Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

U nekim komentarima sam procitao da je Vucic imao tesku povredu ( kidanje ligamenata ili lom noge?).
Da li je to tacno? Dosta je bitno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Ponuđen nam je Mario Babić koliko čujem. Jel zna neko nešto više o ovom igraču?

[video]https://www.youtube.com/watch?v=6AqbEJDGe50[/video]
User avatar
Simica
Posts: 159
Joined: Sun Sep 26, 2010 12:52 pm
Location: Old east

Re: Transferi

Post by Simica »

Potpisuje i Nemanja Čović iz Proletera?
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Simica wrote:Potpisuje i Nemanja Čović iz Proletera?
Ako se ne varam on je već bio kod nas doveden kao veliko pojačanje ali nije se baš naigrao.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Igrao u B timu/podmlatku Parme, mislio da nece dobiti sansu i napusti ih. Samo sto je dosao kod nas, te sezone se svi napadaci Parme ispovredjivali, bukvalno bi dobio sansu, jer nikog drugog nije bilo.

Dodje ovde, odigra jednu tekmu, da gol Vaduzu i ode kad i Ridji.

Potpise za Spartak, ispi*a se po zvezdi. Oni ga trazili posle (ona teska raspad zvezda), on ih odbije. Nedugo zatim mu neko lomi nogu(?) na jednoj od narednih utakmica.

Prosla sezona povratak konacno u superligaski fudbal. Nije bio los, plus je imao i konkurenciju u napadu.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Covic je odlicno odigrao proslu sezonu. Bice pojacanje ako dodje.
1892
Posts: 1089
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

churguzijanac wrote:Covic je odlicno odigrao proslu sezonu. Bice pojacanje ako dodje.
Zabio nam je golčinu na Karađorđu u plejofu.
Come on you Reds!
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Transferi

Post by AntonioKasano »

Dobar igrac
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Ne mogu a da ne primetim, prelazni rok u Srbiji za sada je u najmanju ruku skandalozan... Voždovac je plejadu mahom pristojnih igrača zamenio likovima koji su grejali klupe po Teleopticima... Poslednja dva pojačanja im izvlače mnogo prosek, Justas Lasickas i Miloš Bosančić.

Ostatak ne znam da li bi imao mesta u prosečnom prvoligašu... Izgubili su od nekih anonimusa sa Malte na pripremama...

Ali Radnički Niš je apsolutni lider ovog prelaznog roka do sada... Opasno su se nekome zamerili, obzirom da su pristojne igrače zamenili kreaturama(pritom ne mentalnim kreaturama, nego igračkim) kao što su Lazar Đorđević i Starleta!

Ubedljivo najstabilniji prelazni rok i najstabilnije ekipe, u ovom trenutku, imaju Mladost Lučani, Čukarički i TSC.

Mi smo, po skromnom mišljenu, negde na granici plejofa.

Dolazak Čovića bi značio odlazak Matića. Spin mašina se kotrlja. Ne pitamo se mi tu ništa.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Rabba wrote:Opasno su se nekome zamerili, obzirom da su pristojne igrače zamenili kreaturama(pritom ne mentalnim kreaturama, nego igračkim) kao što su Lazar Đorđević i Starleta!
I Djilas iz crnih :shit: .
Komedija...
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Potpisao Covic.

Image

Po meni mozda i najvece pojacanje do sada.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ono sta je kod Covica plus jeste i to da moze da igra iza napadaca, tako da ne bi bilo suludo ocekivati i to da ce igrati zajedno s Maticem. :cheers:

Dobrodosao nazad!
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Srecan povratak u maticni klub.
:cheers:
PS
Sta je sa Robsonom? Je l' to ponovo necemo strance u klubu? Nova ksenofobija na delu?
A zasto, kad zvezda dovodi silne strance, a mi smo im filijala?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
icebaby
Posts: 56
Joined: Sun Jun 23, 2019 9:15 pm

Re: Transferi

Post by icebaby »

Covic je dobar igrac, hrabar agresivan.
Bio je vec kod nas ali se nije naigrao zbog neslaganja sa trenerom ili upravom kako god ..
Sve u svemu, msm da je ovo do sada najvece pojacanje ,igrac koji je van proseka nase lige.
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... igi/331468" onclick="window.open(this.href);return false;
Ovako cemo proci i sa Robsonom da Silvom, samo sto u ovom slucaju ga Lalatovic hoce, a citamo u komentarima ko stopira transfer.
Ako Srbijagas daje pare, valjda se najvise pita?
Dajte, posle Covica, jos jedno pravo pojacanje.
Gomila ovih dovedenih nisu pojacanja. Pojacanja su kao i onih 10-15 lane koji su sada stavljeni na transfer listu.
Ako hocete da pojacate igracki fond, onda ga pojacajte stvarno, a ne kvazi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply