Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Ватробљув
Posts: 35
Joined: Mon Aug 07, 2023 9:19 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Ватробљув »

Cane wrote: Sun Feb 18, 2024 7:16 pm Nezavisno od rezultata današnje utakmice i svega onoga što ga je pratilo i nezavisno od nezadovoljstva koje usled toga osećam ja generalno podržavam stav koji je izneo Topić. Ima mnogo istine u onom što je dečko napisao i evo po drugi put u par dana me je oduševio svojim javno iznetim razmišljanjima.
+1
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8908
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Radoye »

Jbg realno igraci su tu najmanje krivi. Ne znaju i to je to, oni daju i trude se koliko su kadri. E sad, zbog cega su oni tu gde su, ko ih je doveo, selektirao, ko sastavlja tim? Ti su odgovorniji i vise zasluzuju kritike. A najvise kritike zasluzuju oni koje su i njih doveli i dali im da sastavljaju tim.

Dakle - uprava napolje, Zbiljicu odlazi!

(osim ako ne krenemo jos dublje, ko je i tog Zbiljica postavio tu gde je i ko zapravo celu drzavu drzi u saci i o svemu odlucuje kao gospodar zivota i smrti...)
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Milan »

Šmekeri koji javno kritikuju i ponižavaju igrače, šta ste vi uradili u zivotu? Koji vam je najveći uspeh?


Evo ja sam jedan od onih koji javno kritikuju igrače. Šta on zna šta sam ja napravio u životu i koji je moj najveći uspeh? A čak i da nisam ništa napravio, moje navijanje i praćenjenje Vojvodine od kad znam za sebe mi I TE KAKO daje pravo da ih kudim kad zasluže. Pun mi je više k***c takvog stava. Šta je većina tih fudbalera napravila u životu, pa da ih treba štedeti? A i da su napravili, je l' im treba gladiti mošnice kad igraju ovako kako igraju?


Jedino se mogu složiti da nisu najveći krivci što svoje neznanje i boljenje kurca prezentuju u Vojvodini. Ima ko je za to odgovoran...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

Nevernik II wrote: Sun Feb 18, 2024 6:59 pm Evo Topić ostavio zanimljiv komentar na IG o nesrećnim i isfrustriranim ljudima koji su stalno nezadovoljni i samo kritikuju.

Mislim da vam se ovaj njegov stav neće toliko svideti :D
Hvala mu sto misli na ,,isfrustrirane" navijace Vojvodine, koji stalno neopravdano kritikuju, dok Vosi sjajno ide u prvenstvu.
Neka je njemu sa srecom, a na navijace neka ne misli. Lepo je to sto iz Portugalije brine o navijacima Vojvodine i meredavno sudi sta je ko uradio u zivotu ( sa njegovih 23). Ipak, bilo bi korisnije da je brinuo, dok je igrao Vosi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Voja »

Nisam za bilo kakavo vredjanje, ali kritika (jos ako je i opravdana) mora da postoji. Pa svako od nas ima neki svoj posao/zanimanje i u slucaju da je los i neuspesan u njemu, bice zamenjen osobom koja ce taj posao bolje da radi. I nikoga nece zanimati sta je taj koji ga je kritikovao, smenio... postigao u zivotu. Jednostavno to je prirodan proces. Recimo ovo sto sto je vecina igraca pruzila u prva dva kola mogu da nam pruze i igraci lokalnih ekipa koji bi nas kostali mnogo manje, i treba da budu srecni ako samo prodju sa kritikama tamo nekih "neuspesnih" za tastaturama
Image
Savcic Luka
Posts: 390
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Savcic Luka »

Baviš se javnim poslom, i time si podložan kritikama javnosti, tj. publike. Još manje sam merodavan da analiziram dramsku predstavu, ali kao publika apsolutno imam pravo da udelim ili ne udelim aplauz, kritikujem ili hvalim.
Razumem ja njega, priča iz svog ugla, ali sine slika je malo šira. Bez vredjanja naravno.
Inače, igra mnogo bolja nego protiv Mladosti. Nedovoljno, ali kao što pisah, treći trener i treći tim, a ni godinu dana nije prošlo.
Evo predednik je preuzeo odgovornost i pozvao na podršku
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Red Marquis »

Mi smo kao društvo tu gde jesmo ne zato što kritikujemo, nego baš zato što svuda ćutimo. Da se ne lažemo ima nekada i stvarno pregrubih postova da se pročitaju (po netu, ovde ne baš). Ali najčešće i najbrojnije su ipak sasvim prirodne kritike bez nekog pregrubog vređanja. Svakom fudbaleru bi poručio ako ne može da se izbori sa kritikama, neće daleko dogurati.
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

Razmisljam u koji topik da stavim ovu tuznu vest, pa nekako mi najvise pripada ovde, iako nije bio clan Kluba, vec samo ambasador Vose.

R.I.P. Andreas Breme.

https://sportal.blic.rs/fudbal/medjunar ... 9201810708
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1438
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Uvek sa tobom »

УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Milan »

Lepo da je svestan onog radovanja...
POŠTO OBRAZ ???!!!
VošaNS
Posts: 854
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by VošaNS »

Milan wrote: Tue Feb 27, 2024 6:43 pm Lepo da je svestan onog radovanja...
To je bio baš seljački potez, ali lepo da zna da je pogrešio.
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

VošaNS wrote: Tue Feb 27, 2024 7:07 pm
Milan wrote: Tue Feb 27, 2024 6:43 pm Lepo da je svestan onog radovanja...
To je bio baš seljački potez, ali lepo da zna da je pogrešio.
Da.
Oprosteno, jer se pokajao zbog toga. Svakom se desilo da pogresi. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
rykerfcv
Posts: 852
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by rykerfcv »

Uvek sa tobom wrote: Tue Feb 27, 2024 6:33 pm
Још јачи коментар Рошкета
"Нама гори а ти тераш циркус".
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

Жарко Кисић: Када обучеш дрес Војводине, мораш да верујеш да можеш свакога да победиш

Bravo! :lala:
Tako je to u OK Vojvodini.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Duplof
Posts: 915
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Duplof »

Turija wrote: Thu Feb 29, 2024 6:21 pm Жарко Кисић: Када обучеш дрес Војводине, мораш да верујеш да можеш свакога да победиш

Bravo! :lala:
Tako je to u OK Vojvodini.
Tako govori pravi kapiten! :lala:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Post Reply