Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

http://www.fkvojvodina.rs/2016/02/lalat ... a-napusti/

" Prvo moramo da vidimo šta će biti sa Ognjenom Ožegovićem, koji je danas dobio jednu ponudu iz Kine, pa je pitanje da li će uopšte putovati sa nama za Milanovac. U toku današnjeg dana, znaćemo da li on odlazi ili ostaje – rekao je Lalatović, koji nije mogao da precizira koji kineski klub je poslao ponudu za napadača Vojvodine. "
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8915
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Njega i Maksu da jos prodaju pa smo prakticno ceo tim promenili dvaput u 6 meseci!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
CRD FCV
Posts: 1720
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Продали смо га у правом тренутку што се тиче цене. Да је остао још полусезону цена би му пала. Срећом па се Кинези расипају са парама.

Сад имамо проблем што нам је остао само један нападач, Павков. Очекујем да Пушкарић заигра на тој позицији, свестран играч који је употребљен на свим позицији сем на голу. За сада.

Него, Иванић за милион, Ожеговић за милион и пола, Станисављевић за 150.000. Било би интересантно видети колики нам је сад дуг, речено је да нам треба милион онда кад је партизан нудио за Иванића како би клуб могао да функционише. Сада смо технички мирни и за следећу годину благо нама.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4870
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

S tim da imamo samo 50% od prodaje Ozegovica.

Bez ikakvog plana, pilicarski. Ova uprava je postala bastion amaterizma. Iscedite iz kluba sta jos mozete, samo onda idite...zaboga, ljudi :frown:
Karlsson
Posts: 2202
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

I šta sad ostajemo sa jednim ispodprosečnim napadačem? Jel mogu barem slobodni igrači da se pokupe i registruju?
User avatar
PolovinaZ
Posts: 148
Joined: Thu May 29, 2014 7:18 pm

Re: Transferi

Post by PolovinaZ »

Nije mi bas najjasnija nasa politika...Znalo se da je posle Ivanica naredna prodaja(mislim na pristojnu sumu) Ozegovic a mi smo upravo na toj poziciji najslabije pokriveni...Tu su Pavkov,Curko i Meri ali je vrlo tesko reci da li neko od njih ima kvalitet da bude prvi spic u Vojvodini dobar deo sezone....Mada sam ja ubedjen da ce Trujic igrati spica u tom slucaju(barem ce se probati sa njim)...To je igrao i u mladjim kategorijama kao i u Teleoptiku jedno vreme...Po meni je ovo sezona kada bi za prvi tim trebalo da debituje i Milos Zlicic... Krajem ove godine puni 17 i to je pravo vreme da takav biser debituje....Kada su mogli Aleksic,Kosovic itd. moze i Milos...Krstevski je takodje tu iz podmlatka i mislim da bi i on mogao u dogledno vreme da bude prikljucen prvom timu..
,,Ove boje nikog se ne boje ....''
fare
Posts: 2847
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Znaci Ozeg je definitivno otisao ? Pa ovi iz uprave nisu uopste normalni ko sada da igra Pavkov ???? neispitani Meri ili posle najteze povrede koje moze da zadesi fudbalera mladi Curko ? A za dovodjenje igraca je sada mislim vec gotovo, necemo mi kanda ove sezone videti evropu :frown: .
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

Na pripremama forisiran Ozegovic,Pavkov imao skromnu minutazu a Meri nije video teren ?
I sta sad ?
Image
User avatar
N13
Posts: 2105
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Najgori potez uprave, ubedljivo. Amaterski potez koji ljudi koji ne razmišljaju o dugoročnim planovima.
Baš me zanima da li će 50% Ožegovićevog transfera više doneti nego što ćemo izgubiti igranjem cele polusezone bez napadača. A i Ožegović je mlad igrač, šta će on u Kini... izgubiće mesto u reprezentaciji gotovo sigurno, a i transfer u neki veći klub u Evropi će mu biti mnogo teže ostvariti iz Kine, nego iz Vojvodine.

Stvarno sam razočaran, najavljuje se borba za kup i za mesto koje vodi u Evropi, bez napadača? Mi ako ne budemo igrali te kvalifikacije za Evropu, bićemo na velikom gubitku, jer upravo te kvalifikacije dižu cenu igračima i donose novac, pa i medijsku pažnju, što marketinški mnogo znači (vraća publiku na tribine).
I da li je tih 700k evra koje ćemo dobiti od ovog transfera vredno gubitka svega toga... vreme će pokazati.
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Transferi

Post by Vasa »

Koliko znam Asceric je podneo zahtev za raskid ugovora sa Radnickim,tako da....
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1483
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Pa sta sad? Jel otisao Ozegovic ili ne? Kakvih 700k jel to provereno ili sta? Daj recite konkretno takva i takva je situacija :mrgreen:
User avatar
N13
Posts: 2105
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Pa ne znam, spominje se cifra 1.5m... i da mi imamo 50%.

A Meri na fejsbuku stavio status u fazonu "Hvala Ozeg, srecno u novom klubu...". I kako stvari stoji, Ozegovic sutra nece putovati u Milanovac, jer je Meri opet u protokolu.
User avatar
Stexman
Posts: 2601
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Vasa wrote:Koliko znam Asceric je podneo zahtev za raskid ugovora sa Radnickim,tako da....
Ako je ovo istina onda nije cudo da se prodaje Ozegovic. Oni su po svaku cenu resili da dovedu tog Ascerica iz Radnickog.
Stvarno je cudno da covek pre bira kinesku ligu nego neki evropski klub. A sigurno je mogao da nadje neki solidan.
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Transferi

Post by Vasa »

Суперлига: Напад на читав плен без Ожеговића

Ажурирано пре 1 час 25 минута
У првом сусрету 24. кола фудбалске Суперлиге Србије, екипа Војводине данас гостује у Горњем Милановцу, где ће јој домаћин бити састав Металца.

Ожеговић против Спартака, изгледа, одиграо опроштајни меч, Фото: Б. Лучић

Enlarge
Ожеговић против Спартака, изгледа, одиграо опроштајни меч, Фото: Б. Лучић

Данашњи домаћин црвено-белих ушао је у пролећну полусезону с освојеним бодом у Београду против Чукаричког, што само по себи сведочи да је реч о веома доброј екипи, способној да фаворитима, а Новосађани данас морају да преузму ту улогу, помрсе рачуне.

С друге стране, екипа коју с клупе предводи млади тренер Ненад Лалатовић, желеће да се искупи за лоше издање из двобоја са Спартаком, свесна да ће морати да пружи много бољу партију ако хоће да испуни циљ. Како су пред полазак на пут рекли у новосадском тиму, занима их освајање сва три бода, а до њих ће покушати да дођу у ослабљеном саставу.

- Остали смо јуче без нападача Огњена Ожеговића, који је добио позив из Кине да у тој земљи настави каријеру – објаснио је Лалатовић. – Он неће с нама путовати на мегдан Металцу, а за данашњи сусрет не могу да рачунам ни на Новицу Максимовића. Како је све дошло изненада, јасно је да ће бити одређених ротација у нашем тиму, али још увек нисам рашчистио у ком саставу ћемо почети утакмицу. У току недеље радили смо веома добро и у доброј атмосфери и задовољан сам начином на који дочекујемо тежак изазов. Милановчани имају неколико сјајних појединаца, феноменално играју полуконтре и контре и бодовима ће ближи бити тим који буде на терену показао већу жељу за победом. Покушаћемо да искористимо мане ривала, да прикријемо наше, јер ми смо Војводина, а зна се који циљ у свакој утакмици наша екипа пред собом има.

У утакмици са Суботичанима у црвено-белој екипи није било штопера Радована Панкова, који је одрадио меч суспензије због жутих картона. Он се сада враћа у конкуренцију, а пред данашњу утакмицу је изјавио:

- У неколико наредних сусрета одлучујемо сами о својој судбини. У Горњем Милановцу нас очекују добар терен и квалитетан противник и покушаћемо да освојимо сва три бода. Нисмо у позицији да било коме претимо, али је сигурно да ћемо тамо заиграти са жељом да победимо. Добро смо анализирали екипу Металца, знамо одакле нам прети опасност и верујем да ћемо на најбољи начин искористити слабости које смо запазили у игри нашег данашњег домаћина.

Војводина је јуче отпутовала у Чачак, где ће преноћити и сутра отићи на мегдан с Металцем. По завршетку те утакмице, Новосађани се неће вратити кући, већ ће продужити на Златибор. Тамо ће дочекати куп-сусрет који у среду играју с Јавором у Ивањици.

Почетак данашњег дуела Металац – Војводина заказан је за 16 часова, уз ТВ пренос на каналу Аренаспорт 1.

А. Предојевић

Чангчун загризао

Огњен Ожеговић није се нашао на списку путника за Горњи Милановац. У последњем тренутку, практично пред само закључење прелазног рока у Азији, за нападача Војводине велико интересовање показала је кинеска екипа Чангчун Јатаи и упутила конкретну понуду за трансфер овог фудбалера.

- Добили смо званичну понуду од Кинеза и трансфер се налази у процесу реализације – кратко је рекао координатор Новосађана Мићо Врањеш.

Иванић у посети Воши
Јучерашњем тренингу црвено-белих присуствовао је и Мирко Иванић, дојучерашњи капитен екипе, који је зимус прешао у редове белоруског БАТЕ Борисова. С пажњом је пратио рад бивших саиграча и искристио прилику да се са сваким од њих поздрави. Мића, међутим, веома брзо одлази на наставак припрема свог новог клуба, а његова изненадна посета је обрадовала све у новосадском клубу.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4051
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Stexman wrote:
Vasa wrote:Koliko znam Asceric je podneo zahtev za raskid ugovora sa Radnickim,tako da....
Ako je ovo istina onda nije cudo da se prodaje Ozegovic. Oni su po svaku cenu resili da dovedu tog Ascerica iz Radnickog.
Stvarno je cudno da covek pre bira kinesku ligu nego neki evropski klub. A sigurno je mogao da nadje neki solidan.
Ne ide to bas tako lako. Prelazni rok kod nas je prosao, a Asceric ni u ovom trenutku nema ciste papire. I da raskine ugovor sa Radnickim, ne bi mogao da potpise za nas pre leta.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply