Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Transferi

Post by Matador »

Mladji brat Srdjana Babica se nalazi na meti zvezde. On igra za Borac.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

Mnogo bolje opcije od Mirica su Vladimir Buac, Nemanja Arsenijevic i Boba Novakovic...
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Evo nesto se prica da nam se Boba vraca to je lepa stvar , ali uopste mi se ne svidja da nam Babic odlazi , pa decko nije odigrao pola sezone koji su to moroni , umesto da ga sacuvaju sezonu,dve cena bi mu bila mnogo veca a oni ce ga sada dati za bagatelu i neke procente e jos neka prodaju i Mijata i onda sve u 3 lepe :evil: :evil: :evil: :evil: . http://www.novosti.rs/vesti/sport.296.h ... bic-odlazi" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Re: Transferi

Post by Andreyos »

Ukoliko je ovo istina,a citiraću Mladena Jovanića ,,- Moglo bi se reći da je Babić na izlaznim vratima iz kluba jer je najavljeno da zvanična ponuda iz inostranstva stiže za koji dan'',to u prevodu meni zvuči kao : Neki klub iz inostranstva će ponuditi nepoznatu sumu i mi ćemo je oberučke prihvatiti,kolika god ona bila...Za trenutno možda najveći biser našeg Kluba?!
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
User avatar
Stexman
Posts: 2600
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Ovo ne smemo dozvoliti! Pa za cega smo nedrili i pravili igrace u podmladku? Za prodaju? Pa nisu to prasici pa da ih tovimo za prodaju?
Red je da odigra bar dve sezone za prvi tim da bi mogao da stigne na transfer listu! Samo tako klub moze da ima koristi, ovako cemo brzo propasti!
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Stexman wrote:Ovo ne smemo dozvoliti! Pa za cega smo nedrili i pravili igrace u podmladku? Za prodaju? Pa nisu to prasici pa da ih tovimo za prodaju?
Red je da odigra bar dve sezone za prvi tim da bi mogao da stigne na transfer listu! Samo tako klub moze da ima koristi, ovako cemo brzo propasti!
:!:
Ako radimo tako i nas čeka sudbina FK Novog Sada; jer oni su radili isto - prodavali igrače k'o prasice i bodove kao robu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
srkins
Posts: 1456
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Ako ne produzi ugovor mi Babica moramo prodati ili ovaj ili sledeci prelazni rok . Ja bi voleo da mi produzimo ugovor sa njim i da decko ostane jos dve godine kod nas,ali ako je cilj ove sezone stabilizacija u slucaju dobre ponude ja bi pustio Babica ,imamo Pankova , koji po meni moze da bude startni stoper uz Pekarica treci stoper Miletic a cetvrti Fimic . Milku se zahvaliti i to je to sto se stopera tice .
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4859
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Pametnom prodajom Babica mi mozemo resiti pola trenutnog duga...ali samo pametnom :!: Za Jelen super livade imamo Pankova i Pekarica. Ovakvog bisera treba pustiti u neki Chelsea, koji ce od njega napraviti igraca. Ovde moze da napreduje jos godinu-dve, posle ce samo da stagnira...

Necu unapred ni da hvalim ni da kudim upravu, sve ce se pokazati u narednim danima...
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Evo po ruznalu to je vec skoro gotova stvar (samo koliko njima verovati to je pitanje ) http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/3 ... o?lang=lat" onclick="window.open(this.href);return false;
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: Transferi

Post by :) »

Bas su nam se naigrali sampionski omladinci, rasprodata generacija, ako je ovo istina ovaj ostatak sto je preostao zelece sto pre napolje i bice jos vise demotivisani na svakoj utakmici.

Kad se nema ni m**a ni sredstava da se ponudi prvi ugovor na 5 godina. Zalosno.
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Transferi

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
1892
Posts: 1089
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

:) wrote:Bas su nam se naigrali sampionski omladinci, rasprodata generacija, ako je ovo istina ovaj ostatak sto je preostao zelece sto pre napolje i bice jos vise demotivisani na svakoj utakmici.

Kad se nema ni m**a ni sredstava da se ponudi prvi ugovor na 5 godina. Zalosno.
Nema to više apsolutno veze sa mudima,talentovanim klincima jednostavno menadzeri nedozvoljavaju da potpišu dugoročne ugovore i to je jedina istina i trenutno protiv toga u Srbiji nema leka
Come on you Reds!
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: Transferi

Post by Avangarda »

Da, pare od prodaje omladinaca ce kao i pare od svih prethodnih transfera zavrsiti na racunu kluba... sure sure :mafia: :whistler:
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
User avatar
21114
Posts: 148
Joined: Thu Apr 23, 2009 11:28 pm
Location: Novo Naselje, favela, Maribor.

Re: Transferi

Post by 21114 »

Hoće li neko reći tim crvenim i crnim :shit: da odjebu u poskocima od Vojvodine?! Da nisu poželjni u Novom Sad i nek se teraju u tri lepe.
Legnem pijan, ustanem pijan, pa koji sam kuratz i spavao onda!
srkins
Posts: 1456
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Lepo im odgovoris 20 miliona evra plus Andrija Zivkovic pa ako vole nek izvole :mrgreen: Mislim da posle takvog odgovora ne bi vise razmisljali o nasim igracima
Post Reply