Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Camel
Posts: 111
Joined: Tue Nov 28, 2006 11:40 pm

Re: Marketing kluba

Post by Camel »

Odlično krečiš!
Jel ceo u Alan Ford fazonu?
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Marketing kluba

Post by recni galeb »

da, ipak je on baba sto se tice te crne humoristike, a nama je ona tako sklona... :frown:
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Marketing kluba

Post by recni galeb »

ne bih ja ipak kaljao No.1 sa tim cudom... :frown:

pre ce biti ovako... :mrgreen:

Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8917
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Marketing kluba

Post by Radoye »

recni galeb wrote:Image
:klanjanje: :cup:

"Djelovao je kao pravi muskarac!" :deal:

:cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Marketing kluba

Post by recni galeb »

classikal

Image
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Marketing kluba

Post by lala1914 »

http://www.fkvojvodina.rs/2014/02/klups ... e-nagrade/" onclick="window.open(this.href);return false; sto bi rekao Cvarkov: "Sad cu se usrati"
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Marketing kluba

Post by MiSmoFKV! »

Pa sta fali dizajnu kalendara?
Sad ko je na njemu, to je sasvim drugo pitanje.
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Marketing kluba

Post by ragazzi di Neoplanta »

Dobar je kalendar, i izrada. Sada da je neko veliko dizajnersko delo, baš i nije. Ne verujem da je imao i neku veliku konkurenciju, ubiše se preduzetnici kod nas ko će bolji kalendar da izbaci.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
fare
Posts: 2847
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Marketing kluba

Post by fare »

Svi zivi imaju generalnog sponzora ocemo li i mi naci vise neke sponzore a ne na dresovima nam pise Aleksandar Gradnja pitaj boga od kad i DAS AWTO PORSHE :frown: .
User avatar
Milan
Posts: 4279
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Ljudi, ma šta mislili o svemu što iz kluba dolazi, kalendar je i više nego dobar, čak odličan! Da su persone iz kluba pametne, marketing bi prepustili stručnjacima (ali pravim), pa bi on na nešto i ličio...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Milan
Posts: 4279
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Skoro ce 10 godina ovome, a nije se mnogo sta promenilo...

http://www.youtube.com/watch?v=5lrs3dthClw
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10821
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Danas sam došao do oba Vošina Jubilarna kalenedara, zahvaljujući jednom našem uvaženom forumašu (i ovom prilikom, još jednom, mu se zahvaljujem na učinjenom angažovanju i trudu).
Moram odati istinsko priznanje za izradu oba kalendara, a u paru su sjajni - koliko god to izgledalo apsurdno, potpuno su kompatibilni (jer svi nedostaci jednog su ,,ispeglani" u drugom).
Osvrnuo bih se, ovom prilikom, na oficijelni Stogodišnji Kalendar.
Koncepcijski, kao i kvalitetom izrade, je vrhunski urađen; baš onako kako bih ja želeo (uz par, po meni, učinjenih ozbiljnih propusta, od kojih je najveći greh davanje mesta na kalendaru osvedočenom zvezdašu Pankovu, i to, uz legendarnog Šaulu, te i izostavljanje Govedarice i Dunđerskog, u prvom planu, iz generacije 90ih.Potom, favorizovanje Svilara iz generacije Nikezića, Vujkova i Ivezića, kao i izostavljanje imena i prezimena na grupnim slikama iz 1933, 90ih i 2000ih.Ako to već nije moglo izvesti na slici iz 1933 godine, iz ove dve generacije je moralo).
Na sreću, neki propusti su ispeglani na Kalendaru našeg Foruma, tako da sam, gotovo potpuno, zadovoljan u svojim željama iznetim 18 12 2013 u donjem postu (uz gore navedene primedbe).Zato, kažem, još jednom, prava je stvar uzeti oba kalendara.
:cheers:
Turija wrote:Ne znam, ali trebalo bi dobro razmisliti kako koncipirati Kalendar Veka FK Vojvodine.
Međutim, čini da je velika nepravda, ako on ovakav, kakav je prezentovan, ostane.Zašto?Zato što pola kalendara (odnosno pola stranice) dele Legende kluba sa nekim igračem današnje generacije.To ne da je nepravda, već velika sramota i bruka.
Kada vidim da pola stranice pripada generaciji Boškova i Toze, a pola Gaćinoviću, odnosno Velkeru i njegovoj generaciji, a pola Poletanoviću, ili pak Šauli a pola klincu za kojeg ne znam ni kako se zove itd, itd, dođe mi da zaplačem od muke.Pa gde je tu poštovanje rada, znoja, ljubavi i uspeha?
Izostaviti bilo kog našeg igrača, na retro kalendaru veka postojanja Kluba, bila bi velika grehota prema tim ljudima koji su utkali sebe u ovaj Jubilej.
Teško je na 12 stranica odrediti 12 veličanstvenih, počev od Osnivača, pa do današnjih dana.Možda je najpoštenije podeliti tih 12 strana po decenijama, gde bi se našli gotovo svi naši igrači na generacijskim grupnim slikama (tako ih odabrati, jer to se može, pošto se nekad mnogo duže igralo, pa određeni igrači su igrali i u dve generacije Vošinih timova). Prvu stranicu u kalendaru, odnosno mesec Januar, dati Osnivačima i poslednju današnjoj generaciji (mnoge iz nje ne bih voleo na kalendaru, ali nažalost i oni su bili igrači Vojvodine, pa i ako je to ružno, ne može se pobeći od te činjenice).Obavezno upisati imena igrača ispod svake fotografije, jer se tako piše Istorija.Ovaj Kalendar nije jednoskratni, kao dosadašnji.On je istorijski i trajni.Biće okačen u svakoj Slaninarskoj kući dok ne požuti, pa i nadalje.
Iz tog razloga se mora prići izradi veoma studiozno.Ovo što sam napisao je samo jedna početna ideja, koja na kraju ne mora ni da bude takva, jer ima mnogo ljudi na ovom forumu sa sjanim i boljim idejama, a i znanjem kako se to radi.
Napisao sam ovaj post samo da pokrenem razmišljanje da taj kalendar, zaista, bude za ponos svakog Vojvodinaša, a priznanje i sećanje na svakog našeg igrača u ovih sto godina.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: Marketing kluba

Post by Brane »

Primecujem da u zadnjih par meseci nema nikakvih vesti o Vosi na web site sportske.net

Naravno da je vremenska koincidencija sa promenom uprave vise nego ocigledna. Prosto me interesuje kako su do sada nastajale vesti iz kluba, ko ih je pravio, a ko je sada (ne) zaduzen sa isto.
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Re: Marketing kluba

Post by Akcent »

Čapelja je okačio sliku sebe u retro dresu na FB. Znam da nije dozvoljeno ovde stavljati slike sa FB, pa vi koji niste blokirani od strane gospodina pogledajte...
Po meni dres pristojan, osim ogromne reklame za Foto Oko na stomaku...

Zna li neko kada će ih biti u slobodnoj prodaji?
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4875
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Marketing kluba

Post by gospodinFKV »

Da si prelistao forum malo, skontao bi da smo raspravljali pune 2 stranice o dresu i manekenu u topiku o stogodisnjici, ako se ne varam :mrgreen:
Post Reply