Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Sportsko novinarstvo u Srbiji, jbg :deal:
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Matador »

Posredstvom agencija predloženi su nam Nenad Sakić, Ljubinko Drulović i Sima Krunić, ali koliko znam, i dalje su najozbiljniji kandidati Zoran Milinković i Veljko Paunović.
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Qr0nJa »

Vidim da neki spominju tu klauzulu, ali dzabe ljudi ukoliko se treneru duguje po koja plata i jednostavno "sporazumno" raskinu ugovor da ne bi doslo do tuzbe.
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
JackSparow
Posts: 99
Joined: Thu Sep 24, 2009 12:15 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by JackSparow »

Ma kakva klauzula. Da se u klubu radi, pošteno i transparentno, da pare od prodaje igrača završavaju u klubu, mi bi imali dovoljno novca da budemo najjači klub u drzavi. Sve bi to bilo ostvarivo kroz dve, tri sezone sa tendencijom rasta svake naredne sozene.
Ko bi onda napuštao sigurna primanja i stabilan klub?! Nikolić je kao iz ljubavi otišao u nkp? Malo morgen! Ima bolje uslove i veću šansu da osvoji titulu i bolje se proda.
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ДушанСП »

JackSparow wrote:Ma kakva klauzula. Da se u klubu radi, pošteno i transparentno, da pare od prodaje igrača završavaju u klubu, mi bi imali dovoljno novca da budemo najjači klub u drzavi. Sve bi to bilo ostvarivo kroz dve, tri sezone sa tendencijom rasta svake naredne sozene.
Ko bi onda napuštao sigurna primanja i stabilan klub?! Nikolić je kao iz ljubavi otišao u nkp? Malo morgen! Ima bolje uslove i veću šansu da osvoji titulu i bolje se proda.
А шта као Николић је отишао у партизан због сигурних примања :D И које смо то трансфере ми остварили?последњи кога смо добро уновчили био је Стевановић,ово остало је све смехотрес,буквално мрвице,а неки су отишли без обештећења.
JackSparow
Posts: 99
Joined: Thu Sep 24, 2009 12:15 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by JackSparow »

pa upravo to. oni su uboljoj fin. situaciji i zato je otisao, redovnija primanja plus mogucnost prelaska u kinu i slicno (stanojevic).
Nije on otisao zato sto je njihov navijač. Naš problem je samo da li je vodio ekipu maksimalno dobro koliko je mogao ili je namerno gubio bodove. To bi trebala uprava da se zapita.
Nemamo dugoročnu viziju ulaganja i dotle će svi bežati čim se ukaže prilika.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Vidi, da smo dobili utakmice u kojima nas je on usrao, i da smo prezimili na vrhu, rekao bih 'ko te je*e, idi tamo, mrs!' i tu bi se zavrsilo. Da je ispao covek do polusezone, smestio nas u vrh, pa onda otisao, ono, putuj igumane, ako hoces da budes vicesampion, a ne sampion...

Ovako, imam zelju da mu otvorim tu celavu glavu, sto zbog prosutih bodova, sto zbog narusavanja atmosfere u svlacionici i uzimanja igraca I ONOG ZADOVOLJNOG LJIGAVOG OSMEHA DOK DRZI GROBARSKI SAL, JER MISLI KAKO NAS JE NAMAGARCIO KAO MAJMUNE :evil:

Partizan away.....love it :devil:
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rivelinjo »

gospodinFKV wrote:Vidi, da smo dobili utakmice u kojima nas je on usrao, i da smo prezimili na vrhu, rekao bih 'ko te je*e, idi tamo, mrs!' i tu bi se zavrsilo. Da je ispao covek do polusezone, smestio nas u vrh, pa onda otisao, ono, putuj igumane, ako hoces da budes vicesampion, a ne sampion...

Ovako, imam zelju da mu otvorim tu celavu glavu, sto zbog prosutih bodova, sto zbog narusavanja atmosfere u svlacionici i uzimanja igraca I ONOG ZADOVOLJNOG LJIGAVOG OSMEHA DOK DRZI GROBARSKI SAL, JER MISLI KAKO NAS JE NAMAGARCIO KAO MAJMUNE :evil:

Partizan away.....love it :devil:
Ne mislimo isto po pitanju otišlih fudbalera, ali ovo potpisujem od slova do slova. :cheers:
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Ne znam zasto,ali mene Nikolicev odlazak ni najmanje nije potresao.Scenarij je skroz ocekivan. Mnogo vise mi smeta sto odredjeni forumasi u toku sezone (ili dve) imaju dva potpuno razlicita stava po pitanju desavanja u klubu... jedan period podrzavaju odredjene (ovde ne mislim na trenere i igrace,nego na "nivo vise"),zatim ih sledeci period pljuju... mene vise brinu takve stvari nego trener koji je pobegao svojima. Ili mozda i nisam u pravu :wink:
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Nick-ove na sunce Vojo :mrgreen:
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Red Marquis wrote:Nick-ove na sunce Vojo :mrgreen:
ma nema potrebe,samo eto,morao sam negde izneti svoje zapazanje... iznervira me tako kad primetim da neko nema svoje Ja,al opet kad covek razmisli,mozda je i bolje tako... u suprotnom propadas. A ta teorija se moze preneti i na trenere i na igrace.... Svi su spremni da predju preko svega... samo da im bude bolje. Pre neki dan novinar pita Skuntelara "zar niste malo prozivali Partizan,posle pobede u NSu i vaseg gola?",a odgovor je glasio "ma to je bilo vruce glave" u fazonu,ne boduje se,samo me vodite odavde.... eeeeh :roll:
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Vidim da niko nije komentarisao odlazak Milanovica u OFK-u? Pa zar je moguce da neko izmedju OFK-e i Vojvodine izabere laznog stogodisnjaka?
Da li je on uopste bio opcija kod nas ili su to bile samo forumske price?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Stexman wrote:Vidim da niko nije komentarisao odlazak Milanovica u OFK-u? Pa zar je moguce da neko izmedju OFK-e i Vojvodine izabere laznog stogodisnjaka?
Da li je on uopste bio opcija kod nas ili su to bile samo forumske price
Covek je rekao da zeli da bude s porodicom u Beogradu, da je zato napustio NP. Sto se tice biranja izmedju nas i ovih, mislim da su (makar za sada) prosla vremena gde mozemo da ponudimo vise para od njih, a ni bog zna kako bolje rezultate...
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Toto Riina »

Necemo trenerskog maga koji dolazi iz prvenstva Crne Gore :idea:
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by lala1914 »

Nece valjda opet crnogorca?
Post Reply