100 godina kluba

Locked
User avatar
Salvador
Posts: 1085
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 100 godina kluba

Post by Salvador »

Da se i ja pridružim čestitkama na uloženom trudu i odičnom rezultatu :cheers:
Pesma koja definitvno postaje deo kompilacije koja se sluša pre i posle Vošinih utakmica :)

PS. Kamo lepe sreće pa da vidimo i neki nastavak onog Firminog diska iz 2005-te (boybandrejects, lost propeleros & co)
НС.
Posts: 21
Joined: Thu Jul 18, 2013 11:40 am

Re: 100 godina kluba

Post by НС. »

Salvador wrote:Da se i ja pridružim čestitkama na uloženom trudu i odičnom rezultatu :cheers:
Pesma koja definitvno postaje deo kompilacije koja se sluša pre i posle Vošinih utakmica :)

PS. Kamo lepe sreće pa da vidimo i neki nastavak onog Firminog diska iz 2005-te (boybandrejects, lost propeleros & co)
+, ал без Дј Моше песмејкера нема ништа :deal:
User avatar
N13
Posts: 2070
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 100 godina kluba

Post by N13 »

Au svaka cast!
Srediti da se ovo pusta ove sezone pred svaku utakmicu na Karadjordju!
User avatar
Jataganac
Posts: 92
Joined: Wed Mar 02, 2011 4:51 pm

Re: 100 godina kluba

Post by Jataganac »

Ne zna se dal je bolja pesma , tekst ili produkcija i "spot" ,do sada najbolji poklon voljenom klubu za jubilej . :cheers:
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Re: 100 godina kluba

Post by Alan Ford »

Jataganac wrote:Ne zna se dal je bolja pesma , tekst ili produkcija i "spot" ,do sada najbolji poklon voljenom klubu za jubilej . :cheers:
Gardinovcani, svaka cast!
...to mladost spiri u dahu kao secer u prahu sa bundevare...
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 100 godina kluba

Post by recni galeb »

Gadza cela ctveno i bela... :D

peva moj brat Vandalac nema dalje, ima da mu zalepim ctvenu o celo za ovo samo tako, tebi Stevice, nista, nisi kafanski covek kao mi... :mrgreen:
User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 100 godina kluba

Post by Milan »

Usli smo u stotu godisnjicu FK Vojvodine, a mene interesuje:

DA LI IKO U KLUBU SMATRA DA SE VEC TREBALO OTPOČETI SA OBELEZAVANJEM, KAO I STA JE SVE PLANIRANO U GODINI OVOG VELIKOG JUBILEJA?!

Usta su im svima bila puna velikog praznika koji sleduje, ali izgleda da ce se sve zavrsiti na njihovim punim dzepovima i aktivnostima koje cemo mi sami (navijaci) organizovati.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Jataganac
Posts: 92
Joined: Wed Mar 02, 2011 4:51 pm

Re: 100 godina kluba

Post by Jataganac »

Pa po meni je i najbolje da se u potpunosti posvetimo našem (navijačkom-simpatizerskom ) obeležavanju velikog jubileja , pošto od kluba u ovom trenutku očekujem neku budjavu akademiju u SNP-u , uz neki bljutavi kvazikuturno umetnički program , voditeljski par tipa Zlata i Peja ,ili domaća inačica Višeslav i Nataša , a što ne bi i mučeni Zvrk , gomilu nekih šatro priznanja, plaketa i plehanih kolajni(moguće i sa likom najdražag Pokojnika ), po principu "Ja te vojvodo , ti mene serdare " ,naravno u prva tri reda sav lokalni , pokrajjnski i poneki državni političarski šljam , ugledni sportski radnici Tole ,Džaja,Djura i ostali Tozovci ,nekoliko bilborda po gradu , loše dizajnirane majce lošeg kvaliteta , neke bedževe ,kavzi svilene alove ,antistres pizdarije i eventualno neko ždranje-"koktel" u Veterniku ili Parku za podobne i "ugledne " zvanice ...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 100 godina kluba

Post by Владика »

Да ли организација прославе касни? То питање зависи од тога шта организатори желе да добију? Нама треба озбиљна музејска изложба, документарни филм, књига(на којој уз договор са клубом предано ради Бора Миросављевић), представа,централни догађај. За све то дебело каснимо, ваљало је формирати одбор који би водио целу причу, организовати ветеране и старе навијаче...
User avatar
Stexman
Posts: 2591
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 100 godina kluba

Post by Stexman »

Meni je vaznije kako cemo mi proslaviti rodjendan nego klub. Od uprave ne ocekujem nista osim jedne revijalne utakmice(ili nekoliko) sa protivnikom po nasoj zelji! Eventualno u godini jubileja neki retro dresovi da mogu da se kupe po pristupacnoj ceni i to je to!
Na nama je da napravimo neku koreagrafiju kakva ce se prepricavati narednih sto godina!
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: 100 godina kluba

Post by ragazzi di Neoplanta »

Meni je iskreno važnije i od te revijalne utakmice i od koreografije (slažem se da je potrebno i to radi privlačenja naroda) ovo što je podbara naveo, neke stvari koje će ostati sledećim naraštajima, i veoma se radujem knjizi ako se na njoj radi, takodje film koji bi približio istoriju kluba mladjim naraštajima i onima koji nisu dovoljno upoznati sa njom. Voleo bih iskreno kada bi neka slična stvar potekla i od navijača, pošto znam da u našim redovima itekako postoje kapaciteti.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 100 godina kluba

Post by limanfkv »

U nedeljniku NS Reporteru izašlo je nekoliko strana o stogodišnjici kluba. Nekoliko kratkih intervjua sa Dunđerskim, Ilijom Pantelićem, Kosanovićem, nekim likom što je selektor Srbije, Lanetom i još nekolicinom. Samo sam prelistao nisam iščitavao. Ne znam čije su novine, ima dosta tekstova o FK Vojvodini, koje najčešće piše Tanjurdžić Jova.
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: 100 godina kluba

Post by Stefke »

Хоће ли бити нешто од те књиге или филма?
Шта се дешава са овим документарцем... Биле су неке приче да ће можда бити пуштен...

[video]http://www.youtube.com/watch?v=BPNFnz0KM30[/video]
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 100 godina kluba

Post by Владика »

limanfkv wrote:U nedeljniku NS Reporteru izašlo je nekoliko strana o stogodišnjici kluba. Nekoliko kratkih intervjua sa Dunđerskim, Ilijom Pantelićem, Kosanovićem, nekim likom što je selektor Srbije, Lanetom i još nekolicinom. Samo sam prelistao nisam iščitavao. Ne znam čije su novine, ima dosta tekstova o FK Vojvodini, koje najčešće piše Tanjurdžić Jova.
Image

Image

Image

Image

Image

Image
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: 100 godina kluba

Post by Chana »

Podbara, da Te nema - trebalo bi Te izmisliti... :deal:
:klanjanje: :klanjanje: :klanjanje:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
Locked