Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ali kad mislis da onda mlad igrac dobije sansu? Takve povrede golmana su zaista retke, a da sad drzimo nekog iskusnijeg i gusimo razvoj talentovanih momaka samo da budemo sigurni ako se nesto mega retko desi....po meni, veoma losa politika.

Pritom, decko brani prijateljske, dobija sansu makar tu. Izgubili smo gooomilu mladih golmana zbog ovakvih stvari. Ako se Simic povredi, jbg treniras, tu si, branis prijateljske, negde se led mora probiti. Nema 16 godina.
Karlsson
Posts: 2185
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Povrede golmana su retke, ali se dešavaju. Zato svaka ekipa i ima barem tri golmana, ali ne znam koja ima čak dva tinejdžera među njima.
Rockov je imao 22 ili 23 kada je debitovao za nas.
Od ovih sadašnjih naših mladih niko nema profesionalno iskustvo.
Zato ih treba slati ili na pozajmice ili ih povremeno ubacivati u Kupu ili protiv nekog slabijeg protivnika u Ligi, ali stavljati na njih teret prvog golmana u slučaju Simićeve povrede je veliki rizik za sve.
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Zakulu smo doveli jos starijeg i to iz ekipe koja je ispala iz druge lige te sezone.
Vuklis je bio u ekipi koja je rezultatski bila najbolja u drugoj ligi, i ako je verovati izvestajima, bio je medju najboljim (ako ne i najbolji) golman lige.
Golmanima je vrhunac karijere dosta kasnije nego igracima (rekao bih od 28 do 33 godine), tako da potpuno podrzavam njegovo dovodjenje.
Mladi golmani ce se razvijati pravim putem jedino ako je na treninzima sa njima neko iskusan, od koga mogu da uce.
Ne znam kakav je Vuklis kao covek, kakve su mu ljudske osobine, ali ako su i upola kao kod Zakule, njegovo dovodjenje je pravi potez, upravo zbog tih mladjih golmana.
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

https://www.fkvojvodina.rs/vladimir-kov ... script=cir" onclick="window.open(this.href);return false;

Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Dobrodosao kuci, momcino! :cheers:
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Voja wrote:Novicu bih voleo u ekipi... Kovacevic,sta znam,nije lose imati jaku konkrenciju na mestu stopera
Uh ljudi kakav kiks.... pa ja sam na ovog Kovacevica i zaboravio :oops: :oops: :oops:
Bio sam ubedjen da pisem o onom "sa bakljom" Nikoli,uh kakav kiks.... Ovaj Kova sto potpisao je itekako DOBRODOSAO!!!
U svoj toj promenadi igraca totalno sam ovog decka izgubio iz vida :(
Image
Marko93
Posts: 555
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Transferi

Post by Marko93 »

valjalo bi nekog napadaca i veznjaka dovesti za evropu

sto se tice nase namestene lige mogu i ja da igram svejedno je
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Voja wrote:
Voja wrote:Novicu bih voleo u ekipi... Kovacevic,sta znam,nije lose imati jaku konkrenciju na mestu stopera
Uh ljudi kakav kiks.... pa ja sam na ovog Kovacevica i zaboravio :oops: :oops: :oops:
Bio sam ubedjen da pisem o onom "sa bakljom" Nikoli,uh kakav kiks.... Ovaj Kova sto potpisao je itekako DOBRODOSAO!!!
U svoj toj promenadi igraca totalno sam ovog decka izgubio iz vida :(
Vojo, Vojo :frown: :D
Lose bi bilo, po dobru atmosferu u timu, da jedan od trojice kvalitetnih stopera sedi stalno na klupi. O tome sam vec pisao, kada se pojavila vest da ce se, mozda, Kovacevic vratiti u Vosu.
Nadam se da ce Lalatovic uigrati svu trojicu i da ce ih rotirati, spram potrebe i protivnika na nasim utakmicama, tj da nijednog ,, ne zakuca" za klupu - ili se, pak, planira da prodamo Sanicanina ili Bralica?
Sad jos da se vrati i Maksa, pa onda, mozda, mozemo i bez prave desetke u Evropi.
Nadam se da ce Vukadinovic moci da odigra dobro vise od jednog poluvremena, posto u drugom ,,nestane sa terena".
Ako budemo uspeli da kontrolisemo i ovladamo igrom na sredini terena, bice golova i bez nadprosecnog spica.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Kada bi dosao i Novica,Simic bi postao svetski golman :mrgreen:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Voja wrote:Kada bi dosao i Novica,Simic bi postao svetski golman :mrgreen:
Izgleda da ce doci i da ce Brx2 biti na nasem golu :D
Tako da cemo, opet, ti i ja imati diskusiju na Forumu o nasem golmanu :cheers: .
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2185
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Dragoljub Samardžić, vršilac dužnosti predsednika Vojvodine, priznao je da je osvajač Kupa ovog leta želeo da "pazari" u Partizanu!

U pitanju je bio potencijalni transfer krilnog napadača Đorđa Ivanovića koji, prema onome što je Samardžić rekao za "Sportski žurnal", nije želeod a napusti Humsku.

- Nadali smo se, zato ovog trenutka nemamo drugog kandidata. Sebe vidi u prvom timu Partizana, kad je već tako glupo je da vodimo pregovore. Mada, sumnjam da bi Partizan pristao na transfer u konkurentski klub. Ne bi u obrnutom slučaju ni Vojvodina, pošteno govoreći - jasan je Samardžić.

On je dodao i da je Voša odustala od defanzivca Lučana Miloša Šatare zbog visoke cene.

- Skromnost je učinila i da odustanemo od dovođenja štopera Miloša Šatare, vrednog 350.000 evra, odgovornost i domaćinsko poslovanje da uskoro isplatimo nagradu za osvajanje kupa i trećeg mesta. Tad, ukoliko nam budu ostali novci i pristigli vanredni prihodi, ojačaćemo tim ozbiljnim napadačem.


https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/32 ... e-ivanovic" onclick="window.open(this.href);return false;

Izgleda da smo spremni za napadača da izdvojimo i neki novac.
Možda Silađi?
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Navodno i Maksa potpisuje ovih dana do početka prvenstva :D.
srkins
Posts: 1456
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Potpisao i Maksa na dve godine
ssnigd
Posts: 3428
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Voja wrote:
Voja wrote:Novicu bih voleo u ekipi... Kovacevic,sta znam,nije lose imati jaku konkrenciju na mestu stopera
Uh ljudi kakav kiks.... pa ja sam na ovog Kovacevica i zaboravio :oops: :oops: :oops:
Bio sam ubedjen da pisem o onom "sa bakljom" Nikoli,uh kakav kiks.... Ovaj Kova sto potpisao je itekako DOBRODOSAO!!!
U svoj toj promenadi igraca totalno sam ovog decka izgubio iz vida :(
Ma gde onaj Kovacevic, sto nas je zajebao protiv Ruzomberoka. Daleko mu lepa kuca.

Sa druge strane, s obzirom na to da cemo imati 38 kola, dosta vanrednih sredom, plus Kup... Bice potrebna rotacija sigurno, kako zbog kartona, tako i zbog samog tempa i opterecenja igraca.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Post Reply