Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Bane
Posts: 83
Joined: Sat Dec 31, 2011 12:50 pm

Re: Transferi

Post by Bane »

Danas sam čuo od nekih slovaka u mojoj firmi da je mali Dinga na nekoj probi negde u Rusiji?Stvarno bi bilo previše da počnemo i maloletnike da prodajemo......ajde nek se neko oglasi povodom ovoga ako zna više od mene
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Transferi

Post by Baltazar »

1. Zašto se ne kaže šta se dešava sa našim kapitenom Ninim Pekarićem? Da li ne može više da igra? Da li postoji neki plan sa igračima, ili ćemo ih imati 35 u drugom delu prvenstva?
2. Zašto se ne kaže šta se dešava sa Veselinovićem?
P.S. Pozdravljam dolazak svakog igrača koji će poboljšati kvalitet ekipe
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

Ja sam pitao na fb na zvanicnom profilu koji igraci su poslati u Proleter i medju njima je i Dinga...
Sto se tice Knezevica njegov dolazak podrzavam, ali Trujic koji nigde nije igrao nam ne treba.
Isto pitanje da nam neko iz kluba kaze Sta je sa Veselinovicem ?
ZIME89
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

Stefan Drazic iz Javora je blizu potpisa ? (ja sam ravnodusan prema ovom igracu)
Moja zelja je i dalje Sasa Jovanovic ali izgleda nista od toga....ne bi se bunio ni za Knezevica ali
Image
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Neizlecivi wrote:Danilo kako nepopunjena kad imamo Melega, Vukčevića koji su igrali desno, plus po krilu sada jos Malbasica, Stamenica, Babica. Treba konkurencije, ali se plašim da se ne pretera sa dovodjenjem. Treba se resiti onda Vukčevića, ako Stamenic nece igrati neka igra u Proleteru, mlad je. Potom sad imamo 5ili vise klasicnih zadnjih veznih. Videcemo... Iskreno se nadam da ce to biti jaka konkurencija, a ne bezvezno gomilanje.
Ako se ne varam danas igramo neku prijateljsku.
Meleg je klasicna desetka ,i mislim da je doveden kao zamena Ivanicu ako ode,e sad ne znam sta su napolju radili s njim.Vukcevic nije po mom ukusu nije me uverio da je pojacanje,a sem toga nije ni nas igrac.Stamenica bi forsirao ,al s obzirom da je dosao Trujic(videcete da ce nas pozitivno iznenaditi) mislim da ce samsu dobijati sa klupe ili ici u proleter.Babic ne znam konkretno sta igra ,rotiraju ga .ali ni kod njega nisam video nista posebno.Malbasic je desno krilo
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

Danilo wrote:
Neizlecivi wrote:Danilo kako nepopunjena kad imamo Melega, Vukčevića koji su igrali desno, plus po krilu sada jos Malbasica, Stamenica, Babica. Treba konkurencije, ali se plašim da se ne pretera sa dovodjenjem. Treba se resiti onda Vukčevića, ako Stamenic nece igrati neka igra u Proleteru, mlad je. Potom sad imamo 5ili vise klasicnih zadnjih veznih. Videcemo... Iskreno se nadam da ce to biti jaka konkurencija, a ne bezvezno gomilanje.
Ako se ne varam danas igramo neku prijateljsku.
Meleg je klasicna desetka ,i mislim da je doveden kao zamena Ivanicu ako ode,e sad ne znam sta su napolju radili s njim.Vukcevic nije po mom ukusu nije me uverio da je pojacanje,a sem toga nije ni nas igrac.Stamenica bi forsirao ,al s obzirom da je dosao Trujic(videcete da ce nas pozitivno iznenaditi) mislim da ce samsu dobijati sa klupe ili ici u proleter.Babic ne znam konkretno sta igra ,rotiraju ga .ali ni kod njega nisam video nista posebno.Malbasic je desno krilo
Trujic nije dosao
Image
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Baltazar wrote:1. Zašto se ne kaže šta se dešava sa našim kapitenom Ninim Pekarićem? Da li ne može više da igra? Da li postoji neki plan sa igračima, ili ćemo ih imati 35 u drugom delu prvenstva?
2. Zašto se ne kaže šta se dešava sa Veselinovićem?
P.S. Pozdravljam dolazak svakog igrača koji će poboljšati kvalitet ekipe
Kao sto sam pre rekao Pekaric zavrsio karijeru zbog povrede ledja,ima ugovor jos na nekoliko godina i naravno posto je ugovor dobar naravno da zeli da ga ispuca do kraja.i da postuje odredbe ugovora javljanje na prozivke,terapije...lova je lova i mi bi tako
Veselinovic nije vise igrac Vojvodine istekao ugovor greskom uprave placali ga i mi i kinezi ,jer nasi nisu napravili ugovor o pozajmici,tako da nas je tuzio i dobio.
proverite
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1635
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Transferi

Post by ogi »

Trujic je dosao, tj sa ekipom je na pripremama. Malbasic je protiv Oleksandrije igrao na levom krilu...verovatno moze na oba krila da igra.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4049
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Danilo wrote:...greskom uprave placali ga i mi i kinezi...
Fudbalski sveznalče i svestrani promoteru grobara u našem klubu, potkrala ti se greška oko ove greške, ali pretpostavljam da je u pitanju lapsus tvog velikog sverazumnog fudbalskog mozga.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4866
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Rabba wrote:
Danilo wrote:...greskom uprave placali ga i mi i kinezi...
Fudbalski sveznalče i svestrani promoteru grobara u našem klubu, potkrala ti se greška oko ove greške, ali pretpostavljam da je u pitanju lapsus tvog velikog sverazumnog fudbalskog mozga.
Kinezi, svi mrs u Japan odakle ste i dosli :greenbutt:
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Transferi

Post by Vasa »

Singarpucani,u Kini zaradjuju fudbaleri prosecno 1mil.dolara,jer bitno je kakav ti je menadzer... :D

Sojic i Cvarkov Dj.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Rabba zao mi je sto zelis pokriti ono sto ti se ne svidja.E sad dal su kinezi ili koreanci ,za mene manje bitno jer me ne interesuju ni jedni ni drugi do naseg kluba.

I molio bi te bez licnih uvreda ,jer ja ne zelim da se spustam na tvoj nivo mediokriteta.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2089
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Nekako nisam negativan kad je Trujic u pitanju...nego kad ce taj Maturan da dodje :D
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

Danilo jopet jase! :lala:
Sreco, vodim te na pivo kada krene sezona, tvoja pisanija pokazujem decama, edukativna su. :)
Nego sta bi sa onim mojim Mosorincem?
...mrka kapa. :frown:
Marko93
Posts: 556
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Transferi

Post by Marko93 »

nisam bas pratio forum poslednjih......da

pa ako moze ukratko ko je sve dosao? :deal: :deal:
Post Reply