Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Ilija Spasojevic se vratio u Dinamo da odradi ugovor do kraja...
Dejan Babic je bio jedan od najzapazenijih u pobedi BSK-a nad Javor! Danijel Gasic je odigrao dosta dobro za Napredak u 3 kolu.
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Aleksića "ukočila" radna dozvola Ponedeljak, 31. avgust 2009. 11:22

Danijel Aleksić otvorio je sebi vrata evropske fudbalske scene. Ali, na nju neće još zakoračiti. Bar ne ovog leta.

Supertalentovani fudbaler Vojvodine boravio je četiri dana u Mančester sitiju, upoznao je igrače koje je do tada gledao na televiziji...

Engleski klub prati ga već godinu dana, a sada se prvi put dogodilo nešto konkretno. Ipak, ne do kraja, jer nije postao "građanin".

"Ništa se ozbiljnije nije desilo, jer je problem u radnoj dozvoli. Taj 'papir' mora dugo da se čeka, a u ponedeljak ističe prelazni rok, pa praktično nema vremena da se bilo šta uradi. Lično sam zadovoljan što sam se upoznao sa ovim klubom, jer je to, uostalom, i bio cilj mog gostovanja. Sada se ponovo okrećem Vojvodini i mladoj reprezentaciji", rekao je mladi Aleksić listu "Sport".

(MONDO)
Лепа вест, надам се да ће се Алексић коначно посветити Војводини и да ће ово бити његова сезона, и да се на крају неће продати за 7 М, него минимум 10М.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Turija
Posts: 10815
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Zeljafcv wrote:
Aleksića "ukočila" radna dozvola Ponedeljak, 31. avgust 2009. 11:22

Danijel Aleksić otvorio je sebi vrata evropske fudbalske scene. Ali, na nju neće još zakoračiti. Bar ne ovog leta.

Supertalentovani fudbaler Vojvodine boravio je četiri dana u Mančester sitiju, upoznao je igrače koje je do tada gledao na televiziji...

Engleski klub prati ga već godinu dana, a sada se prvi put dogodilo nešto konkretno. Ipak, ne do kraja, jer nije postao "građanin".

"Ništa se ozbiljnije nije desilo, jer je problem u radnoj dozvoli. Taj 'papir' mora dugo da se čeka, a u ponedeljak ističe prelazni rok, pa praktično nema vremena da se bilo šta uradi. Lično sam zadovoljan što sam se upoznao sa ovim klubom, jer je to, uostalom, i bio cilj mog gostovanja. Sada se ponovo okrećem Vojvodini i mladoj reprezentaciji", rekao je mladi Aleksić listu "Sport".

(MONDO)
Moj post od 25 08 2009
Turija wrote:
Somborac wrote:E, moj turija nema polako...
nisam ja mislio da mi polako, već oni: Mančester.
Neće se njima sad žuriti, dosta su se već izuli, tako da mi ne pravimo račun sa onim astronomskim brojkama koje su bile vezane za prelazni rok City-a.Ispraznili su oni dobro šlajpik, na našu žalost.
.

tako da sam ovakav epilog i očekivao.
Meni je i jednoj, i u drugoj varijanti, gotovo svejedno.Sada imamo Aleksića, onda bi imali pare. A, ni sa jednim, a ni sa drugim nemamo plan ŠTA DA (U)RADIMO :?:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

ШТа ће тамо? Време јо лоше, девојке су ружне, био би на клупи.... лепо да се он нама врати, да се наметне Степију и да да миниму 20 комада ове сезоне. Дани, добродошао назад!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

31. avgust 2009. | 16:35 | Izvor: B92, Tanjug
Fudbaleri slobodni na štetu klubova
Arbitražna komisija Zajednice Super lige odlučila je da su Žarko Lazetić i Aleksandar Mijatović iz Vojvodine i Tomislav Pajović iz Čukaričkog slobodni igrači.


Pomenuti fudbaleri su postali slobodni igrači, na štetu kluba i takva odluka je doneta na zahtev igrača, a na osnovu uvida u odgovarajuću dokumentaciju. Iz Zajednice Super lige stigla je i vest da je Crvena zvezda najavila žalbu na suđenje Milenka Vukadinović na utakmici protiv Napretka (1:1).

Beograđani su zamerili glavnom sudiji što nije dosudio penal za njihovu ekipu.

Sudija Vukadinović je, s druge strane, disciplinskim organima Super lige prijavio trenera Crvene zvezde Vladimira Petrovića-Pižona, zbog toga što ga je vređao po završtku utakmice.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Evo polako je stigao i kraj prelaznog roka, sada ukoliko zelimo da sprovedemo neki plan trebalo bi da pratimo igrace koji mogu predstavljati pojacanja u narednom periodu...

Za golmane mislim da nije potrebno, posto imamo Brku i jos nekoliko odlicnih, mladih cuvara mreze...

Od defanzivaca na prvom mestu Danijel Gasic (dobro zapoceo sezonu za Krusevljane), Branislav Trajkovic ( izgleda je vec sit Kule i sada polako stagnira) Emmanuel Mbola (levi bek Pyunika, buduci Kiza :D ) Djordje Cotra (vec standardno je jedan od najboljih igraca Rada)

sredina terena; Dejan Babic (BSK, odlicno poceo sezonu), Stojan Vranjes (Predvodnik Borca iz Banja Luke koji na startu prvenstva belezi odlicne rezultate) Slobodan Simovic ( na pocetku sezone presao iz Novog Sada u Spartak, gde sada odlicno igra) Silva Eliomar ( Lepo je poceo u Javoru, vredi ga pratiti) Zarko Karamatic ( Banat) Sasa Marjanovic (Jagodina)

napad: Nemanja Bilbija (02.11.1990. Prosto je eksplodirao ove sezone i sa Vranjesom je glavni krivac za odlicne rezultate Borca. Njegov otac je bio dugogodisnji igrac i trener u mladjim kategorijama Borca. Inace partizani su zeleli da ga dovedu i prebace u teleoptik, sto je on odbio...Treba na vreme reagovati i dovesti ovog igraca koji je vec ubedljivo prvi strelac... http://www.youtube.com/watch?v=t1kVR3VECfs http://www.glassrpske.com/vijest/13/spo ... svega.html http://www.youtube.com/watch?v=_Loha_z1kl4 http://www.youtube.com/watch?v=qU9vJM61its http://www.youtube.com/watch?v=ZTP6GqG-f6s)
Vladimir Djilas ( FK Jagodina, dosta je lose poceo novo prvenstvo), Nemanja Milic (OFK), Vladimir Jovancic (Rad), Bratisalav Punosevac ( Napredak), Ilija Spasojevic ( Dinamo) Vladimir Savicevic ( Metalac) Joael ( Bahia)


Treba videti sta se zeli i polako vrsiti selekciju u odnosu na to ko nas bude napustao...Treba vec imati u planu zamene za Mrdju, Tadica, Djurovskog, Pletca...Da naredne prelazne rokove docekamo spremni i pripremljeni! Samo takvim radom mozemo uvek biti u vrhu u uslovima kada klub zivi od prodaje igraca...
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Post by Casual »

Mare wrote:
31. avgust 2009. | 16:35 | Izvor: B92, Tanjug
Fudbaleri slobodni na štetu klubova
Arbitražna komisija Zajednice Super lige odlučila je da su Žarko Lazetić i Aleksandar Mijatović iz Vojvodine i Tomislav Pajović iz Čukaričkog slobodni igrači.


Pomenuti fudbaleri su postali slobodni igrači, na štetu kluba i takva odluka je doneta na zahtev igrača, a na osnovu uvida u odgovarajuću dokumentaciju. Iz Zajednice Super lige stigla je i vest da je Crvena zvezda najavila žalbu na suđenje Milenka Vukadinović na utakmici protiv Napretka (1:1).

Beograđani su zamerili glavnom sudiji što nije dosudio penal za njihovu ekipu.

Sudija Vukadinović je, s druge strane, disciplinskim organima Super lige prijavio trenera Crvene zvezde Vladimira Petrovića-Pižona, zbog toga što ga je vređao po završtku utakmice.

Ljudi, pa ovo je smesno. Oni se zale na sudjenje??? :roll: Pa ovo je strasno, inace penal ja stvarno ne znam koju su oni utakmicu gledali ali tamo nije bila ni jedna sumljiva situacija, a oni ni na gol nisu sutnuli celu utakmicu...
Volem Vošu!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Eto dosao je i trenutak rastanka sa Mijatovicem i Lazeticem.Smrc. :cry:
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Sale
Posts: 107
Joined: Sun Aug 17, 2008 3:52 pm

Post by Sale »

Ne ponovili se :D
This time next year, we'll be cup winners!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4049
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Ostaje jos pitanje sta je sa Vlatkom Grozdanoskim i Aleksandrom Popovicem? Ajde, situacija sa Popom je dosta jasna, posto ce od zime biti slobodan igrac, ali sta je sa Vlatkom, posto po svemu sudeci nije registrovan za prvenstvo, a nema ni vesti o njegovoj prodaji
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8915
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Rabba wrote:Ostaje jos pitanje sta je sa Vlatkom Grozdanoskim i Aleksandrom Popovicem? Ajde, situacija sa Popom je dosta jasna, posto ce od zime biti slobodan igrac, ali sta je sa Vlatkom, posto po svemu sudeci nije registrovan za prvenstvo, a nema ni vesti o njegovoj prodaji
Citao sam neki intervju sa Vlatkom na nekom makedonskom sajtu i rekao je kako sigurno odlazi iz Vojvodine na zimu, da ne zeli da produzava ugovor... ono fora "dok sam tu samo na Vojvodinu mislim ali vreme je da menjam sredinu"... Mozda je zato pao u nemilost, sto nece da produzi ugovor pa da i klub zaradi od njegovog transfera....
royaltigers90
Posts: 11
Joined: Fri Aug 07, 2009 10:19 pm

Post by royaltigers90 »

Lazetic prelazi u madjarski klub DVTK. I smatraju ga velikim pojacanjem. :lol:
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1447
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

Bas lepo prelazni rok gotov,stopera nismo uzeli u odbrani skripi....Ja bi iskreno bio zadovoljan da je Mijatovic ostao bar na klupi,jer ne znam ko ce igrati kad se povrede Plech i Lovric,smatram licno da je bolji Mijatovic na mestu Stopera od onog nesretnika Pekovica.... :oops:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Milan
Posts: 4270
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Uvek sa tobom wrote:Ja bi iskreno bio zadovoljan da je Mijatovic ostao bar na klupi,jer ne znam ko ce igrati kad se povrede Plech i Lovric
Iskreno se nadam da se šališ!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Milan wrote:
Uvek sa tobom wrote:Ja bi iskreno bio zadovoljan da je Mijatovic ostao bar na klupi,jer ne znam ko ce igrati kad se povrede Plech i Lovric
Iskreno se nadam da se šališ!
Ja se takođe nadam da nikom ne pada na pamet da bi bilo dobro da taj đilkoš seoski ostane u Vojvodini. Istrpeli smo mi i mnogo gore fudbalere od njega, ali takav seljakluk i takvo nepoštovanje kluba, grada i navijača niko nikada nije pokazao.

Ko će igrati, ne znam. Draži su mi i Peković koji možda nije kvalitet s kojim se puca na šampionsku titulu, ali je momak 100% na mestu, ili Karan koji je mlad i još uvek nesiguran, ili Zogović ili... Ma nek igra Tadić štopera, samo ne on jer ZA TAKVE PROSTAKE U VOJVODINI MESTA NEMA!
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply