9. kolo: Vojvodina-Crvena zvezda 0:1

User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Cause wrote:Tehnički dobar ali spor. Nadam se da grešim što se tiče kritika upućenih na tehniku ali što se tiče brzine ...
Velika vizuelna greska Cause jer je Milan jedan od najbrzih veznih igraca u zemlji na 20 metara.Takav utisak ne odaje jer ima malo cudan nacin trcanja.
Na testiranjima hajduka iz Kule je to i potvrdio i mogu ti reci da mnogi nisu verovali.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9902
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Djumi,jesi li ti to bio u svecanoj lozi?Koliko je stajala karta,ili imas sezonsku? :wink:
Image
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Voja wrote:Djumi,jesi li ti to bio u svecanoj lozi?Koliko je stajala karta,ili imas sezonsku? :wink:
Vojo jesam bio u svecanoj lozi a kartu sam dobio preko tudje veze jer za mene verovatno ne bi bilo.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Djumi wrote:
Cause wrote:Tehnički dobar ali spor. Nadam se da grešim što se tiče kritika upućenih na tehniku ali što se tiče brzine ...
Velika vizuelna greska Cause jer je Milan jedan od najbrzih veznih igraca u zemlji na 20 metara.Takav utisak ne odaje jer ima malo cudan nacin trcanja.
Na testiranjima hajduka iz Kule je to i potvrdio i mogu ti reci da mnogi nisu verovali.
E pa i ja ne verujem. :D
Stvarno izgleda kao da trči u drugoj brzini !
Ako se vrati na formu u kojoj je bio u Hajduku .... Super truper !!!! :wink:
P.S. Da se ne protumači pogrešno moje pisanje. Meni se Davidov sviđa,tj cenim ga kao igrača, samo sam zabrinut na osnovu onoga što sam video. Jeste da je preuranjeno zaključivanje, ali eto...
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
Turija
Posts: 10811
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Davidov ima dug korak i može da se otrgne od protivničkog igrača, kada je spreman i motivisan i kada igra u sredini terena.U Vojvodini ništa od svega ovoga do sad nije bilo moguće videti.
Pored aut linije i on i Tadić nisu brzi igrači. Dok, igrom na sredini terena ostavljaju utisak zavidne brzine, zbog dobre tehnike i eksplozivnosti na malom prostoru.Na toj poziciji jesu jedni od najbržih igrača u našoj Ligi koji lako rešavaju situaciju 1 na 1 u svoju korist i otvaraju prostor za nesmetano i tačno dodavanje lopte saigračima.
Obojica su levaci, sa slabijom defanzivom i kondicijom, ali su vraški opasni u organizaciji kontre i napada.Svakom po poluvreme, bilo bi pravo rešenje, jer bi imali, bez prekida, igru u svojim rukama na čitavoj utakmici.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Razocaran sam porazom,mislim da bi nam osvojeni bod mnogo mnogo znacio.Ali sta je tu je,moramo dalje.I pored svega bilo je dosta nasih navijaca(i to ne samo na severu) sto me zaista raduje i vidi se da su neke dobre stvari zacementirane i da nema vracanja unazad.
Kahriman me je jako razocarao,pogotovo sto mu ovo nije prvi put da gresi,a ni da resava utakmicu u korist protivnika(setiti se Kule).Nesto se po tom pitanju mora uraditi inace ce nas decko odvesti u prvu ligu Srbije.Zasto ne brani ni priblizno dobro kao u reprezentaciji?Pogotovo sto je golman,a golmanske reakcije bas i nisu plod uigranosti ekipe.Dakle,videti sta je tu problem,pa ako je neresiv dati nekome drugom sansu.
Davidov je fin momak,znam ga,moje je godiste studirao je zajedno sa mnom,ali u Vosi nikako da ga vidim na terenu.Stalno je povredjen i mnogo mi je tu nesto sumnjivo.
Despotovic nije za prvi tim,uostalom da li je on uopste i postigao gol na nekom prvenstvenom mecu?Izgleda da cemo morati da cekamo prelazni rok da bi nas napad proradio.
Dobro je da je bar odbrana bila solidna,ali eto golman nas je presao,mada na prethodnim utakmicama bilo je gresaka i odbrane.Uvek neko novi podbaci.Zasto?Zar su svi oni gubitnici?Zasto se tako osecaju?Samo neka od mnogih pitanja.
Mislim da nam je u Smederevu biti ili ne biti.Peti uzastopni poraz bi bio crn rekord,a i bodovno bi zaostali,a psiholoski jos vise potonuli.Smederevo je nas dan D.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8911
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

'besh ga, bar imam football manager da se teshim. Sezona 2009/2010, posle osvajanja druge uzastopne duple krune i igranja u cetvrtfinalu kupa UEFA prethodne sezone, Vosa se plasirala u ligu sampiona :lol:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1635
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Radoye wrote:'besh ga, bar imam football manager da se teshim. Sezona 2009/2010, posle osvajanja druge uzastopne duple krune i igranja u cetvrtfinalu kupa UEFA prethodne sezone, Vosa se plasirala u ligu sampiona :lol:
Sad ce FM 2007, kontam da cu opet morati rekonstruisati ceo tim :lol:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

Najsvetlija tačka kao i uvek bili su navijači Vojvodine !

SVAKA ČAST MOMCI !

Evo par slika sa zapada

Image

Image

Image

Image
VOŠA ZAUVEK !!!
uvek odani
Posts: 14
Joined: Wed Sep 06, 2006 11:25 am
Location: Novi Sad
Contact:

Post by uvek odani »

Jan oće biti šta uskoro od wallpaper-a ?
Image
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

uvek odani wrote:Jan oće biti šta uskoro od wallpaper-a ?
biće,
dont worry !
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1635
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Jan wrote:
uvek odani wrote:Jan oće biti šta uskoro od wallpaper-a ?
biće,
dont worry !
Ne rade ti slike Jan
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

ogi wrote:
Jan wrote:
uvek odani wrote:Jan oće biti šta uskoro od wallpaper-a ?
biće,
dont worry !
Ne rade ti slike Jan
hmmmmm,
pojma nemam zašto, a bilo je sve o.k. dosada !?

Pokušaću ponovo
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Jan wrote:
ogi wrote:
Jan wrote: biće,
dont worry !
Ne rade ti slike Jan
hmmmmm,
pojma nemam zašto, a bilo je sve o.k. dosada !?

Pokušaću ponovo
Jan, bio sam slobodan da popravim sam :wink:
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

hvala !

ipak smo mi jedan tim koji funkcioniše
VOŠA ZAUVEK !!!
Locked