Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Transferi

Post by AntonioKasano »

Oteglo se ovo, i dalje nema nista zvanicno... Otece “nas” doktor Terzicu “doktoru” sve pare izgleda :mrgreen:
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Ne znam sta da mislim o Maticu?
Malo minuta sam ga gledao u tv prenosima za bilo kakav stav. Ako kuburi sa povredama, tim gore.
Sto napisao Kasano: od Gajica je bolji, od Konea ne znam?
Uprava je lepo pocascena grafitima na zapadnoj tribini. Kolektivno i pojedinacno.
S obzirom kako rade, tako im se i vraca. Ako ne dovedu Brazilca iz Makedonije, bolje da su spavali, nego sto su se provadjali u Beleku.
Bilo bi novca za Brazilca i nekog naseg bivseg igraca - povratnika iz inostranstva.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

PelezinhoFkv wrote:...
Beogradski portal? Sta je beograd uopste? Nikad cuo...

Sto se Matica tice, meni to smrdi na novog Veselinovica/Ascerica. Imao bljesak u Macvi i to je to. Cak je ''igrao'' neuspesno u Koreji, sto im dodatno daje na slicnosti...
Odavno nisam optimista po pitanju pojacanja, lestvica je prilicno nisko, a opet...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Nema nista od fudbala na prolece, da ne podgrevamo nadu :D Borba za pley off nam ne gine, a play out izgleda mnogo blize.
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Pera Centar »

Sve se nadam da će da padne kofa sa ladnom vodom i ledom na Milioja, prvog navijača i cz.

Belorusi kažu da ugovor još nije potpisan.

Kad će i da li će ne zna se?
Napeto je. :devil:

https://forum.fcbate.by/viewtopic.php?f ... b52#p36296" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Pera Centar »

Evo novih vesti:

http://fudbal.hotsport.rs/2019/02/07/ud ... vojvodinu/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

churguzijanac wrote:Nema nista od fudbala na prolece, da ne podgrevamo nadu :D Borba za pley off nam ne gine, a play out izgleda mnogo blize.
Imamo toliko "dobar" raspored, da je plej-aut u ovom trenutku realnost. Čak se sve preko toga može podvesti pod iznenađenje. U poslednjih 9 kola igramo sa prvih 5 ekipa. Dodatno, gostujemo u Surdulici i na Voždovcu.
Pera Centar wrote:Evo novih vesti:

http://fudbal.hotsport.rs/2019/02/07/ud ... vojvodinu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nit su nove, nit su vesti... Nit je portal...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Pera Centar »

Ipak je potpisao.

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... o-u-Zvezdi" onclick="window.open(this.href);return false;

:shit:
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Transferi

Post by naseljekolumbija »

Неће мали да се слика, мирко стидљивко
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Da podignemo raspolozenje u vezi teme i zavrsimo sa Ivanicem.
Ako je Matic sve iskreno rekao, nadam se da ce igrati motivisano za Vosu, sto je jako bitno.
http://zurnal.rs/fudbal/vojvodina/75602 ... m-necastan" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Jesi momčino, jesi, nečastan si. Samo da podsetim, druga priča se pričala i pre jedno 6 meseci, kad je jasno rekao da u Srbiji može da igra samo za partizan.

Dodatno, u poslednjim smo satima prelaznog roka u Srbiji.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Transferi

Post by Friend »

"Dr romi" sada ti i zvanično želim dupli prelom potkolenice,kidanje ukrštenih ligamenata i još svašta nešto. :lala:
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post by ŠoneVoša »

Image

Ivanićevo NE nek vam bude primer. DR ĆOMI! :evil: :evil: :evil:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Trebao si samo link da staviš, a ne da gledamo ovaj govnarski grb na i na forumu.

Jasno je da on njima nije toliko trebao, da je ovo pojačanje plaćeno zarad prestiža i šiljenja one stvari da mogu da dovedu bilo koga i da svojim zombijima navijačima pokaže da za zvijezdu svi žele da igraju.
A više od izdajnika bivših fudbalera, navijača iz interesa i nesposobnih političara i tajkuna u upravi me nervira to što je dobar deo slaninara glasao za one koji su ih iz milionskih dugova i života na aparatu doveli do ovoga.
Io odio Belgrado
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Transferi

Post by naseljekolumbija »

:shit: једва чека деби, емоције су му јаке. Нека деби буде следећи викенд. Пошто ћемо ионако вероватно добити црвени,играчи знате шта вам је чинити.
Post Reply