Zvezdu.Desile su se pripreme u Medulinu na kojima je Vosa igrala na rezultat ali se zato sada placa cena ranijeg dolaska u formu.Sada i ja mogu da tvrdim i odam priznanje vodjama navijaca na izboru novog predsednika jer kako je to vec neko napisao da nije bilo toga mi bi verovatno ispali iz lige.Moze neko od vas da kaze:sta sad ti pricas i pravis se pametan !?
Odgovoricu mu da je Vojvodina skup mladih i veoma talentovanih igraca koji imaju pravo da igraju nekad slabo ali su to igraci koji ne smeju da provedu utakmicu na svojoj polovini i izbijaju loptu sto dalje od gola,bez obzira skim se igra.A onda u novinama citaju da je to njihov maksimum kad se izgubi,a kad se pobedi zasluzan je neko drugi.Imam utisak i da ispadnemo iz lige da bi se pisalo da je to normalno.
Ovo o cemu ja pisem je moj stav kao bivseg trenera Vose ali i navijaca kome je stalo da klub koji volim ide napred a ne samo sluzi za licnu promociju.Ovaj tekst je najmanje upucen na Dzimija kome zelim sve najbolje i kao treneru i kao coveku.

p.s.Vidim da se u poslednje vreme utrkuju sa pricama kao su doveli odredjene igrace u Vosu i odgovoricu im na sledeci nacin.Gospodo nemojte se kititi tudjim perjem pa bilo ono dobro ili lose.Ristica,Nastica,Djurica,Kizita,Milutinovica,,Stosica sam ja doveo u Vojvodinua vi ih niste ni znali dok nisu dosli u NS.Doveo sam i Maslica,Milosavljevica i oni su moja greska.Drakulica i Dundjerskog nikada nebi sklonio jer su oni bili prevaga za kraj prvenstva(ko razume shvatice).Dobrica,Buaca sam ja vratio u klub i zaratio sa menaderima jer sam sklonio njihove igrace(Cvetko zna koji su to igraci).
Kacar,Pavlovic,Vukobratovic,Kovacevic,Djurovic su igraci koji su potpisali ugovore na moje insistiranje a ima jos igraca koji su u omladincima i niko vas ne sprecava da ih prikljucite prvom timu.
Sve ovo pisem jer mi je dosta price koja nema nikakvo pokrice i bas me briga sta ce neko da pomisli.VOJVODINA je ipak iznad svih nas :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Rocco

Rocco

Post by Rocco »

Ipak je Hajduk MNOOOOOOOOOOOOOOOOOOGO JAK.Dobro je Vojvodina i bod izvukla.Cestitke Hajduku na evropskom plasmanu i sve najbolje u sredu i u KUPU UEFA,nadam se. :wink:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ti indijanac bezi odavde i pricaj o Hajduku tamo gde ima koga to da interesuje,ako uopste tako mesto i postoji?
Djumi,svaka ti je na mestu,spomenuo si mnoge vazne stvari i sve je to tacno i vidi se koliko ti dugujemo.
Protiv Marica nemam nista,ali mi se stvarno ta njegova filozofija ne svidja.Covek ocigledno nije bez dlake na jeziku.
Najvise mi je zao zbog mladih igraca koji ispastaju,a pogotovo mi je zao Pavlovica.Sta su uradili sa tim detetom?
A jos jednom se potvrdjuje da su placeni novinari jedan od najvecih problema Vose,a imam utisak da bi je oni blatili i besplatno jer su kivni sto se eto neko usudio da digne glas protiv njih i spreci ih da sto bolje napune svoje dzepove i stomake.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Ko ce sada odgovarati za ovako losu polu-sezonu?Pavlovic ne da je trenutno u drugom nego trecem planu!Decko je omladinski reprezentativac i dete Vose,ali pre njega sansu dobije Petkovic(nemam nista protiv njega) ali vec koji put je odigrao dosta lose!A znamo kako je Dzimi posle 20-30 minuta umeo da izvadi Pavlovica iz igre... :roll: Kizito hteli mi to da priznamo ili ne je najbolji stranac u nasoj ligi i on je igrac koji na sredini terena svojim lucidnim potezima donosi prevagu...Covek je dosao iz Afrike siromasne Ugande "trbuhom za kruhom" sada je dobio i cerkicu(Vesnu) i treba da igra bez plata?U potpunosti ga razumem i ni najmanje ga ne osudjujem!Kada sam cuo nas sastav pre pocetka tekme sa Hajdukom i video u prvom timu Petkovica,Popovica i Susaka... :roll: Trener najavi igru na pobedu a mi igramo samo sa Vukeljom u napadu?A na kraju sezone ide on i daj boze i da ode ( kako komentator u subotu rece) ubojiti napadac Marko Jovanovic!Uopste mi se nesvidja Dzimijev stil igre,igramo kukavicki branimo se i kada igramo kod kuce i na strani...
Zelim samo da kazem da traba da se ugledamo na Novi Sad :!: Imaju tri pobede u nizu sve mladi igraci predvodjeni Dundjerskim,igraju napadacki fudbal bez previse respekta prema protivnicima,igraju uvek za gol vise,hrabro i odvazno za svoju dusu i cast!A mi... :?:
Rocco

Post by Rocco »

@ Ice
Hteo ti to ili ne /Indijanci/ su u Evropi :)
Mi smo u Evropi a vi? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
User avatar
Turija
Posts: 10812
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Dejan wrote:Ko ce sada odgovarati za ovako losu polu-sezonu?Pavlovic ne da je trenutno u drugom nego trecem planu!Decko je omladinski reprezentativac i dete Vose,ali pre njega sansu dobije Petkovic(nemam nista protiv njega) ali vec koji put je odigrao dosta lose!A znamo kako je Dzimi posle 20-30 minuta umeo da izvadi Pavlovica iz igre... :roll:
Ah, da.... to je bio Pavlović, dečko na kome se trenirala strogoća :?:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Samo se ti indijanac pali na to,ala ste puno postigli,ni Barsa vam nije ravna.
Kada taj Hajduk bude primao 5 komada od tamo nekog slovackog ili madjarskog tima pred rekordnih 500 gledalaca,onda se veseli do mile volje,a dotle nemoj da smaras.
Pored Pavlovica od mladih igraca u drugom planu su i Tadic,Kovacevic,Covic,a Djurovica su upropastili.Forsiraju ih u omladinskoj ligi sada,a oni su bili u prvom timu jos kao kadeti,jer su potencijal.Nadam se da ce nova uprava srediti ovu stvar po zavrsetku sezone,a Maric bi mogao da se opameti.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Rocco

Post by Rocco »

U pravu si ni Barsa nam nije ravna.
A sto se posete tice mnogo je veca prosecna u Kuli nego u NS.Toliko o tome.KUP UEFA ALE!!!!!Vidimo se u Evropi :wink:
Zorge
Posts: 31
Joined: Tue Nov 15, 2005 6:06 pm
Location: Kod njih

Post by Zorge »

Rocco wrote:U pravu si ni Barsa nam nije ravna.
A sto se posete tice mnogo je veca prosecna u Kuli nego u NS.Toliko o tome.KUP UEFA ALE!!!!!Vidimo se u Evropi :wink:
gledao sam utakmicu na TV-u.Igrali ste dobro a i kop vam nije los.Kad budete igrali kup uefa idite biciklom :D
Locked