Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1633
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Marketing kluba

Post by ogi »

Dragojlo wrote:Ice, uz svo poštovanje, mada ne znam lično ko si, sad mi je donekle jasno zašto si nekada banovan....
Ni ti nisi daleko...

Jedno od pravila foruma.

3) Zabranjeno je bilo kakvo uplivavanje politike na forum, kao i protežiranje ili kritikovanje ijedne političke partije. Zabranjeno je pokretanje rasprave, kao i nadovezivanje na istu, o dnevno-političkim temama.

Ovo neka ti bude javna opomena.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Marketing kluba

Post by Dragojlo »

Naravno, prihvatam i slažem se, pravila su pravila.... Samo, neka se primenjuju na sve forumaše! Pa samo po pitanju gorenavedenog člana pravilnika, na svakoj temi ima bar 50% postova koji krše isti.... Neću se oglašavati neko vreme, mada nikako nisam imao loše namere... SAMO VOŠA!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by slanobarac »

Istina :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Marketing kluba

Post by gospodinFKV »

Tema ovde gori. :mrgreen:
Iako mislim da se u par momenata preostro reagovalo, umesto da se samo obrisao bezvezan post i okacilo upozorenje, apsolutno slazem se sa ljudima koji kazu da to nema ama bas nikakve veze. Nemojmo biti zvezda. Mi znamo ko smo, te nam nije problem sve i da nosimo istu marku. Znaju i oni zvezde ko su, doduse, samo sto to njima ne odgovara, pa moraju ''do ramena da budu krvavi'' u svakoj situaciji da bi pokazali da su nesto drugo. Nemojmo se zavaravati, i mi i oni smo osnovani u politickom nevremenu, te sama osnivanja imaju odredjenu politicku konotaciju (hteli mi to ili ne), samo su nas osnovali intelektualci i slobodari, a njih neki drugi. :)

O Ogijevom postu cu pisati u temi predvidjenoj za to, jer mislim da ne bi bilo lose da se makar spomene, a vezano je za ceo ovaj niz ovde.

Zivi bili i preziveli jos jednu sezonu. :cheers:
icebaby
Posts: 56
Joined: Sun Jun 23, 2019 9:15 pm

Re: Marketing kluba

Post by icebaby »

@Djisa
Gari nisam znao da je zabranjeno pricati na engleskom ovde,al mi je drago da ti je to jedina zamerka mom komentaru.

@Dragojlo
I meni je jasno zasto sam banovan , zato sto smem i zelim da kazem ono sto mislim, i ono sto 90% ljudi misli ali nema muda da kaze zbog 2 razloga, da ga ne bi napadali jer onda nije deo "ekipe" , i zato sto sto u ovoj drzavi 90% ljudi laze samog sebe ... ljudi ne zele i ne smeju da pogledaju u realnost misleci da im to nesto pomaze, ustvari to odmaze, i to mnogo.

@ogi
Bez obzira na to pravilo foruma, nije da sam citao pravila, msm ko ih realno cita bilo gde .. mislim da je u nasoj drzavi apsolutno nemoguce ne mesati sport/fudbal i politiku.. Da je ovo neka normalna drzava kao npr, Norveska recimo, tada bih se 100% slozio sa ovim pravilom, ali kod nas gde su one koje najvise mrzimo osnovani po politickoj osnovi , i sve sto imaju imaju zahvaljujuci politici, kada u nasem klubu sedi politicar ...kada nam je sve uskraceno upravo zbog politike, izvini o cemu da pricamo? Nijansama crvenih stolica sto nisu iste na tribinama?.. Ja ne spominjem stranke nego politiku generalno, iskreno , svako ko misli da to nema veze i da se ne sme pricati o tome na forumu, svesno ili nesvesno radi protiv FKV, realno,pa izvini.
User avatar
Djisa
Posts: 1234
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Marketing kluba

Post by Djisa »

icebaby wrote:@Djisa
Gari nisam znao da je zabranjeno pricati na engleskom ovde,al mi je drago da ti je to jedina zamerka mom komentaru.

@Dragojlo
I meni je jasno zasto sam banovan , zato sto smem i zelim da kazem ono sto mislim, i ono sto 90% ljudi misli ali nema muda da kaze zbog 2 razloga, da ga ne bi napadali jer onda nije deo "ekipe" , i zato sto sto u ovoj drzavi 90% ljudi laze samog sebe ... ljudi ne zele i ne smeju da pogledaju u realnost misleci da im to nesto pomaze, ustvari to odmaze, i to mnogo.

@ogi
Bez obzira na to pravilo foruma, nije da sam citao pravila, msm ko ih realno cita bilo gde .. mislim da je u nasoj drzavi apsolutno nemoguce ne mesati sport/fudbal i politiku.. Da je ovo neka normalna drzava kao npr, Norveska recimo, tada bih se 100% slozio sa ovim pravilom, ali kod nas gde su one koje najvise mrzimo osnovani po politickoj osnovi , i sve sto imaju imaju zahvaljujuci politici, kada u nasem klubu sedi politicar ...kada nam je sve uskraceno upravo zbog politike, izvini o cemu da pricamo? Nijansama crvenih stolica sto nisu iste na tribinama?.. Ja ne spominjem stranke nego politiku generalno, iskreno , svako ko misli da to nema veze i da se ne sme pricati o tome na forumu, svesno ili nesvesno radi protiv FKV, realno,pa izvini.
Nije zabranjeno pricati na engleskom, ali ti nisi pricao na engleskom. Pricas engleski ko Del Boj francuski.
Kup je nas!
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Marketing kluba

Post by fare »

Mogla bi malo Novosadska televizija malo više da se angažuje oko Voše kada su već u Sloveniji da odrade neki prenos? A u Srbiji kada počne prvenstvo mogli bi neku utakmicu i prenositi kada ne bude na areni kada je arena puna blizanaca mogli bi oni malo više da se angažuju za uopšteVojvođanske klubove.
masterNS
Posts: 585
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by masterNS »

Novi dres, imam pomesana osecanja... Malo mi je kao da se dete igralo, mozda zbog ove sapice...
Image
Image
http://mondo.rs/a1200164/Sport/Fudbal/F ... 19-20.html
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Marketing kluba

Post by Danilo »

Meni ekstra dresovi, malo drugacije od stereotipa
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Danilo wrote:Meni ekstra dresovi
Ovaj skroz desno posebno... :) Onako,svaki je lep na svoj nacin.... iz daleka onako,al kako se vise zagledas ima bas lepih detalja.... i ovi tirkizni su cool. Ako bih bas cepidlacio,ta sapa na zvezdi malo bode oci ostalo sve ok.Mada i to mozemo da kazemo da smo stavili sapu na plavu zvezdu :) Jos ako ih bude u slobodnoj prodaji.... :cheers:
Image
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by Pera Centar »

Pretpostavljam da su dres radili dizajneri iz Kelmea.

Svaka im čast, moja ocena čista petica(od 1-5).

Nadam se da će ovaj dres sa zvezdom biti u prodaji.

Oduševljen sam plavom zvezdom na desnom ramenu.
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Marketing kluba

Post by newnowapv »

Ne znam, pored šape, meni bode oci sto je grb na crvenoj podlozi...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by Rabba »

Bilo je i pre primeraka sa grbom na crvenoj podlozi. Samo... Jel mene mozak vara, ili su nam invertovali polovine?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by Pera Centar »

Rabba wrote:Bilo je i pre primeraka sa grbom na crvenoj podlozi. Samo... Jel mene mozak vara, ili su nam invertovali polovine?
Jesmo, ko zna zašto?
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by Rabba »

Pa, meni pada na pamet samo jedna stvar, usko vezana sa bolom u preponama...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply