VOJVODINA u Evropi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: LE 2020: Standard - VOJVODINA, četvrtak 20h

Post by fare »

Ne bi ja bogami Vukliša menjao sa gola.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: LE 2020: Standard - VOJVODINA, četvrtak 20h

Post by Deep Purple »

Čestitke momcima muška utakmica. Nakon izjednačenja dve fine šanse, nije nam se dalo i tjt. Felipe Avenatti je trebao crveni da doboje. Dva namerna gaženja plus lakat... loše nam sude i u prvenstvu i u Evropi. Ali mislim da je zalaganje bilo stvarno na nivou. Penal komedija. Do sledeće godine uz dva tri pojačanja i biće to dobro.
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: LE 2020: Standard - VOJVODINA, četvrtak 20h

Post by newnowapv »

Borili su se i to je to... 6 zutih... Nemam sta da zamerim.
Sranje je sto to malo srece nikako da nas pogleda...
User avatar
Vale
Posts: 8
Joined: Mon Jul 06, 2020 3:59 pm
Location: Belgium

Re: LE 2020: Standard - VOJVODINA, četvrtak 20h

Post by Vale »

We lose tonight, but with our heads held high, I believed in the last action of the game, too bad, congratulations to the whole team
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: LE 2020: Standard - VOJVODINA, četvrtak 20h

Post by Stexman »

fare wrote:Ne bi ja bogami Vukliša menjao sa gola.
Ni ja, on je za Simića "Bufon" licno!

Gorak ukus posle svega. Da smo samo malo hrabrije odigrali mogli smo proci. Ovo je verovatno bila poslednja sansa za Ligu evrope u narednih 10 godina, ne samo nama vec i ostalim srpskim klubovima. Sad cemo u beton ligu evrope od sledece sezone...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: LE 2020: Standard - VOJVODINA, četvrtak 20h

Post by gospodinFKV »

Morao je Gemovic zavrsiti onu akciju na kraju regularnog.
Sve je skolski uradio, ali za Evropu ti treba taj vic na kraju. Sve si odradio, svez si, samo sto si usao - zalomi i opucaj...

Ne znam ni kome da dam bodove, svi su skoro zasluzili - od Vuklisa do Bojica. :cheers:

Ne znam zasto ljudi toliko ne vole tu novu LE2. Niko nije dobio ekstra mesto za to, vec je oduzeto od ucesnika LE, dakle, dosta ovih ekipa ce biti i u tom takmicenju. Bice to dobro. :cheers:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: LE 2020: Standard - VOJVODINA, četvrtak 20h

Post by Red Marquis »

Nisam nezadovoljan ni igrom ni trudom, jer smo izuzetno limitirana ekipa, ali smo odigrali (za naše standarde) disciplinovano i borbeno, naravno bez gluposti nije moglo, ali barem nije bilo nekih glupih crvenih kartona. Mi u toj Evropi ako bude tesno nikako da prevagnemo na našu stranu. Da se malo uložilo, moglo se ovde proći, a Mađari su slabiji od ovih, i to bi se vratilo višestruko. Ali to je realnost ove lige i kad te političari vode...

Vukliš smiren i po meni golman koji treba da nam brani.
Io odio Belgrado
Cane
Posts: 1097
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: LE 2020: Standard - VOJVODINA, četvrtak 20h

Post by Cane »

Za toliko koliki je rezultat su realno bolji. E sad, što nas sreća nije pogledala u toj meri da nadoknadimo tu razliku, šta da radimo, ostaje žal zbog toga. Pri tome nas nisu razbili, nismo se ni uplašili, niti izbrukali. Odnosom i zalaganjem sam zadovoljan i za to pohvala svima. Nije lako ali ne moramo biti pognute glave.
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: LE 2020: Standard - VOJVODINA, četvrtak 20h

Post by Turija »

Steta.
Mogli smo dalje, ali, realno, bili su bolji za taj gol.
Da je Bojic dao drugi gol, prosli bi.

Sve u svemu, nasim igracima se nema sta zameriti.
Pruzili su maksimum. Da ih je i sreca malo posluzila, mogli smo proci. A na kraju, bar penale izvuci.

Cestitka na zelji i zalaganju. Vuklisu posebno. Drzao nas je u igri.
Idemo dalje - u domace prvenstvo.
Videli smo da mozemo i u Evropi. Dobar je to podsticaj za borbu za vrh u LLSL.
Pa, sledece godine da napravimo iskorak u Evropi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: LE 2020: Standard - VOJVODINA, četvrtak 20h

Post by Voja »

To je to... nasu sansu smo ispustili u periodu od naseg gola do 90.minuta,jer oni tada nisu znali gde se nalaze... Taman sam hteo da dodam post kod 0:0 da ni slucajno sa ovakvom fizickom spremom ne smemo u produzetke,i dok sam kucao penal za njih,pa ga nisam ni video.
Mislim da su u ovom mecu Zukic i Djuricin definitivno pokazali da nisu dostojni naseg dresa,a mec bio idealan za njih dva. Bojicu treba svi kolektivno na forumu da zatrazimo oprost za postove od prosle godine :) Covic i dalje nije po mom ukusu,kod Drincica se tacno oseti kad ne moze vise i ako nema u ugovoru da mora igrati svaki minut,treba ga menjati... da je usao Novica umesto njega sa skakacem Sanicaninom i drugim izvodjacem prekida bi bili opasniji. Vuklis odlican,najbolji.Djordjevic i Andric muski odigrali,Sanicanin i Bralic dobri,mada moze to i bolje,Bralic mora eliminisati taj kiks po mecu.Mrkajica unaprediti u kondicionog trenera.Stojkovic rekao bih ispod proseka i od Miljana sam vise ocekivao. Lalat solidno vodio mec,muski... podignut palac trenera Standarda posle meca govori da mu se dopada Vosa.I meni se dopala,koliko god bili limitirani,odigrali smo muski i to je to....
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: LE 2020: Standard - VOJVODINA, četvrtak 20h

Post by Deep Purple »

Naše klubove ove sezone košta pravilo da se igra jedan meč. Vojvodina, partizan i zvezda su odigrali 1:1 u regularnim delovima utakmica u gostima i nosili bi odličan rezultat mući. Bedak.
Last edited by Deep Purple on Thu Sep 24, 2020 10:52 pm, edited 1 time in total.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: LE 2020: Standard - VOJVODINA, četvrtak 20h

Post by naseljekolumbija »

Може он да диже палац али дебилном судији који их је одвео даље. Имали су више лопту у поседу и неке шутеве који су ишли ван стадиона. Ето колико су они као бољи. Да се играо реванш откинули би их овде
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: LE 2020: Standard - VOJVODINA, četvrtak 20h

Post by Voja »

Mislim da je sudija bio kriminalan po obe ekipe,krao je i jedne i druge :mrgreen: A mec je bio bas fajterski
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: LE 2020: Standard - VOJVODINA, četvrtak 20h

Post by churguzijanac »

Stalno izgleda da malo fali, a u stvari mnogo fali.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: LE 2020: Standard - VOJVODINA, četvrtak 20h

Post by Dragojlo »

Klubovi iz naše lige nemaju nijedan poraz u Evropi u 90 minuta ove sezone, a (skoro) svi poispadaše.... :roll:
P. S. Mislim da je svima jasno ko mora da nam standardno brani od sada, pa nadalje...
Post Reply