3. kolo: Vojvodina-Javor 2:0

User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by Matador »

Ja i salvete i benko sam placam :) Uzivam da se kocoperim kad imam slobodu iznosenja sopstvenih misli. Ako oni Dundjini Japanci stignu i donesu nove salvete, javi se preko pm, dajem tri domace za menjazu. Sto se tice revansa ocekujem da svi kao nekada budemo na severu i podrzimo nas klub. Da prevazidjemo sujete, podele i gluposti. Da ponovo stane brat pored brata, kum pored kuma. Da sve stare i nove poznate njuske budu tamo gde im je i mesto i da nosimo klub do sledece runde LE. Neka motiv bude i veliki Vujadin Boskov, toliko je zasluzio!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by Voja »

Ipak su te pogodile prozivke,jer si omasio topic :mrgreen:
Image
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by dulajlo »

Zapažanje sa stadiona: forma Vojvodine je u korelaciji sa brojem lepih devojaka na zapadu.
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by ДушанСП »

Утакмица типична за ЈСЛ што ће рећи ужас.Водимо и отаљавамо посао,Палочевић мора напоље,има жути а умало и други жути да добије.Треба нам Максимовић у вези,ова постава са Иванићем и Палочевићем не штима,а и веома је рискантна.Да дамо још један и да заврше посао без компликација.
User avatar
Stexman
Posts: 2591
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by Stexman »

Ja lepsi gol na Karadjordju nikad nisam video! A mozda i generalno jedan od najlepsih golova ikada. Ovako visoke makazice.... :thankyou:
Ozegovicu svaka ti dala!
NiNa
Posts: 33
Joined: Sat Aug 31, 2013 10:59 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by NiNa »

Ozegovic :dance2:
Zapusio usta nevernim Tomama!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by Владика »

Срамотно, срамотно мало посета. А сутра ће већ кренути цимање за карте....
Два еврогола, одлично залагање, контрола игре.... ипак је то мало за размажена новосадска дупета. Гледам и сада, колико би било постова да смо изгубили?
Ожеговић одиграо феноменалан меч, шешир доле ономе ко га је довео! :lala:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by Voja »

Bogme... kada Italijani vide i ove danasnji golove,ceo tim ce nam zavrsiti u seriji A :mrgreen: :cheers:
Image
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by Dragojlo »

Гол сезоне,већ сада,нема шта... 8)
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by playmaker »

Ozegovic po ovome sto sam video u zadnje 3 utakmice je najbolji napadac kojeg smo imali u zadnjih 10 godina bez preterivanja.
Takvo kretanje, takvo zalaganje i takvi golovi.
Sta reci sem majstorski!

Nadam se samo da ima ugovor duzi od 2 godine i da je 100% nas bez menadzera agencija i ostale bagre.

Ozeg, postuj klub, trudi se kao i do sada i nemoj ni da sumnjas da oprosticemo ti tvoju ruznu proslost. ;)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by Voja »

podbara wrote:Гледам и сада, колико би било постова да смо изгубили?
Nema tu nista nejasno druze podbara.Kada se igra lose i kritikuje se,kada se igra dobro nema toliko pohvala,jer se od Vose i ocekuje dobar fudbal. Po Nasticevom dresu u prvom poluvremenu sam primetio koliko je vreme bilo tesko za igru,Javor ce biti nezgodan protivnik blizancima i s toga,ja prezadovoljan rezultatom,spektakularnim golovima,igrom Lakicevica,dok smatram da Palocevic i Stamenic,a posebno Babic nemaju sta da traze u ovakvoj Vosi. Kordic maksimalno nesiguran,bar meni nikakvo poverenje nije ulvao.Svidja mi se i tajming Pekariceve izmene,to je nesto sto dugo nisam video u Vosi... planski rad. Samo mi je zao sto Puski ne daju da igra,jer Javor veceras sigurno ne bi imao toliki posed lopte.Statistika kaze da su ceo mec imali veci posed.
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2591
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by Stexman »

Ja moram da kazem i za Lakicevica da je mnogo bolji od Vasilica plus ima sjajan centarsut. One zajebancije pred kraj susreta pred nasim golom ne smeju da se ponove u revansu sa Dorijom, tako setkanje kroz nas sesnaesterac ne sme da bude opcija nikom. Sreca nasa sto smo za protivnika imali Javor inace bi svasta bilo. Al dobro je, oseti se ispraznjenost posle Torina i misli se vec na revans, ipak zalaganje je jos uvek na nivou!
User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by Milan »

Malo vise o igri? Broj gledalaca?
POŠTO OBRAZ ???!!!
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by playmaker »

Umalo zaboravih Lakicevica, lagano u prvi tim, Vasilic je po meni jedna od nasih najslabijih karika.
Stamenic i Palocevic su potencijali za vece stvari, samo polako, na momente se vidi da znaju samo se nisu uklopili do kraja, zato i sluzi klupa pa kad zasluzis igras.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by gospodinFKV »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=Vp1izzGukyU[/video]

[video]https://www.youtube.com/watch?v=9yuiQtUbU_s#t=18[/video]

Za nas koji iz (ne)opravdanih razloga nismo uzivo prisustvovali majstoriji... :klanjanje:

Edit: Majstorijama!! mnozina!! Aco, izvini :lala:
Locked