26. kolo: Partizan-Vojvodina 1:0

max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Turija wrote:Ja sam, ipak, očekivao (da li opravdano ) da će se igrati na sredini terena i polovini partizana.A, ne da partizan ima posed lopte 57%, 3-4 puta više od nas kornera, šuteva na gol i sve ostalo što se broji, da bude u pozitivi.
malo mi je bila cudna ta statistika koju su prikazali na rts pa sam gledajuci snimak utakmice malo brojao i na kraju je statistika ispala malo drugacija mada partizan u svakom slucaju ima prednost.

partizan:

sut u okvir gola: 6 (rts 7)
sut van okvira gola 5 (rts 6)
izblokirani sutevi: 4
korneri: 8 (rts 10)
ofsajdi: 1 (rts 1)
faulovi: rts 21

vojvodina:

sut u okvir gola: 2 (rts 1)
sut van okvira gola: 6 (rts 4)
izblokirani sutevi: 2
korneri: 2 (rts 2)
ofsajdi: 6 (rts 4)
faulovi: rts 31 (10 faulova nam je svirano u napadu od kojih je bar pola sumnjivo)

moguce da sam se i ja negde prevario ali sam bar bio objektivan i nisam navlacio na nasu stranu.sumnjiv mi je i taj posed lopte od 57%,malo je previse cini mi se.dodao bi i to da su nasi sutevi van okvira gola i izblokirani bili mnogo opasniji nego partizanovi,eto ako nekoga zanima
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Mene zanima !
RTS :oops:
Svaka ti čast za ovo !!! :wink:
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
Turija
Posts: 10815
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

max wrote:malo mi je bila cudna ta statistika koju su prikazali na rts pa sam gledajuci snimak utakmice malo brojao i na kraju je statistika ispala malo drugacija mada partizan u svakom slucaju ima prednost.

partizan:

sut u okvir gola: 6 (rts 7)
sut van okvira gola 5 (rts 6)
izblokirani sutevi: 4
korneri: 8 (rts 10)
ofsajdi: 1 (rts 1)
faulovi: rts 21

vojvodina:

sut u okvir gola: 2 (rts 1)
sut van okvira gola: 6 (rts 4)
izblokirani sutevi: 2
korneri: 2 (rts 2)
ofsajdi: 6 (rts 4)
faulovi: rts 31 (10 faulova nam je svirano u napadu od kojih je bar pola sumnjivo)

moguce da sam se i ja negde prevario ali sam bar bio objektivan i nisam navlacio na nasu stranu.sumnjiv mi je i taj posed lopte od 57%,malo je previse cini mi se.dodao bi i to da su nasi sutevi van okvira gola i izblokirani bili mnogo opasniji nego partizanovi,eto ako nekoga zanima
Šta vredi što je tehnika vrhunska, kad su ljudi koji je koriste kvarni.
Verujem Ti.
I mene je iznenadilo.Ne brojeći, u stilu onoga ocena za umetnički dojam, frapirali su me izneti podaci.Ali, ajde šta znam: oko je varljivo, pogotovo navijačko, pa poverovah tehnici.
Zaista, zaista zanimljiva analiza. Ne samo za ovaj forum.Ko ima snimak, vremena i volje mogao bi da proveri podatke.Ako su naši tačni, šta reći nego BRUKA javnog servisa :oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

A plaćamo im pretplatu :evil:
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
Turija
Posts: 10815
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Čuo sam da je Predsednik novčano kaznio aktere meča sa partizanima :?: Ako je to tačno, potpuno podržavam odluku, jer sigurno nisu kažnjeni zbog poraza, več pristupa utakmici, tj. profesionalnog odnosa prema obavezi dobrih rezultata.
Ne mogu, ni danas, da se otmem utisku da smo ušli u tu utakmicu sa podsvesnom željom da već jednom skinemo sa leđa to breme nepobedivosti.Partizan u Beogradu nam je izgledao veoma pogodan za taj čin, pa makar na terenu igrali i njegovi omladinci :?:
Dobra opomena svima je taj poraz i pouka da se ni na jednoj utakmici ne može igrati opušteno, bez posledica.
Prava prilika, za dobro odrađen popravni, je sutra u NS protiv rezervnog tima partizana.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked