Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
ernesto
Posts: 1218
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Marketing kluba

Post by ernesto »

Po ko zna koji put da pohvali rad momaka iz Šopa “Navijača Vojvodine”,
Svaka čast , samo napred !!!
User avatar
021
Posts: 859
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: Marketing kluba

Post by 021 »

Postoje li negde, možda u arhivi RTV-a, snimci Nikezićevih golova iz slobodnjaka? Mislim da bi vredelo pokrenuti neku inicijativu da se to pronađe, digitalizuje i postavi na YouTube. Koliko sam samo priča slušao o Nikeziću, a nikada nigde nijedan snimak da vidim kako je to izgledalo.
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

021 wrote:Postoje li negde, možda u arhivi RTV-a, snimci Nikezićevih golova iz slobodnjaka? Mislim da bi vredelo pokrenuti neku inicijativu da se to pronađe, digitalizuje i postavi na YouTube. Koliko sam samo priča slušao o Nikeziću, a nikada nigde nijedan snimak da vidim kako je to izgledalo.
Bilo bi sjajno napraviti kompilaciju svih Perinih golova za fudbalsku antologiju, samo kad bi neko u rtv hteo da se lati posla .
Zasluzio je to i Nikezic i svi pravi zaljubljenici sporta i fudbala.
Zaista se retko radja takav suter.
No, Pera nije bio samo sjajni suter, vec i kompletan igrac.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ernesto
Posts: 1218
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Marketing kluba

Post by ernesto »

Milos Subotin decko iz kluba pokrenuo je viber grupu nas Slaninara ,
trenutno ima preko 200 clanova, ako je neko zainteresovan neka se javi!
v1o9s1a4
Posts: 67
Joined: Mon Nov 17, 2014 2:45 am

Re: Marketing kluba

Post by v1o9s1a4 »

Planira li klub da napravi sezonske ulaznice za ovu sezonu (za nas kolekcionare :) ) ? Bilo bi lepo da se naprave po nekoj simbolicnoj ceni od recimo 1000 RSD i da sav prihod ode u humanitarne svrhe.
User avatar
N13
Posts: 2100
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Marketing kluba

Post by N13 »

v1o9s1a4 wrote:Planira li klub da napravi sezonske ulaznice za ovu sezonu (za nas kolekcionare :) ) ? Bilo bi lepo da se naprave po nekoj simbolicnoj ceni od recimo 1000 RSD i da sav prihod ode u humanitarne svrhe.
Bas htedoh da pitam! Sjajna ideja... Postojili neko kome se direktno mozemo obratiti za to?
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Marketing kluba

Post by torrente »

hahaaa...uzas,pa nema majice od finala kupa a ne...
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Marketing kluba

Post by fare »

ernesto wrote:Milos Subotin decko iz kluba pokrenuo je viber grupu nas Slaninara ,
trenutno ima preko 200 clanova, ako je neko zainteresovan neka se javi!
Pa ja sam već bio u jednoj ali se ugasila ako može ja bi ponovo :D
User avatar
ernesto
Posts: 1218
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Marketing kluba

Post by ernesto »

fare wrote:
ernesto wrote:Milos Subotin decko iz kluba pokrenuo je viber grupu nas Slaninara ,
trenutno ima preko 200 clanova, ako je neko zainteresovan neka se javi!
Pa ja sam već bio u jednoj ali se ugasila ako može ja bi ponovo :D

Jesi uspeo Fare?
Trenutno ima 562 članova!
Tu su Borko Vukosav,Milan Davidov,Milan Belic,Ljube Dundjerski,Dragoljub Zbiljic,Devetak,Zukic,Vuklis.
Apro, itd.
Falis Turija, veruj mi na reč!
Treba neko da analizira nase utakmice a ti to pored Voje najbolje radis!
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

@ ernesto
Izgubio bih objektivnost ( a, verujem i Voja), a meni je bitna samo Vojvodina, njen ugled, igra i rezultati.
Ne treba da zagusujemo Forum, zbog toga, kao teme.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9895
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Turija wrote:@ ernesto
Izgubio bih objektivnost ( a, verujem i Voja)
Koja objektivnost,pa ja nikad nisam ni bio objektivan :mrgreen: A i nemam viber :mrgreen: A Turija ne znam sta tu ima da budes objektivan ili ne,udjes napises cestitam prolaz u kupu,prvi gol dadosmo iz "ala zvezda" akcije,drugi gol veoma,veoma los udarac,zavrsnica ocajna,i kako to da mali Gluscevic pre izabere Proleter nego Vosu.Eto,za prvu poruku dovoljno :mrgreen: :cheers:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Vojo jesi li ti isto tako siguran, kao sto je reporter sa arene ( ali nikad nije siguran kad je zvezdin igrac u ofsajdu) da je bio Vukadinovic u ofsajdu, kod upucivanja lopte?
Jeste, kad se gleda proleterov igrac do njega, ali onaj proleterov igrac iza Covica, u tom momentu, nisam bas siguran, dok se ne povuce linija (dok arena prica o dubokom ofsajdu)?

Vise verujem Risticu, nego areni. Ristic i Djurdjevic, jako, jako retko grese u proceni. Skoro, nikad.
No, videcemo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/pro ... 28-12-2020" onclick="window.open(this.href);return false;

Lepo je podsecati se na tu Prvu sampionsku generacij i 55 godina od prve Titule, ali je jezivo kada se pogleda koliko je godina proslo od Druge titule FKV.

Sve te godine razmaka ostavljaju utisak slucaja, kada se osvajao Sampionat i evropski trofeji, sto je bruka za Klub i Grad.

Od utakmice protiv Verdera, gotovo, da ne postojimo u Evropi.
Sampdorija i Bursa su, samo na tren, rasplamsala zeravica u pepelu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Marketing kluba

Post by salefkv »

Nije direktno vezano za nas klub, ali je spomenuto jedno mnogo bitno ime pa sam odlucio da okacim pogotovo ukoliko postoji jos zaljubljenika u Strand i tenis glavom :)

Image

Koga zanima, moze da sazna nesto vise na

http://insideteqball.com/tenis-glavom/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Marketing kluba

Post by torrente »

Sjajna tj.nenadjebiva epizoda drzavnog posla od juce 27.04.2021. Inače ovi momci rade marketing Vojvodine bolje nego citav FK. u zadnjih 10 godina!!!Sve cestitke ekipi Državnog posla!!!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Post Reply