Kup Srbije - sezona 2010/11

User avatar
servalsorim
Posts: 73
Joined: Sat Jun 27, 2009 3:57 pm
Location: duboko podzemlje

Post by servalsorim »

Стварно лако креће ова пљувачина...Ја се стварно не слажем са овим саопштењем са Партизаном али зар нико не може да види мало даље и да сконта да је клуб уцењен и то добро!!!Сви добро знате ко нам води клуб,какву етикету носи а самим тим и клуб...зато ми је и очекивано ово све,јбг само апсолутно чист можеш у бој са свима.Друга ствар,политика је имала намеру да профитира од овог финала купа...а где су сад и то само после пар дана...клуб је опет сам.И боље да је сам.А најсрамније је ово ваше блаћељње Фирме...шта очекујете,за тако нешто нема снаге...било је покушаја и прошле сезоне,није све за нет ...ако немаш снаге за тако нешто,па зар је бојкот решење и кога да бојкотујемо,шта је ту крив Киза и цео први тим.Шта вам то смета и зашто пљујете човека што је био некад навијач другог клуба,јер је мало дао за овај клуб и групу...па лакше би му било да је и остао са њима,сигурно би више био поштован и вероватно би обишао целу Европу са тим клубом,но то није ни битно...на крају крајева он је тај кога југ мрзи.Њега мрзи а другог бившег су убили у Футогу...о чему поједини овде пишу и какву мржњу сеју мислим да ни сами нису свесни.
...uno di noi...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Ja bih predložio adminima da ovde padne lock. Ionako smo svi sve rekli, ostalo je samo da se svađamo međusobno...
Io odio Belgrado
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Red Marquis wrote:Ja bih predložio adminima da ovde padne lock. Ionako smo svi sve rekli, ostalo je samo da se svađamo međusobno...
I bi lock!
Locked