13. kolo: Borac (Cacak)-Vojvodina 2:1

User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

slusam utakmicu na radiju, dajemo gol, ne mogu sebi da dodjem od srece, kao da mi se vrti u glavi, odma zovem stoku da im javljam da vodimo i svi srecni, prekida se prenos zbog vesti, odlazim kuci da pratim na netu, znaci trebalo mi bukvalno 3 minuta, i tu usput razmisljam kako smo samo na 3 boda od 6-tog mesta i kako sledeceu igramo kuci a taj Hajduk u gostima i kako ih stizemo, razmisljam i kako sad treba pustiti slobodan ulaz protiv Bezanije da sto vise ljudi dodje i da se proslavi jos jedna pobeda pred JNA na koji nas tako napaljenih moze otici jako puno i ko nikad do sada, i stizem kuci i tu na teletekstu vidim trepce 2:1, reko mozda je greska, nemoguce, zna taj teletekst da nekad izbrlja, reko nije fizicki izvodljivo da primis 2 komada za tako kratko vreme, palim net i molim Boga da ovde na sajtu niko ne prica o tome....kad ono....

A sad ne smem ljudima da javim sta se desava....sramota me i zao mi ih je....

Kako sam dobro sanjao jebem vam mater u picku....kurtonsku....sto ste me probudili....
Last edited by KoKanidja on Sat Nov 11, 2006 4:29 pm, edited 2 times in total.
User avatar
slanina
Posts: 815
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Post by slanina »

Kraj mamu im jebem!!!! :shock: :shock: :evil:
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Izgubismo :shock:
" Dečko je pun zmajova! "
uvek odani
Posts: 14
Joined: Wed Sep 06, 2006 11:25 am
Location: Novi Sad
Contact:

Post by uvek odani »

čoveče ja da sam neki k***c u klubu nebi im mesec dana dao ručak i večeru. Samo krišku dve paštete za doručak i tri treninga dnevno pa da jedva čekaju jutro da pojedu opet dve kriške paštete i tako mesec dana. Uf kako bi igrali, leteli bi po terenu.
Image
limanfkv
Posts: 2851
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Svaka cast!Jos jednom smo pokazali kako imamo mentalno (RETARDIRANU!!!) stabilnu ekipu...Treneru IDIOTE!!!Igraci PICKETINE!!!
Ma ja sam najveca budala sto se zbog vas nerviram........
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

limanfkv wrote:...Treneru IDIOTE!!!
Ma ja sam najveca budala sto se zbog vas nerviram........
ja i dalje ne mogu da verujem.Kako sam divljao kad sam video da vodimo,pomislio sam :"konacno,krenuli smo da igramo", kad ono.......odem na 2 minuta iz sobe,vratim se,sve kao jedva cekam da vidim ono 0:1,al imo sam sta da vidim.....odma na net da proverim i vidim da smo za 2min dobili 2 gola.Sreca sto su mi komp i tv jos uvek citavi.lepo meni moj cale rekao:"sta se koji k***c nerviras zbog tih idiota,njih zabole uvo za Vojvodinu"!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9902
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Ja bas zbog ovakvih razloga nisam ni hteo da pisem nista pred mec,jer su mi predvidjanja bila ni malo ruzicasta,ali eto.... po meni ocekivano!!!
Sto ne platis na mostu (Zemun smo dobili na misice i golove dali u jako malom razmaku),platis na cupriji (sad nam se sve poput bumeranga vratilo).
Cinjenica je da je Cacak definitivno bolja ekipa od nas,jer su to DOKAZALI u zadnje tri sezone!!!!

Nego,meni je interesantno,kako to da se igracima na pocetku sezone ne obecaju premije nego nagradjivanje po plasmanu,a posle se ipak odustane od toga i igraci se premiraju,pa za pobedu protiv Cacka im se obeca premija,a na sve to Cacani bez publike (cak mislim da smo mi jedina ekipa u ligi zbog cijeg gostovanja nije smanjena kazna Borcu za mec bez publike.Mislim da je bilo koja ekipa danas gostovala,da bi bila ukinuta kazna Cacanima),u strajku,mi kao u seriji,psiholoski dignuti.... znaci sta ostaje,samo potvrditi kvalitet tj. pokazati minimum znanja,ali nazalost.... jos jednom se pokazalo da mi to nemamo.Imamo tim sa drugu ligu,to se videlo vec posle treceg kola.A vi i dalje sastavljajte idealan Vosin tim na forumu i blamirajte se javno.Bas me zanima da li je neko od extra kvalitetnih i evropskih vam igraca poljuljao sada svoje pozicije u IDEALNOM timu Vose!??? BRUKA!!!
Image
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Mogu samo da zamislim kako smo igrali kada smo dali gol,svi u nasih 16 metara pa udri loptu sto dalje od gola!SRAMOTA,RAJEVAC ODLAZI ZAJEDNO SA VECINOM NAZOVI IGRACIMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: I naravno posetite veceras renomirana mesta za izlzak tih retarda i noge im polomite!
User avatar
Turija
Posts: 10812
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

FRIEND wrote:Mogu samo da zamislim kako smo igrali kada smo dali gol,svi u nasih 16 metara pa udri loptu sto dalje od gola!
E, baš tako smo igrali, prema onome što se videlo na sos kanalu, tako da se sad ni ne jedim.Inače, sam se osećao kao Kokaniđa, dok nisam odgledao izveštaj, a posle njega se osećam kao Voja.
Kakva je promaja duvala u naših 16m.Oba gola su nesporazum odbrane i Kahrimana.
Onaj Pekarić, posle našeg kornera ne znam kad je dao glavom gol (kao i Đurić) i kad će ga dati.Kao nađe se u šansi, a nikad da pogodi loptu kako treba.Uvek osim gola ili u golmana, pa se posle toga jako jede.
Mrtvi Borac je imao mnogo šansi i samo je privid da smo nesrećno izgubili.
Ovim porazom od plejofa smo se zasluzeno oprostili, a na zimu se mora uraditi radikalna rekonstrukcija tima, počev od golmana, pa do trenera.U ovakvom sastavu teško ćemo ostati u Ligi, što svedoči i mesto na tabeli.
Last edited by Turija on Sat Nov 11, 2006 11:07 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Upravo sam video golove na pregledu lige. Odbrana je kumovala kod oba gola, stim da je kod prvog lopta pala ispred Kahrimana i preskočila ga (ili zaobišla, nisam siguran). Slično kao protiv zvezde.
Da čovek ne poveruje. Stvarno smo smešno izgubili.
I , da, gol smo postigli iz lepe akcije. Na dodatu loptu Tadiću, golman je krenuo na njega, ovaj lobovao i ...
Šteta!
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Do gola Tadića su momci igrali dobro u polju. Malo mekše u odbrani nasprem onoga što bi trebalo da rade, ali kao da su se sami uplašili pobede, a dalje je svima jasno kako se završilo.
Šteta, borili su se, pokazali su želju, imali rezultat i potom jednu dobru nerealizovanu kontru, a onda se desio fudbal.

http://img292.imageshack.us/img292/9195/6zf6.jpg
limanfkv
Posts: 2851
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

...a na zimu se mora uraditi radikalna rekonstrukcija tima, počev od golmana, pa do trenera...
Posebno golman i trener!!
User avatar
Turija
Posts: 10812
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Čitam oskudne izveštaje iz Čačka i detaljni Red Firma i, definitivno, zaključujem da je ovakva ekipa nesposobna da materijalizuje srećne okolnosti, jer nema dovoljno kvaliteta ni kad joj se sreća osmehne.Uspeli smo to protiv Zemuna, samo zato što nas je ona ludo htela, a ne malo pripomogla.Iole kvalitetnije ekipe sreća izbaci u sam vrh tabele (ne treba ići dalje od Apatina).Kad podedimo zahvaljući fortuni, u sledeće dve utakmice odmah vratimo ,,dug,,.
Ne sme Voša imati golmana i igrače koji naprave 2 solidna poteza i posle toga 2 katastrofalna- pa: šta Bog da.
Pri pozitivnom rezultatu, ekipa samo misli koliko ima do kraja utakmice, umesto da igramo na još jedan gol.Zašto nije moglo da se Borac drži na 30-40m i napravimo još neku školsku akciju kakvu je napravio Despotović sa Tadićem?
Umesto toga počeli smo da igramo ,,odbijače,, iz naših 16m.Prvi gol je neko bez veze, panično i amaterski izbacio loptu na oko 25m, po sredini našeg gola i nije zatvorio rupu na levoj strani šesnaesterca. Naravno, uz poslovičnu nespretnost golmana i centarhalfova u neočekivanim situacijama, stiže nas kazna.I, tek tada počinje prava drama pred našim golom.Iz nje još jedna greška.Ubačena lopta gotovo sa aut linije na sredinu šesnaesterca završava nespretnom intervencijom našeg igrača i našeg golmana i poklon šansu Borac pretvara u pobedu.
Mi se sada vajkamo šta bi bilo da je pogodio Pekarić i Buač?Bilo bi isto, sa ovakvim shvatanjem, samo bi rezultat bio 4:3 za Borac, kao ono s partizanom u Novom Sadu.
Jednostavno, moramo znati da nam je za pobedu potrebno, bar 5 šansi na utakmici, jer naš faktor iskorišćenja je manji od 50% (najsvežiji primer je Hajduk iz Kule, bilo je samo 1:0. a da niko naš ne pogreši).
Svi slabi timovi u ligi prave prekretnicu u utakmicama sa nama.
KO SE BOJI VOJVODINE JOŠ?
DOSTA VIŠE!
PS. Možda je i bolje što smo izgubili u Čačku, jer su raspršene dileme, da bez ozbiljnih zahvata možemo nešto učiniti.Uz ludu sreću, ove jeseni i niz pobeda na proleće, ako dovedemo pravog golmana, jednog sigurnog centarhalfa, dva vezna igrača GRADITELJA i još jednog realizatora koji kažnjava svaku grešku i pukotinu u odbrani protivnika.I, naravno trenera za takvu ekipu, postoje teoretske šanse za play off, uz još jednu činjenicu: Bata ne može nositi Vošu sam, bez kvalitetne potpore saradnika u organizaciji i skautingu.
Ne sme Voši biti cilj opstanak i ne smu nam loši rezultati promeniti zacrtane ciljeve.Voša mora da menja one koji ne mogu to da ostvare.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Loše se radi u klubu. Ljudi imaju neverovatan kredibilitet u pogledu neuspeha. Zamislite samo da pojedinci rade u nekim firmama i ostvaruju konstantni deficit, koji bi ih šef držao na poslu :?:
Ovde jednostavno nema odgovornosti za poteze koji su povučeni, a što je najgore greške se ne analiziraju i konstantno ponavljaju.
Bla, bla, bla :!:
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9902
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Jooooj,sad sam video golove.... leleeeee... pa ovakve golove ni Lokner ne komentarise na svojim prenosima.... beton liga!!! Kahrimane,crni Kahrimane.... vec 100. (stoti) centarsut u ovom prvenstvu kroz peterac ispracas pogledom.... leleeeee..... a koliko je Borac slab pokazuje i gol koji smo mi njima dali,kada im je ispala cela odbrana.....

*sve cene su bez PDV-a :lol: odoh ja dalje,ovde se nema sta vise kazati :oops:
Image
Locked