Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

Čovića sam tada posle odlaska iz Voše (čini mi se u Spartak),viđao na utakmicama na istočnoj tribini, iako je bio liferovan iz kluba, iako je bio igrač Spartaka....
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Ljudi mi i dalje nemamo playmekera to jest nemamo ga godinama ako je to taj Ze Roberto ili kako već Brazilac ajde da ga dovedemo majku mu pa da kažemo prelazni roku odrađen ok :dance2:
Istocno stajanje
Posts: 553
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Transferi

Post by Istocno stajanje »

Sta znam, mozda cemo i imati ekipu koja ce se boriti za Evropu, ali me brine to sto vise od pola prvenstva necemo igrati na svom stadionu... Nema svrhe stampati sezonske karte.
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Istocno stajanje wrote:Sta znam, mozda cemo i imati ekipu koja ce se boriti za Evropu, ali me brine to sto vise od pola prvenstva necemo igrati na svom stadionu... Nema svrhe stampati sezonske karte.
Otkud ti taj info? Je l' to zvanicno, ili pretpostavljas?
Istocno stajanje
Posts: 553
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Transferi

Post by Istocno stajanje »

N13 wrote:
Istocno stajanje wrote:Sta znam, mozda cemo i imati ekipu koja ce se boriti za Evropu, ali me brine to sto vise od pola prvenstva necemo igrati na svom stadionu... Nema svrhe stampati sezonske karte.
Otkud ti taj info? Je l' to zvanicno, ili pretpostavljas?
Pa, ako su najavili rusenje stadiona krajem godine, logicno je da necemo igrati na svom stadionu. Samim tim, bice nam teze da izborimo Evropu, pa i da se plasiramo tamo, morali bismo igrati u Beogradu...
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Ja sam procitao negde da ce se raditi tribina po tribina, tako da ce moci da se igra i na nasem stadionu tokom radova. U prilog tome ide i postavljanje nove trave... nema mi smisla da sad postavljaju novu travu (koja nije bas jeftina), da bi posle par meseci rusili.

Mada, poznavajuci njihova obecanja, verujem da radova na stadionu nece biti jos dve godine... ali dobro, ko zna :)
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Sve i da ruse tribinu po tribinu, prema njihovom ''planu'', pomera se ceo stadion malo, a samim tim i teren. Suma sumarum, ili imaju para na bacanje da dvaput stavljaju novi tepih, ili ne planiraju da ga ruse jos neko vreme, ili su samo paceri... :mrgreen:
fare wrote:Ljudi mi i dalje nemamo playmekera to jest nemamo ga godinama ako je to taj Ze Roberto ili kako već Brazilac ajde da ga dovedemo majku mu pa da kažemo prelazni roku odrađen ok :dance2:
Joj, Fare, nemoj, tako smo i za prethodna 2-3 roka govorili kako su skroz okej odradjeni, a mi zavrsili osmi oba puta. :mrgreen: Neka bude ''katastrofalan'' ovog puta...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

fare wrote:Ljudi mi i dalje nemamo playmekera
Zukić. Nešković. Malo li je.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8908
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

gospodinFKV wrote:Suma sumarum, ili imaju para na bacanje da dvaput stavljaju novi tepih, ili ne planiraju da ga ruse jos neko vreme, ili su samo paceri... :mrgreen:
...ili su odlucili dvaput da se ugrade. :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
JackSparow
Posts: 99
Joined: Thu Sep 24, 2009 12:15 pm

Re: Transferi

Post by JackSparow »

Rekli su i dve etaze garaza ispod stadiona, tako da bi u praksi nova trava morala da se sklanja..
kulijana
Posts: 47
Joined: Sun Dec 04, 2016 10:50 pm

Re: Transferi

Post by kulijana »

Turija wrote: Ovako cemo proci i sa Robsonom da Silvom, samo sto u ovom slucaju ga Lalatovic hoce, a citamo u komentarima ko stopira transfer.
Ako Srbijagas daje pare, valjda se najvise pita?
Malo licemerno zar ne? Uvek se zalimo kako neki treci sastavljaju ekipe, i trazimo da se trenerima daju odresene ruke, i onda kad se to desava, odmah se zalimo zato sto nama ne odgovara.
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

kulijana wrote:
Turija wrote: Ovako cemo proci i sa Robsonom da Silvom, samo sto u ovom slucaju ga Lalatovic hoce, a citamo u komentarima ko stopira transfer.
Ako Srbijagas daje pare, valjda se najvise pita?
Malo licemerno zar ne? Uvek se zalimo kako neki treci sastavljaju ekipe, i trazimo da se trenerima daju odresene ruke, i onda kad se to desava, odmah se zalimo zato sto nama ne odgovara.
Za koga je ovaj komentar?
Ako je za mene, ne razumem kontekst? Jer, on je sasvim suprotan u celokupnom mom postu. Medjutim, ako nisi procitao komentare na netu (pod uslovom da su oni istiniti), na koje se odnosi moj post, onda se da izvesti takav zakljucak.
Mislim da, jos uvek, nismo kompletirali vezni red i da nam takav igrac fali na sredini terena.
Da ne ponovimo slucaj Meri i debelo zazalimo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Prvi potvrđeni odlazak, Daniel Graovac potpisao za rumunsku Astru.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Djisa
Posts: 1234
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Rabba wrote:Prvi potvrđeni odlazak, Daniel Graovac potpisao za rumunsku Astru.
Jel imamo neki evric ili je otisao dzabe?
Kup je nas!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Djisa wrote:Jel imamo neki evric ili je otisao dzabe?
Na sajtu Astre ne piše ništa osim toga da je potpisao na tri godine...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply