27. kolo: Vojvodina-Spartak 1:0

Vaze prognoze?

Poll ended at Fri May 20, 2011 9:54 am

Pobeda Vojvodine
55
96%
Nereseno
1
2%
Pobeda Spartaka
1
2%
 
Total votes: 57

User avatar
Milan
Posts: 4270
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Jučerašnji post sa F89 foruma:


Nemam običaj da pišem izlizane floskule tipa "Ajmo Firma", "Svi na stadion", "Cimajte sve" itd., ali bih voleo da svi shvate ozbiljnost ovog trenutka, momenat koji moramo iskoristiti i zaista učiniti sve moguće da privučemo što više ljudi na stadion u nedelju. Prva runda je bila u sredu, borba tek počinje, a da bi je klub koliko-toliko ravnopravno vodio, potrebni smo mu mi! Ja sam moju misiju započeo još juče, počni je i ti!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Salvador
Posts: 1088
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Post by Salvador »

DUB wrote:Nisam baš siguran. Bar ja nikad ne bi rekao da su, lupam, Čeda Jovanović, Toma Nikolić ili ko već predstavnici Skupštine Srbije...
Ali ok, šta god da se dogovorimo situacija je takva da posle toga moramo biti jedinstveni u tome i da posle povučenih poteza nema odstupanja, slagali se ili ne sa odlukom većine.
Druže, nemoj nepotrebno zakuvavati i izmišljati probleme gde ih nema. Sada treba svi da budemo složni.
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

Ok. Neka admin obriše postove kako se rasprava ne bi proširila u pogrešnom smeru. Ja sam samo izneo svoje viđenje politike i političara uz napomenu da ću čvrsto stati iza svake odluke većine, bez obzira šta ja lično mislio.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

Nedelja 11h. svi na istocnu tribinu i da na finalu U-17 pred teletom i Miselom pokazemo nas stav, a od 17h. Da podrzimo nase sampione, heroje Novog Sada i cele Vojvodinee!!!

Sada moramo biti slozniji, moramo uzeti stvar u svoje ruke, razloga je 1001!!! Idemo Vojvodinasi!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8915
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Red Marquis wrote:Ja ovih dana ma koliko pokušavao, ne mogu da odslušam ni tri sekunde izjavu bilo kog iz tog kluba...Pokušam, počne srce da mi lupa, crvenilo u obrazu i moram na mute i onda odahnem...
Isto brate, ne pamtim kad sam zadnji put bio ovako besan kao sada, matora konjina danas-sutra 4 banke a evo vec treci dan ne mogu da se smirim. I svaki put kad procitam neku pametnu izjavu iz tog govnarskog kluba od njihovih retardiranih trenera, igraca, navijaca ili istog takvog saveza, meni skoci pritisak... Ma bre djubrad!
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Vuke wrote:Nedelja 11h. svi na istocnu tribinu i da na finalu U-17 pred teletom i Miselom pokazemo nas stav, a od 17h. Da podrzimo nase sampione, heroje Novog Sada i cele Vojvodinee!!!

Sada moramo biti slozniji, moramo uzeti stvar u svoje ruke, razloga je 1001!!! Idemo Vojvodinasi!

:!:


Utakmica za pravdu i slobodu ne pocine u 17 h, ta utakmica pocinje u 11h.

Svaki navijac Vojvodine mora biti na stadionu u 11 h. :!:
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1635
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Prenos?
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

Nadam se da ce u lozi da bude i gospodin Rabrenovic. Treba covek da dobije aplauz. Svaka cast imao sam sumnje u njega ali danas jme je razuverio. Pokazao je kako se brani klub dok je njegov supranik gledao u pravcu svog medjunozja.
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Suparnik se konsutlovao sa Djurom
UPRAVA NAPOLJE!!!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Prekopiraću svoj post sa Firminog foruma i ovde vezano za utakmicu, ono dole treba da nas podseti ko je još itekako veliki krivac za sve, možda i najveći uz lnkp (lopovski nogometni klub partizan) , tole je ipak nešto iza.


Сви на Карађорђе, Нови Сад треба да се тресе од радости сваки пут када наша Воша игра!
Игра наш вољени клуб, наш клуб мученик који је деценијама трпео разна срања комунистичке, фашистичке и остале ђубради, али је увек излазио из сваке муке поносно и уздигнута чела.
Игра наша Воша, не треба нам боља позивница да дођемо на стадион, а још када узмемо у обзир да ће на терену бити наши јунаци, они који су смогли снаге да кажу НЕ упркос невиђеним притисцима и шиканирањима, угрозивши тиме и своју егзистенцију и право на рад, треба све да нас тресе грозница и да не можемо да дочекамо тај моменат када ћемо опет угледати наше момке у најдражим пола белим, а пола црвеним дресовима.Тако ће и бити, тако мора бити.

Ајмо сада сви, у инат злотворима, у инат лоповима, у инат полтронима и корумпираној новинарској багри која продаје дупе за десет ћевапа са луком, у инат београдској мафији која је уништила наш спорт, нека им се преврне стомак када виде колико нас ОПЕТ има и нека схвате да је Нови Сад УСТАО и да никада више неће бити доле.Нека виде да и цела Војводина полако диже глас, као и уосталом цела напаћена и подјармљена Србија која нам пружа подршку и која грца под лоповлуком и крађом лоповских и мафијашких центара.
Ми смо јединственији и јачи него икада, зато се они толико плаше нас, зато не престају да нас узимају у уста свих ових дана, њихов СТРАХ то ради, боје се нашег јединства, нашег достојанства, нашег поноса, наше нарастајуће бројности, нашег бола и наше љубави према светињи.Нека се боје још више.

Видимо се на Карађорђу!

толе лопове, толе лопове......ј..о те дебели ивица командант.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Milan
Posts: 4270
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Nadam se da svi shvataju važnost ovog trenutka i da svaki pojedinac mora učiniti sve što je do njega, kako bi u nedelju doveo što više ljudi na stadion. Moja ekipa se malo angažovala i odradili smo oko 250 kola po centru. Cimanje je smešno, sve se odradi za 20-ak minuta, a efekat je sjajan. Kada se flajer pažljivo postavi kao što je na slici (to je jako bitno i ne treba ga samo ofrlje stavljati pod brisač), nema šanse da ga vozač ne uoči. A kako je tekst intrigirajući, svako ga pročita do kraja. U to smo se i uverili u nekoliko navrata. Na jedan list A4 formata staje 4 flajera, a kopiranje košta 2 do 3 dinara po listu, tako da se za 200din može naštancati 250-300 komada. Jeftin, a najučinkovitiji marketing! Sutra planiramo da odradimo mnogo više. Nadam se da će i ostale kolege forumaši zagrejati svoje đonove... :cheers:

Plakat preuzmite sa ovog linka:
http://i55.tinypic.com/absc9y.jpg


Image


Image
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Још једна мала победа нашег форума. Успели смо да решимо проблем ауторских права. У недељу, поново ће се зачути ова песма на нашем Карађорђу!

User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Post by severozapad »

Voj Voj Voj Vojvodino Boj..Ajmo Vošo, kakav spektakl će biti u nedelju, ne smem da razmišljam :)
JackSparow
Posts: 99
Joined: Thu Sep 24, 2009 12:15 pm

Post by JackSparow »

Ljudi, mislim da se Platiniju obavezno mora skrenuti paznja na lopove iz FSS koji ce sedeti oko njega. Jedan ogromni transparent na engleskom, preko celog istoka.
Kaznice nas svakako, u to nema sumnje.. ali pre toga moramo na sve moguce nacine upoznati UEFU sa radom FSS. Ovo finale mladih nije moglo da dodje u bolji momenat. Moramo iskoristiti nasih 1min!!!
kuzma liman
Posts: 542
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

podbara wrote:Још једна мала победа нашег форума. Успели смо да решимо проблем ауторских права. У недељу, поново ће се зачути ова песма на нашем Карађорђу!

Konacno ! :hurray: :hurray: :hurray:
Locked