16. kolo: Donji Srem-Vojvodina 1:1

User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by Passion »

Ништа нас није сломило - ништа нас неће сломити! Што нас више дође, то ће бити мањи проблем да се уђе! СВИ У ПЕЋИНЦЕ - УПРАВА НАПОЉЕ!
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Samo borbeno !
Posts: 49
Joined: Thu Apr 11, 2013 8:41 am
Location: Indjija

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by Samo borbeno ! »

Vidim ovde ima vas jedno 3,4 koji pitate za prevoz da se ubacite nekom, i jos kazete da svi imate par ortaka koji bi isli. Pa sto ne uzmete kombi lepo vas 10 skontate se ovde na forumu i palite, nema veze ni ako ste iz razlicitih mesta. Stvarno vas ne razumem. Meni je svaka utakmica Vose gostovanje pa ne kukam i ne trazim prevoz po forumima.
Vidimo se u Pecincima svi !
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by laki »

Mi smo skontali prevoz za nekolicinu, a veruj mi, gari, to sto pricas je prilicno neizvodljivo. Pre bi se busom organizovao solo nego da se dogovorim sa ljudima koje ne poznajem oko kombija. Sta treba da ogranizujem kombi pa onda da me ispali neki lik u poslednjem momentu... ma daj... I niko nije kukao vec ljudi pitaju normalno da li neko ima viska mesta. Mi smo popunjeni u kolima skroz inace da nismo zasto da ne, pozvao bih nekoga odavde da ide sa nama, ne vidim u cemu je problem.
Image
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by KoKanidja »

Потрудите се колико можете да дођете, сваки човек је јако битан.

И да поновим, будите спремни на плаћање карата, како сада, тако и убудуће ове сезоне, неверујем да ћемо некад знати шта нас чека поводом тога.
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by limanfkv »

U prodaji se nalazi 2.500 karata po ceni od 400 dinara. Očekuje se i dolazak popularne „Firme“ iz Novog Sada za koju je rezervisan poseban deo na novim tribinama.

Puno posla oko organizacije utakmice, kao i uvek, imaće direktor Donjeg Srema Dragan Despotović.

„Uz pomoć MUP-a, obezbeđenja i redarskih službi verujem da će gledaocima biti omogućeni maksimalni uslovi da uživaju u dobrom fudbalu. Mi smo se, kao klub, bezbroj puta iskazali kao sjajan organizator bilo na „Krađorđu“ ili našoj Suvači. Nema razloga da i sada ne bude tako. Jedinu kaznu zaradili smo zbog bacanja pirotehničkih sredstava u Novom Sadu kada smo ugostili Crvenu zvezdu, ali protiv tih i takvih pojava klubovi ne mogu sami da se bore.“
http://www.fkdonjisrem.com/2014/02/protiv-tradicije/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by Toto Riina »

Seljacine koje vode klub koji ce nas ugostiti su u odlicnim odnosima sa pilicarima koji vode Stari klub. Ovo je bilo ocekivano, ali ovo treba da nam bude motiv vise da odemo u sto vecem broju!

Cetirsto dinara da obezbedimo kartu za II ligu seljackom timu i da je*emo upravu i nije puno :devil:
Vidimo se u Pecincima!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by laki »

Ne znam bas kako nameravate da j***mo upravu u Pecincima ali ok. Ja prvenstveno idem na tekmu da gledam Vosu i podrzim nase igrace. Sto e uprave tice mozemo da pravimo parole, vicemo... jednom recju sta god zelimo, niko nas nece ni cuti ni zapaziti na ovoj tekmi jer tekmu niti prenosi televizija, niti bilo sta tome slicno. Brkati majmun verovatno nece ni biti na tekmi niti bilo ko od slepaca koji nam vode klub. Jebao sam im mater za 400 dinosaurusa, ali sta da se radi, moze im se pa nas karaju. Vidimo se u Pecincima.
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3877
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

To sa cenom je verovatno samo početak, neću se iznenaditi ni skupljim kartama i na Karađorđu.
Jedino dobro kod ove nenormalne zimske pauze je da se toliko uželim Voše da uspem da zaboravim o kakvom fudbalu se radi.

Vidimo se u Pećincima!
Io odio Belgrado
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by Toto Riina »

Info za navijace koji ne znaju kako ce do Pecinaca postoji direktna linija do Golubinaca u 11h sa zeleznicke, od Golubinaca ima manje od 10 km do stadiona koji se nalazi odmah na ulazu Pecinaca. Karta za voz(za one koji placaju:) iznosi 115 dinara u jednom pravcu.

Ko hoce nadje nacin, a ko ne izgovor!
Vidimo se u Pecincima!
ultra komsa
Posts: 421
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by ultra komsa »

HAHA koja smo grupa umesto da se zajedno probijemo mi cemo platiti.jaooooo
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by laki »

Kakvo probijanje, doci ce nas 100 sutra, ako Bog da, a mislim ni toliko, pogotovo sad kad nema organizovanog prevoza i kad mora da se plati 400 dinosaurusa za kartu. Da nas dodje 500 jos kako bismo razvalili kapiju...
Image
ssnigd
Posts: 3408
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Jbg, razmazila se masa pa je i do Pecinaca tesko doci a tek sto smo naviknuti qrca da ne dajemo za ulaznice, pa je i to sada problem. Boze.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by limanfkv »

Donji Srem - Dolina 1:1

Veliki sportski prijatelji odigrali su fer i korektnu utakmicu i to je u ovom momentu najvažnije. Domaćina je skenirao Radisav Rabrenović (gen-sek FK Vojvodina) iako do tančina poznaje ekipu Donjeg Srema za koji će prvi meč u nastavku sezone možda biti i preloman. U još težem položaju je Dolina koja zaostaje sedam bodova od luke spasa.
http://www.fkdonjisrem.com/wp-content/u ... 381563.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

U svetu obicno neko iz strucnog staba ide da snima utakmice, videcemo sta je Rakeli "snimao".
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by Brick Liman »

laki wrote:Ne znam bas kako nameravate da j***mo upravu u Pecincima ali ok. Ja prvenstveno idem na tekmu da gledam Vosu i podrzim nase igrace. Sto e uprave tice mozemo da pravimo parole, vicemo... jednom recju sta god zelimo, niko nas nece ni cuti ni zapaziti na ovoj tekmi jer tekmu niti prenosi televizija, niti bilo sta tome slicno. Brkati majmun verovatno nece ni biti na tekmi niti bilo ko od slepaca koji nam vode klub. Jebao sam im mater za 400 dinosaurusa, ali sta da se radi, moze im se pa nas karaju. Vidimo se u Pecincima.
Prekini da širiš defetizam. Velika je stvar i što smo svi jedinstveni po pitanju uprave.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
slanina
Posts: 812
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by slanina »

Izgleda da već gubimo 1:0 :oops:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked