Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Marketing kluba

Post by fare »

Kako se moze doci do knjige i koja joj je cena ?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Alex wrote:ali moram reci da je kalendar jakkoooo mrsavo uradjen da ne kazem sirotinjski bas sam se razocarao :shock:
N13 wrote:Uzeo kalendar... nije urađen bog zna šta, ali mi se jako sviđa što je to što se uz kalendar dobija ulaznica i što sav prihod ide u humonitarne svrhe.
Pozivam sve slaninare da uzmu... 300 dinara zaista nije puno, a dobije se zidni kalendar, ulaznica za utakmicu i usput pomogneš nekome.
Auuuu.... posto odredjene postove citam na brzinu moram priznati da sam ova dva procitao,ali nisam isao u detalje.Danas sam kupio kalendare i osecaj je :frown:
Pokusavam da ubedim (iz ranijih postova) "buduceg centarfora Vose" da je Vosa pravi izbor,ali.... debelo mi ponestaje argumenata :(

Dete gleda kalendar Zvezde kod druga,dosao kuci kaze "eh kada bih ja imao kalendar Vose",i posto imam par ranijih kalendara koji su obicno bili jedna strana jedan igrac,obecam mu i to jos potvrdim recima "videces sta je kalendar".Kad ono... :shock:
Da sam znao da ce ovako ispasti,otisao bih do fotografske radnje i izradio (od slika sa NETa) mnogo mocniji kalendar... nije toliko problem ni sto je jedan komad kartona,al mogla se bar eskluzivnija slika staviti,a ne ova sto vec danima kruzi na svim stranicama vezanim za klub.
Tek sad gledajuci u ovaj komad kartona (300 dinsa) shvatam koliko nam je monografija jeftina (za 13000 bi trebali dobiti nepuna 44 papira/strane) :mrgreen:
Image
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Marketing kluba

Post by Marcello »

Naši se bacili na bilborde. Ozbiljna priča, kakvi k...c kalendari ili, ne daj Bože, klupski šop! :mafia:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Marketing kluba

Post by recni galeb »

jeste, Vojo, kupi detetu jedan bilbord u dvoristu i u pm. i drugari i kalendar! :mrgreen:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

recni galeb wrote:jeste, Vojo, kupi detetu jedan bilbord u dvoristu i u pm. i drugari i kalendar! :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Napokon ono sto vec duze vreme nedostaje na ovom forumu :thankyou:
Image
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1479
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Marketing kluba

Post by Neizlecivi »

Navijači Vojvodine u nedelju će imati priliku da upoznaju i druže se sa igračima svog omiljenog kluba, koji će tom prilikom potpisivati kalendare za 2016. godinu.

U nedelju, 17. januara, u svečanoj loži stadiona “Karađorđe”, fudbalski klub Vojvodina organizovaće druženje svojih igrača sa svima koji budu želeli da dođu, upoznaju Vošine prvotimce, popiju kafu sa njima i tako provedu jedno ugodno i lepo popodne.

Tom prilikom, biće prodavani i zvanični klupski kalendari za 2016. godinu, koje će, po želji, potpisivati fudbaleri Vojvodine. Cena kalendara je 300 dinara, u nju je uključena i ulaznica za utakmicu protiv Spartaka u prvom kolu prolećnog dela sezone, a sav prihod od prodaje biće prosleđen u humanitarne svrhe u sklopu kampanje FK Vojvodina “Odigraj srcem”.

Druženje će trajati od 13:30 do 16 časova, a od fudbalera Voše, prisutni će biti: Mirko Ivanić, Milan Stepanov, Dejan Meleg, Lazar Rosić, Nino Pekarić, Nikola Perić, Saša Ćurko, Džon Meri, Bojan Nastić, Danilo Sekulić i Novica Maksimović.


Fudbalski klub Vojvodina poziva sve svoje navijače da u nedelju dođu u svečanu ložu “Karađorđa” (ulaz na zapadnoj tribini), upoznaju prvotimce crveno-belih i kupovinom kalendara učine humano delo.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

pozvao sam i par navijaca Partizana,da dodju napokon do Mirkovog potpisa :mrgreen:
Image
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Marketing kluba

Post by recni galeb »

Alo, marketing, nije sada tesko prodati "4" dres sa prezimenom "nikada!", ali nemoj da sam vam sapnuo setili ste se sami...
Ja licno kupujem L, XXL i XXXL, jelo se, jebi ga... :frown:
ssnigd
Posts: 3427
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Marketing kluba

Post by ssnigd »

Voja wrote:pozvao sam i par navijaca Partizana,da dodju napokon do Mirkovog potpisa :mrgreen:
Ako se dobro secam imas ti i neke drugare cigane :mrgreen:
Mada nikada se ne zna... :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: Marketing kluba

Post by stormer »

https://www.facebook.com/radiosignal/vi ... 516099392/" onclick="window.open(this.href);return false;

:lala: :lala: :lala:
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

recni galeb wrote:Alo, marketing, nije sada tesko prodati "4" dres sa prezimenom "nikada!", ali nemoj da sam vam sapnuo setili ste se sami...
Ja licno kupujem L, XXL i XXXL, jelo se, jebi ga... :frown:
Naručujem bilo koju veličinu, da okačim pored kalendara ,,Sto godina Vojvodine" koji stoji u sobi na aprilu mesecu 2014, sa slikom Vujketa i Zlatne generacije iz 50ih i ostalim mlađim Legendama.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Marketing kluba

Post by fare »

Kad cemo i mi dobiti svoju tv ? kad mogu crveni i crni blizanac sto ne bi mogli i mi ?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

koliko sam cuo Partizan je prenosio svoj pripremni mec preko android aplikacije.... :oops:
Image
User avatar
Red Firm Telep
Posts: 44
Joined: Wed Apr 18, 2012 11:44 pm
Location: Telep

Re: Marketing kluba

Post by Red Firm Telep »

Jel zna neko gde može da se kupi komplet dres(osim sport vision-a) sa šivenim grbom i koja je cena?
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Marketing kluba

Post by Qr0nJa »

U oficijelnom šopu kluba :mrgreen:
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
Post Reply