Super Liga - sezona 2016/17

Locked
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by Radoye »

Karlsson wrote:Sada su se stvari vratile u normalu. Konačno prvo i drugo mesto zauzima ko treba.

Nadam se da je većinska Srbija na čelu sa svojim Velikim Starešinom odahnula i da je konačno zadovoljna.
Cekaj da naprave razliku, ipak se dele bodovi pred plejof, jos smo mi suvise blizu...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ernesto
Posts: 1214
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by ernesto »

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... ao-ostavku" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by Ken mahniti »

Znaci krece svinjarija,u Petak ocekujemo isto i od"Lale majstore vodi nas do titule"
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4013
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by Rabba »

Došlo vreme je da se "Lale" vrati tamo gde mu srce pripada, nešto mi se čini. Takav neki redosled je u principu i očekivan. Lalatović je u sportskoj javnosti etiketiran kao zreo trener, ovde je imao na oko solidne rezultate, a svaki iole razuman klub će ukoliko menja trenera to pokušati da uradi na zimu pre nego na leto. Lalatovićeva privrženost njima nije tajna, pa ne treba ni sumnjati da je ubedljivo prvi pik za trenera. Mene više mori ko je sledeći ko će nas zajahati. Gledajući ovu sprdnja ligu, jedino se ističe Rastavac, ali dolaskom Tončeva pitanje je da li je Radnički spreman da ga se odrekne sada. Bilo bi lepo kad bi se okrenuli nekom slobodnom Švabi, ili tako nekome... U principu, treba dovesti nekog trenera i otvoriti se za njega, pre nego za igrače... Ali mogu ja da mudrim ovde po forumu koliko hoću, kad će nam trener biti neko iz kvarteta Simo Krunić - Mladen Dodić - Bratislav Živković - Andrej Černišev, u to sam ubeđen.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by playmaker »

Nama je apsolutno nebitno koje trener dokle god oni nemaju barem par godina prava da ostvare kontinuitet!
Bio sam protiv Lalatovica, ali sada posle svega najostrije osudjujem ukoliko ga oteraju!

Potreban nam je kontinuitet u radu, bez toga vrtecemo se u krug kao i godinama u nazad. :idea:
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by Ken mahniti »

playmaker wrote:Nama je apsolutno nebitno koje trener dokle god oni nemaju barem par godina prava da ostvare kontinuitet!
Bio sam protiv Lalatovica, ali sada posle svega najostrije osudjujem ukoliko ga oteraju!

Potreban nam je kontinuitet u radu, bez toga vrtecemo se u krug kao i godinama u nazad. :idea:
Druže,neće ga niko oterati.Ode on sam tamo,jedino što će nama biti drugačije plasirano...
Karlsson
Posts: 2144
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by Karlsson »

Ihhh... zar neko treba da ga tera kod (kako on sam reče) Majke???
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by Radoye »

Draganeee Limenog za trenera! :deal:

Ionako je svejedno kako se zove i preziva osoba koja glumi funkciju trenera, kada je njihov uticaj u domacem fudbalu minimalan, manji cak i od oih sto uredjuju teren. Zna se ko mora da igra, kako mora da se igra, ko mora da pobedi - jako je tu malo prostora ostalo za trenerski rad, sve je unapred odluceno...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Karlsson
Posts: 2144
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by Karlsson »

Nešto razmišljam, trebali bi i mi da pokrenemo grupu na Fejsbuku 'Hoćemo Vojvodinu u Mađarskoj Ligi', pa valjda će nas shvatiti i tretirati malo ozbiljnije.

Kada su navijači Radničkog isto učinili (samo za bugarsku ligu) svi su se digli na noge i svi mediji su pisali o tome.

Ovako nas niko ne uzima za ozbiljno i niko ne piše o ovome što nam se radi.

Niko od sportskih portala ni reč da napiše o krađama koje doživljavamo iz kola u kolo, a i iz Kluba očigledno niko nije potresen celom situacijom.
User avatar
N13
Posts: 2070
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by N13 »

Karlsson wrote:Nešto razmišljam, trebali bi i mi da pokrenemo grupu na Fejsbuku 'Hoćemo Vojvodinu u Mađarskoj Ligi', pa valjda će nas shvatiti i tretirati malo ozbiljnije.

Kada su navijači Radničkog isto učinili (samo za bugarsku ligu) svi su se digli na noge i svi mediji su pisali o tome.

Ovako nas niko ne uzima za ozbiljno i niko ne piše o ovome što nam se radi.

Niko od sportskih portala ni reč da napiše o krađama koje doživljavamo iz kola u kolo, a i iz Kluba očigledno niko nije potresen celom situacijom.
Odlična ideja, ali prethodno napraviti profesionalan poduži video snimak koji će da uključi sva iživljavanja nad Vojvodinom u poslednjih 10 godina... čisto da snimak opravda inicijativu!
User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by Milan »

Meni je receno da ce Rastavac u zvezdu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by Marcello »

Radoye wrote:Draganeee Limenog za trenera! :deal:

Ionako je svejedno kako se zove i preziva osoba koja glumi funkciju trenera, kada je njihov uticaj u domacem fudbalu minimalan, manji cak i od oih sto uredjuju teren. Zna se ko mora da igra, kako mora da se igra, ko mora da pobedi - jako je tu malo prostora ostalo za trenerski rad, sve je unapred odluceno...
Pa, to odavno govorim. I to, bez imalo zezanja.
Prvo, neće tražiti ni dinara, jer to je za njega kao da je postao tener Man.Utd-a
Drugo, pošto smo "gospodski" klub, konačno nam je potreban takav tip gospodina, da parira ovima iz uprave.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4013
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by Rabba »

Marcello wrote:
Radoye wrote:Draganeee Limenog za trenera! :deal:

Ionako je svejedno kako se zove i preziva osoba koja glumi funkciju trenera, kada je njihov uticaj u domacem fudbalu minimalan, manji cak i od oih sto uredjuju teren. Zna se ko mora da igra, kako mora da se igra, ko mora da pobedi - jako je tu malo prostora ostalo za trenerski rad, sve je unapred odluceno...
Pa, to odavno govorim. I to, bez imalo zezanja.
Prvo, neće tražiti ni dinara, jer to je za njega kao da je postao tener Man.Utd-a
Drugo, pošto smo "gospodski" klub, konačno nam je potreban takav tip gospodina, da parira ovima iz uprave.
Jedini problem u celoj priči je licenca, koju Limeni nažalost sigurno nema...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by playmaker »

Nista, spremno ceka Piskavac! :twisted:
User avatar
slanina
Posts: 812
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by slanina »

Da li neko ima podatke kad je zadnji put sviran penal protiv zvezde(siguran sam bar dve sezone) i koliko zvezda ima penala u sezoni?? :mafia:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked